قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند چقدر است؟

یکی از روش هایی که جنبه درمان نیز دارد کامپوزیت دندان طرح لبخند می باشد. کامپوزیت علاوه بر کاربرد درمانی ، کاربرد زیبایی نیز دارد که در ذیل درباره آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

این روز ها بانوان بسیاری به طرح لبخند و زیبایی دندان های خود اهمیت زیادی می دهند. یکی از راه هایی که موجب می شود افراد از جذابیت و زیبایی بسیار زیادی برخوردار شوند ، داشتن دندان هایی مرتب و سفید است ؛  طرح لبخند یکی از خدمات دندانپزشکی ها می باشد ، که زیبایی و جذابیت را در دندان های افراد به ارمغان می آورد.

طرح لبخند خود شامل بلیچینگ ، کامپوزیت ، کاشت دندان ، روکش ها و دیگر اقداماتی می باشد که در کنار یکدیگر ، لبخندی بسیار جذاب برای افراد به وجود می آورند از میان ان ها در بهترین کلنیک دندانپزشکی کرج ، طرح لبخند با کامپوزیت بسیار پرطرفدار می باشد. یک سری عوامل وجود دارند که بر روی طول دندان ها تاثیر بسزایی می گذارند ، برای اصلاح این امر و همچنین داشتن لبخندی زیبا می توان از کامپوزیت دندان استفاده کرد.

مهمترین نکته مثبت درباره این روش این است که در کنار کاربردهای متعدد، قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند نسبت به سایر روش‌های اصلاح طرح لبخند بسیار مناسب‌تر است. از جمله کاربردهای زیبایی ونیر کامپوزیت می‌توان به اصلاح بد رنگی، بهبود شکل و فرم، از بین بردن فاصله بین دندان‌ها و ترمیم شکستگی و ترک‌های دندانی است. در ادامه برای اطلاع از قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند و سایر کامپوزیت ها با ما همراه باشید.

قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند

کامپوزیت چیست؟

کامپوزیت دندان در واقع ماده سفید رنگی است که بر روی دندان قرارا می گیرد که بیشتر جنبه زیبایی دارد.

یکی از کاربردهای کامپوزیت، کامپوزیت دندان طرح لبخند است که در بالا درباره آن صحبت کردیم. دیگر موارد استفاده از کامپوزیت دندان در دندانپزشکی ها عبارت اند از:

  • پرکردن دندان های پوسیده
  • ترمیم و اصلاح دندان های لب پر شده
  • استفاده از روکش های کامپوزیتی

ممکن است این ماده را در هنگام پر کردن دندان دیده باشید. کامپوزیت به شما کمک می‌کند تا دندان‌های لکه‌دار یا تغییر رنگ داده را سفید کرده یا شکستگی و بدفرمی دندان‌ها را به روش پر کردن جبران کنید. اما آنچه امروزه در میان عامه مردم به‌عنوان کامپوزیت شناخته می‌شود، روکش کامپوزیت ونیر است.

کامپوزیت ونیر یکی از بهترین و به‌روزترین روش‌های روکش دندان و اصلاح لبخند است که با استفاده از رزین سفید انجام می‌شود. در این روش، لایه‌ای نازک از روکش ونیر کامپوزیت با استفاده از چسب‌های قوی بر روی دندان قرار می‌گیرد. این روش نسبت به لمینت ارزان‌تر بوده و برخلاف لمینت، در یک جلسه قابل‌اجرا است. بسیاری کامپوزیت ونیر را بهتر می‌دانند. زیرا درحالی‌که لمینت در آزمایشگاه‌های دندان‌پزشکی ساخته می‌شود، کامپوزیت ونیر در مطب و به دست دندان‌پزشک به‌صورت لایه‌لایه بر روی دندان می‌نشیند

بهترین کلینیک دندانپزشکی با بهترین قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند:

اهل شرق تهران هستید و به دنبال کلینیک دندانپزشکی زیبایی برای کامپوزیت دندان هستید؟ می خواهید طرح لبخند با کامپوزیت را انجام دهید اما نمی دانید به چه کلینیکی مراجعه کنید ما در ادامه راه های انتخاب بهترین کلینیک شبانه روزی در شرق تهران را خواهیم گفت:

  1. کلینیک دندانپزشکی ما یعنی کلینیک دندانپزشکی عرشیان جزو بهترین کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی شرق تهران است که دندانپزشکان قهاری در آن فعایت می کنند.
  2. سوابق بسیار درخشان دندانپزشکان ما موجب رضایت تمامی افرادی شده است که برای درمان و زیبایی دندان های خود به ما مراجعه کرده اند.
  3. شما نیز می توانید با اطمینان کامل درمان دندان های خود را به دندانپزشکان مجرب ما بسپارید و از نتیجه ایده آلی بهره مند شوید.
  4. برای چکاپ ، درمان ، زیبایی دندان های خود و همچنین طرح لبخند با کامپوزیت می توانید با شماره هایی که در سایت وجود دارند ، تماس بگیرید.
  5. همچنین ، می توانید با مراجعه به قسمت گالری سایت و اینستاگرام از نمونه کارهای دندانپزشکان و جراحان ماهر ما دیدن کنید.

قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند

بهترین قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند:

برای کامپوزیت دندان ، دندانپزشک ابتدا وضعیت دندان های بیمار را بررسی می کند و در صورتی که دندان ها دچار پوسیدگی یا جرم دندان باشند ابتدا آن ها را برطرف می نماید. پس از انجام موارد فوق و پاکسازی سطح دندان ها ، مواد مخصوص کامپوزیت بر روی دندان زده می شود. معمولا قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند در صورتی که دندان ها مشکلی نداشته باشند در یک الی دو جلسه انجام می شود اما در صورتی که وضعیت دندان های زیاد باشد تعداد جلسات بیشتری برای درمان لازم است.

افرادی که کامپوزیت دندان انجام می دهند ، بهتر است بدانند در صورتی که برای انجام این کار به بهترین دندانپزشکی زیبایی مراجعه کنند و دندانپزشک از بهترین مواد کامپوزیت برای طرح لبخند بیمار استفاده نماید و در قرار دادن آن بر روی دندان مهارت داشته باشد میزان ماندگاری کامپوزیت بیشتر می شود. همچنین قابل ذکر است بیمار نیز باید مراقبت هایی که دندانپزشک پس از کامپوزیت دندان ها به او توصیه می کند را رعایت کند تا نتیجه ایده آلی به دست آورد.

قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند متغیر است و برای اطلاع دقیق از کامپوزیت می توانید با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید.

هزینه کامپوزیت دندان - 1402

نوع و برند
🔹 توکویاما(ژاپنی bw)
🔹 توکویاما(ژاپنی sw)
🔹 کاریزما(آلمانی)
🔹 سارمکو سوئیس
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)
🔹 آی پی اس لیرینگ
جهت دریافت تعرفه کامپوزیت زیبایی با تخفیف ویژه تماس بگیرید ۰۲۱۷۷۲۰۶۰۰۰
📍هم سطح سازی، قرینه سازی
📍اقساط بدون سود

برای داشتن لبخندی زیبا باید تمام نواقص ظاهری دندان‌ها به ویژه دندان‌های جلویی مرتفع شود. ایراداتی مانند شکستگی، لب پر شدن، بستن فاصله بین دندان‌ها و همچنین تغییر رنگ دندان‌ها را می‌توان با استفاده از کامپوزیت ونیر از بین برد. به این ترتیب با کامپوزیت دندان شما از دندان‌هایی سفید، خوش فرم و مرتب بهره‌مند خواهید شد.

علت تفاوت قیمت کامپوزیت دندان و لمینت چیست ؟

هزینه کامپوزیت دندان کمتر از لمینت دندان می باشد و علت این تفاوت در سفارشی تولید شدن روکش های لمینت توسط لابراتور می باشد اما کامپوزیت دندان ماده خمیری شکل است که بر روی دندان قرار گرفته و در طی یک جلسه انجام می شود.

 کامپوزیت دندان چند جلسه طول میکشد؟

در  درمان کامپوزیت بر خلاف درمان لمینت دندان نیاز به قالب گیری و چند جلسه درمان نیاز ندارد. درمان کامپوزیت ونیر در همان جلسه اول انجام می شود و دندان های کامپوزیت شده شما به شما نشان داده می شود و در صورت نیاز به تغییر از نظر شما ، انجام خواهد شد.

قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند

قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند به صورت قسطی چقدر است؟

بسیاری از افراد در عصر امروز قادر نسیتند تا تمامی هزینه کامپوزیت را یکجا پرداخت کنند. از این رو کلینیک شبانه روی عرشیان برای رفاه حال تمامی مردم، کامپوزی دندان را به صورت قسطی نیز قابل پرداخت کرده است تا تمامی افراد بتوانند کامپوزیت دندان طرح لبخند را بر روی دندان های خود اجرا کنند. می توانید هزینه کامپوزیت دندان در طی 2 الی 10 ماه به صورت قسطی پرداخت فرمایید.

منظور از کامپوزیت دندان قسطی پرداخت هزینه آن به‌صورت ماهانه است. البته با توجه قوانین اقساطی کلینیک یا مطب پزشک باید در ابتدا مقداری از هزینه کامپوزیت را به‌عنوان پیش‌پرداخت، پرداخت کنید و مابقی هزینه را ماهانه پرداخت کنید. برای کامپوزیت دندان قسطی باید طبق وضعیت دندان‌هایتان و مجموع هزینه‌ها قراردادی را امضا کنید تا ماهانه یک مبلغ مشخصی را پرداخت کنید. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که عدم پرداخت به‌ موقع اقساط منجر به جریمه شدن می‌شود.

 

 

Rate this post
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)مصرف الکل بعد از کامپوزیتعصب کشی چیست؟مراقبت های بعد از ارتودنسیکلینیک دندانپزشکی در رسالتقیمت بلیچینگ دندانکامپوزیت دندان چیست؟عوارض لیمنت دنداندرست کردن دندانردیف کردن دندانها با کامپوزیتآیا بلیچینگ دندان درد دارد؟قیمت ایمپلنت دندانکامپوزیت دندان در نارمک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *