🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

قیمت پر کردن دندان

تعرفه پر کردن دندان

از آنجا که تعرفه پر کردن دندان به سبب نوسانات مدام در تغییر است در محتوا لیست قیمت روز پر کردن دندان را قرار داده ایم تا افرادی که قصد پر کردن دندان هایشان را دارند با رجوع به لیست قیمت از میزان هزینه مورد نیاز مطلع گردند. عرشیان کلینک با تضمین قیمت و کیفیت خدمات دندانی از جمله پر کردن دندان عیوب دندانی را از بین برده و لبخند افراد را زیباتر می سازد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توان با شماره درج شده تماس حاصل نمود.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

تعرفه پر کردن دندان در سال 1402

تعرفه پر کردن دندان از سوالات دائمی بیماران است. هزینه های پزشکی دندان آنقدر زیاد شده است که بیماران با شرایط سختی برای سلامت دندانهایشان روبه رو هستند. اما پر کردن دندان و بهداشت آنها از ضروریات است. نمیتوان دندان خراب شده را همینطور به حال خود رها کرد. چرا که دندان های خراب می توانند به لثه و دیگر دندانها آسیب برسانند. حتی گاهی باعث میشود مریض دردهای زیادی را تحمل کند.

در این مقاله میخواهیم درباره انواع روش های پر کردن دندان و تعرفه های مربوط به آن برایتان بگوییم. لطفا تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

تعرفه پر کردن دندان‌

داشتن دندان‌های سالم و بی‌نقص، از ملزومات یک بدن سالم است. دندان‌های زیبا، مرتب و به دور از هر گونه نقص از جمله خواسته‌های همه‌ی افراد است. داشتن چنین دندان‌هایی باعث افزایش جذابیت چهره‌ می‌شود. گاه دندان‌ها به دلایل مختلفی همچون عدم رعایت نکات مهم برای حفظ سلامتی آن‌ها و عدم رعایت نکات بهداشتی دچار آسیب و پوسیدگی شوند. حتی ممکن است حفره‌هایی در آن‌ها به وجود بیاید. در چنین شرایطی فرد باید به پزشک مراجعه کند. پر کردن دندان در چنین شرایطی امری واجب و ضروری است. با این کار ظاهر زیبا و سلامتی دندان ها به طور کامل بازمی گردد. تعرفه پر کردن دندان‌ 1402، تحت تاثیر عوامل مختلفی است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

روش پر کردن دندان‌

از جمله عوامل موثر در تغییر تعرفه پر کردن دندان، می‌توان به روش پر کردن دندان اشاره کرد. بطور کلی برای پر کردن دندان از موادی همچون کامپوزیت، آمالگام، طلا و یا سرامیک استفاده می‌شود. لذا می‌توان گفت که بسته به نوع مواد مورد استفاده برای پر کردن، هزینه آن متغیر است و دارای تعرفه‌ی یکسانی نیست. پر کردن دندان با کامپوزیت، به نسبت دیگر مواد مورد استفاده برای این کار هزینه‌ی مناسب‌تری دارد. با این حال مشکل اصلی پر کردن دندان با کامپوزیت، طول عمر پایین این ماده است. معمولا بعد از گذشت ۵ سال نیاز به ترمیم و جایگزینی وجود دارد. ارزان‌ترین روشی که برای پر کردن دندان‌ها استفاده می‌شود، پر کردن از طریق آمالگام است.

وضعیت دندان

وضعیت دندان آسیب دیده، در تعیین قیمت پر کردن موثر است. در واقع میزان آسیب و پوسیدگی دندان هر چه بیشتر باشد، تعرفه پر کردن دندان افزایش پیدا می کند. عامل مهم دیگر، موقعیت دندان در دهان بیمار است. در بعضی مواقع ممکن است دندانی که می‌خواهیم آن را پر کنیم در نقطه‌ی بدی از دهان قرار گرفته باشد و در نتیجه پر کردن آن پیچیده شود. لذا موقعیت دندان نیز، در تعیین هزینه‌ی پرداختی برای انجام این کار تاثیر دارد.

تاثیر دستمزد دندانپزشک در تعرفه پر کردن دندان 1402

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده‌، میزان دستمزدی است که به دندانپزشک پرداخت می‌شود. میزان آسیب دیدگی و پوسیدگی بعضی از دندان‌ها ممکن است بسیار زیاد باشد. در نتیجه برای پر کردن آن‌ها، به مهارت و تخصص بیشتری نیاز باشد‌. در نهایت میزان مهارت دندانپزشکان در ترمیم دندان، امری مهم و تعیین کننده برای تعرفه پر کردن دندان‌ است. با توجه به پیچیدگی روش پر کردن دندان و مهارت تخصص دندانپزشک برای پر کردن آن، دستمزدی متفاوت باید پرداخت شود که کاملا وابسته به عملکرد دندانپزشکان است. چرا که انتخاب متدهایی که برای پر کردن دندان‌ها بکار می‌روند نیز، نشان دهنده‌ی میزان مهارت و تخصص دندانپزشکان برای انجام این کار است.

دیگر عوامل موثر در تعیین تعرفه پر کردن دندان‌

تا اینجا به تعدادی از عوامل موثر بر تعرفه پر کردن دندان‌ها اشاره کردیم. از جمله عوامل دیگری که در تعیین این هزینه تاثیر می‌گذارند، می‌توان به بیمه‌ی بیماران اشاره کرد. بعضی از بیمه‌های درمانی هزینه‌های مربوط به پر کردن دندان‌ها را متقبل می‌شوند.  بنابراین نوع بیمه عامل موثری در تعیین هزینه کلی است. علاوه بر آن مراجعه به مطب‌های خصوصی و درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دولتی نیز، تاثیر بسزایی در تعیین قیمت پر کردن دندان‌ها در سال 1402 دارد. در کلینیک‌های خصوصی، هزینه‌ای بیشتر از مطب‌ها و بیمارستان‌های دولتی برای پر کردن دندان‌های بیماران از آن‌ها دریافت می‌شود.

4.6/5 - (87 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)درمان دندان درد در بارداریعصب کشی دندان قیمت مناسبکلینیک دندانپزشکی در رسالتبعد از عصب کشی دندان چه بخوریمبوی بد دهان بعد از کامپوزیتهزینه بریج دندان در سال 1402فوبیای دندانپزشکیکامپوزیت دندان به روش لیرینگ چیست؟کامپوزیت دندان ارزانکامپوزیت دندان در هنگامقیمت پر کردن دندانهزینه کشیدن دندان عقل در سال 1402

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *