قیمت لومینیرز دندان

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002500
🔹 پرکردن یک سطحی با آمالگام1050950
🔹 پرکردن یک سطحی با کامپوزیت11501050
🔹 روکش pfm4.0503.000
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

بررسی میزان قیمت لومینیرز دندان 1402

لومینیرز دندان از جمله روش‌هایی است که برای زیباتر کردن دندان‌ها بکار می‌روند. لومینیرز یک پوسته‌ی نازک پرسلاین است. این لایه برای زیبایی و یکدست کردن دندان‌ها استفاده می‌شود. لومینیرز به سطح روی دندان‌ها چسبیده می‌شود و با پوشاندن دندان‌ها، زیبایی آن‌ها را دو چندان می‌کند.

از آنجایی که زیبایی چهره وابستگی زیادی به زیبایی دندان ها دارد نصب روکش لومینیرز دندان می تواند سبب گردد این زیبایی چندین برابر گردد.

هزینه‌ی استفاده از این روش تحت عوامل متعددی متغیر خواهد بود زیرا نمی توان جهت تعیین قیمت نهایی لومینیرز دندان به طور قطع به بیان قیمتی ثابت اکتفا نمود..در ادامه نیز قصد داریم اطلاعاتی تکمیلی در خصوص این روش بیان داشته و در انتها به عوامل موثر بر قیمت لومینیرز دندان بپردازیم بنابراین با ما همراه باشید.

حال از آنجایی که امروزه نصب روکش لومینیرز دندان بین برخی افزایش یافته نیاز دانستیم به بررسی میزان قیمت و هزینه لومینیرز دندان بپردازیم تا افراد بتوانند با اطلاعات کامل تری با این روش آشنا شده و به خوبی بتوانند تصمیم بر نصب یا عدم نصب این روکش بگیرند.

قیمت لومینیرز دندان

لومینیرز دندان چیست؟

داشتن دندان‌های بی‌نقص، سفید و زیبا باعث می‌شود تا چهره‌ی افراد جذابیت بسیار بالایی پیدا کند. و لبخندی دل‌نشین برای آن‌ها به وجود بیاید. روش‌های متنوعی برای ترمیم دندان‌ها، زیباتر کردن و رفع نواقص آن‌ها وجود دارد. از جمله‌ی این روش‌ها می‌توان به لومینیرز دندان اشاره کرد که به مانند روش هایی مثل لمینت سرامیکی، کامپوزیت ونیر و..بر روی دندان ها نصب می گردد.

اما سوال اصلی اینجاست که لومینیرز دندان چیست و چه مزایا و معایبی دارد و به طور کل قیمت و هزینه لومینیرز دندان 1402 چقدر است؟

لومینیرز یک پوسته‌ی خیلی نازک از جنس پرسلاین است. با قرارگیری این لایه بر روی دندان‌ها، ایرادات و نواقص ظاهری آن‌ها را تا حد زیادی از بین می‌برد. انجام لومینیرز، زمان زیادی نخواهد برد. لومینیرز با دو یا سه بار مراجعه به مطب دندانپزشک انجام خواهد شد و افراد می توانند پس از آن از مزایای نصب لومینیرز بهره مند گردند.

نکته‌ مهمی که برای انجام لومینیرز در راستای اطلاع از میزان قیمت لومینیرز دندان باید در نظر داشت، این است که..

افراد برای انجام این کار باید به دارای سطح مینای دندان زیادی باشند. چرا که نصب پوسته‌ی لومینیرز بر روی دندان‌ها، نیازمند سطح زیادی از مینای دندان است. تا بتوان لومینیرز را بر روی آن نصب کرد بنابراین افرادی که دندان های ضعیف و شکننده ای دارند و به طور کل مینای دندان شان ضعیف می باشد نباید از لومینیرز برای ترمیم دندان هایشان استفاده نمایند.

توصیه می گردد افراد در صورت تمایل به نصب این روکش حتما به نزد دکتر دندانپزشک متخصص مراجعه نموده و پس از راهنمایی تخصصی ایشان از معاینه دندان ها نیز بهره مند گردند و در صورت تایید دندانپزشک به نصب این روکش به نصب روکش لومینیرز بپردازند.

بر خلاف روش‌های دیگر زیبایی دندان‌ها، برای انجام لومینیرز نیاز نیست که تغییر خاصی در ساختار دندان‌ها به وجود بیاید. در موارد لازم می‌توان روکش لومینیرز را از روی دندان‌ها جدا کرد. نکته‌ی مهم دیگر درباره‌ی لومینیرز این است که، هنگام بکارگیری این روش بیمار درد زیادی را تحمل نخواهد کرد علت آن هم، عدم ایجاد تغییر در ساختار دندان‌هاست.

قیمت لومینیرز دندان

مزایا و معایب نصب روکش لومینیرز دندان

نصب لومینیرز دندان‌ مزایای زیادی را به دنبال خواهد داشت که در راستای اهمیت بررسی تعرفه و قیمت لومینیرز دندان نیز مهم است که به این مسئله هم توجه گردد. توجه به این مزایا، افراد را برای استفاده از این روش در جهت افزایش زیبایی دندان‌ها مطمئن‌تر می‌کند.لذا برخی از این مزایا عبارتند از:

عدم احساس درد

یکی از این مزایا که پیش‌تر نیز به آن اشاره شد، بدون درد بودن این روش است. دلیل آن نیز، عدم نیاز به استفاده از مواد بی‌حس کننده و یا ایجاد تغییر در ساختار دندان‌هاست.

عدم نیاز به تراشیدن دندان ها

در این روش از دریل و یا تراش برای بریدن دندان‌ها استفاده نمی کنند زیرا روکش لومینیرز دندان ظریف و نازک می باشد و نیازی به تراشیدن دندان ها جهت نصب روکش لومینیرز دندان نیست.

لومینیرز دندان برای افرادی مناسب است که از دندانپزشکی می ترسند و به نوعی دچار هراس از دندانپزشکی و خدمات آن می گردند.

اگرچه روش های دیگر مانند کامپوزیت دندان نیز، درد ندارد با این وجود برای کسانی که فوبیا دندانپزشکی دارند و در عین حال به دنبال راهی برای سفید شدن دندان هایشان هستند، روشی مناسب است. همانطور که گفته شد لومینیرز مزایای زیادی دارد.

در ادامه به صورت خلاصه به بخشی از مزایای نصب روکش لومینیرز در راستای تکمیل اطلاعات مبنی بر تعرفه و قیمت لومینیرز دندان  1402 اشاره می کنیم.

  • رفع لک و یا جرم زدگی دندان‌ها
  • رفع نواقص چون کج بودن دندان‌ها و یا فصله‌دار بودن آن‌ها
  • از بین بردن ترک‌های موجود بر روی سطح دندان‌ها
  • رفع نامرتب بودن دندان‌ها

شاید بپرسید معایب این روش چیست؟

در راستای اشاره به مزایا و قیمت لومینیرز دندان بهتر است بیان داریم..

این روش نیز در کنار مزایایی که دارد معایب مخصوص به خود را دارد که افراد قبل از انجام آن باید این معایب را در نظر بگیرند.لذا باید توجه نمود هر یک از خدمات چه در حوزه دندانپزشکی اعم از خدمات درمانی، ترمیمی و زیبایی چه دیگر خدماتی خارج از حیطه دندانپزشکی، علاوه بر بهره مندی از مزایای منحصر به فرد خود دارای معایبی هم هستند به همین سبب قصد داریم به برخی از این معایب اشاره نماییم.

  • در نصب لومینیرز لازم است که مقداری از ساختار رویی دندان ها برداشته شود. به همین دلیل ممکن است به دندان ها آسیب وارد شود. با این حال به هنگام نصب لومینیرز دندان، سایش و یا بریدگی بر روی دندان‌ها اعمال نخواهد شد. بعد از کامل شدن رویه‌ی لومینیرز، هیچ حساسیتی به وجود نخواهد آمد. در واقع بعد از این روش بیمار دچار ناراحتی خاصی نخواهد شد.
  • گاهی ممکن است برخی پس از نصب روکش لومینیرز احساس کنند رنگ این روکش با رنگ دندان های طبیعی مجاور تطابق ندارد. ولیکن باید یادآور شد اگر این روکش توسط دندانپزشکی متخصص و مجرب نصب شود میزان احتمال بروز این رخداد به حداقل ممکن می رسد.
  • به سبب عدم تراش دندان ها، ممکن است فاصله ای بین لثه و دندان وجود داشته باشد که نتوان به خوبی آن را تمیز کرده و شست و شو نمود به همین سبب ممکن است میزان احتمال بروز التهاب لثه و..افزایش یابد.
  • مقاومت کم در برابر لکه و..

بنابراین توصیه می گردد پیش از نصب این روکش حتما نزد دکتر دندانپزشک مراجعه کرده و از مشاوره تخصصی بهره مند گشت تا افراد بتوانند پس از کسب اطلاع از تعرفه لومینیرز دندان و دیگر اطلاعات لازم، با توجه به نیاز خود بهترین تصمیم را جهت نصب یا عدم نصب این روکش اتخاذ نمایند.

قیمت لومینیرز دندان

عوامل موثر بر هزینه‌ و قیمت لومینیرز دندان‌ 1402

نکته‌ی مهم دیگر که باید مورد بررسی قرار گیرد، عوامل موثر بر هزینه لومینیرز دندان است. باید بیان داشت میزان قیمت لومینیرز دندان نسبت به ونیرهای سنتی نیز بالاتر و بیشتر می باشد. مواد بکار رفته برای ساخت روکش‌های لومینیرز به نسبت ونیرهای سنتی، هزینه‌ی بیشتری خواهند داشت.لذا برخی عوامل موثر بر قیمت این روکش عبارتند از:

مهارت و تخصص دندانپزشک

از جمله دیگر عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت لومینیرز هر دندان، میزان مهارت و تخصص دندانپزشک است. به نسبتی که مهارت دندانپزشکان برای بکارگیری این روش بالاتر باشد، هزینه‌ی دریافتی توسط آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

موقعیت جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی

موقعیت جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی هم می تواند یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت لومینیرز دندان باشد زیرا هر چه کلینیک دندانپزشکی در مناطق شلوغ تر و مرکز شهر باشد میزان هزینه دریافتی جهت نصب لومینیرز دندان بیشتر بوده و هر چه این کلینیک در منطقه ای خلوت و دور از مرکز شهر باشد نیز میزان هزینه و قیمت لومینیرز دندان کمتر می باشد.

تعداد دندان های مورد نیاز جهت نصب روکش لومینیرز دندان

از دیگر عوامل موثر بر قیمت نیز تعداد دندان های مورد نظر جهت نصب روکش لومینیرز دندان است. برخی تمایل دارند تمام دندان های خود را لومینیرز کرده و برخی قصد دارند تنها دندان های ردیف جلو که به هنگام لبخند زدن مشهود می باشند را لومینیرز کنند، هر چه تعداد دندان ها جهت نصب لومینیرز بیشتر باشد میزان قیمت لومینیرز دندان 1402 افزایش می یابد و بالعکس.

افراد می توانند جهت نصب این روکش به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای با عرشیان کلینیک که کیفیت و قیمت تمامی خدمات خود را تضمین نموده است تماس حاصل نمایند.

لومینیرز دندان چیست؟

یکی از روش های زیبایی دندان نیز لومینیرز نام دارد که ضخامت این روکش کمتر از ونیرهای دیگر می باشد و از آنجا که ضخامت کمی دارد نیاز به تراشیدن دندان ها جهت نصب این روکش نیست.

لومینیزر دندان بهتر است یا کامپوزیت ونیر؟

نمی توان به این سوال پاسخی قطعی را بیان نمود زیرا نصب هر یک از این روکش ها بستگی به میزان شدت آسیب و عیوب دندانی و نیز انتظار و سلیقه افراد می باشد بنابراین بهتر است افراد جهت اطمینان از نصب هر یک از این روش ها و تناسب با دندان های طبیعی و چهره شان از مشاوره دندانپزشکی متخصص و مجرب بهره مند گردند که افراد می توانند با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمایند.

آیا روکش لومینیرز قابل برداشت می باشد؟

بله افراد می توانند در طی زمان در صورت تمایل این روکش را از روی دندان های طبیعی خود خارج کنند که می توان جهت این امر نزد دکتر دندانپزشکی متخصص مراجعه نمود.

4.6/5 - (173 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)طرح لبخند کامپوزیتتخفیف دندانپزشکی در تهرانرنگ کامپوزیت دندان bwجرم دندان یا جرم گیری؟طول عمر لمینت دندانتعداد ریشه های هر دندان چقدر است؟چگونه زردی دندان را از بین ببریم؟هزینه بریج دندان در سال 1402اصلاح و درمان جلو بودن فک پایین با کامپوزیت دندانتفاوت بلیچینگ و کامپوزیتلمینت سرامیکیقیمت ایمپلنت دندان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *