تعرفه لمینت دندان

اگر قصد لمینت دندان دارید، تعرفه لمینت دندان از جمله سوالات مهم شما خواهد بود. وجود قیمت های مختلف برای لمینت بسیاری از افراد را گیج میکند. برای بسیاری از افراد این سوال ایجاد میشود که تعرفه لمینت دندان چگونه میتواند بر روی کیفیت تاثیرگذار باشد؟ آیا لمینت با قیمت پایین نشانه ای برای کیفیت پایین آن است و یا قیمت های بالا تضمین کننده کیفیت کار است؟ در این مقاله میخواهیم درباره تعرفه لمینت دندان و شرایط ویژه دندانپزشکی عرشیان برایتان بگوییم. لطفا تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - ۱۴۰۱

خدماتهزینه(هزارتومان)
🔹 عصب کشی۶۵۰ الی ۱.۲۸۰
🔹 پر کردن۴۸۰ الی ۶۸۰
🔹 ایمپلنت۷.۹۰۰
🔹 روکش pfm۱.۷۰۰
🔹 روکش زیرکونیا ۲.۷۰۰
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)۱.۵۰۰
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)۲.۳۰۰
📍 بلیچینگ هوم و آفیس هردوفک۵.۹۰۰
🔹 لمینت۳.۷۰۰ الی ۴.۷۰۰
🔹 ریمو(واحدی)۱۰۰
🔹 پالیش(هر فک)۴۰۰
🔹 جرم گیری(هر فک)۲۵۰
🔹 لیفت لثه(واحدی)۲۰۰
🔹 دیاستم قبل انجام کار۲۰۰
🔹 دیاستم فقط پر کردن۴۵۰

عوامل موثر بر تعرفه لمینت دندان

دندانهای زیبا و مرتب احساس خوبی را ایجاد میکند. زمانی که لبخند میزنید و ردیف سفید دندانهایتان نمایان می شود، احساس خوبی در شما و مخاطب ایجاد خواهد شد. یکی از روش های داشتن چنین دندان هایی استفاده از لمینت دندان است. در این روش با قالب گیری از دندان‌ها و ساخت یک روکش متناسب با ساختار دندان‌های هر فرد، ظاهری بسیار زیبا و بی‌نقص و لبخندی بسیار جذاب برای او به وجود می‌آید.

اما سوالی که می‌تواند ذهن تمام مراجعه کنندگان برای لمینت دندان‌ را به خود مشغول کند، تعرفه لمینت دندان است. تعرفه‌ لمینت دندان‌ تحت عوامل متعددی قرار دارد. در نتیجه این مقدار متغیر است. بطور کلی نرخ لمینت دندان توسط هر متخصص و دندانپزشکی، ممکن است متفاوت باشد. بنابراین منطقه مطب دندانپزشکی و پزشک متخصص میتواند بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار باشد.

از دیگر عوامل موثر بر تعرفه لمینت دندان، موادی مورد استفاده است. نوع لمینت مورد استفاده با توجه به موجودی در کشور و هر دندانپزشکی متفاوت است. اما شما چطور میتوانید از کیفیت کار خود مطمین باشید؟ واقعیت این است که شما نمیتوانید برند لمینت را بشناسید. تنها کار منطقی این است که به یک دندانپزشکی معتبر بروید. حضور در یک دندانپزشکی معتبر میتواند به شما کمک کند تا از کیفیت نهایی کار خود مطمین شوید.

دستمزد پزشک نیز در هزینه نهایی موثر است. اینکه پزشک شما متخصص باشد یا خیر، میتواند بر روی تعرفه لمینت دندان تاثیر بگذارد.

تعرفه لمینت دندان به صورت اقساط

در بسیاری از آگهی‌ها و تبلیغاتی که در رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود، ممکن است با این تیتر مواجه شویم: لمینت دندان قسطی. همانطور که گفته شد تعرفه لمینت دندان با توجه به عوامل تاثیرگذار، ممکن است بالا و یا پایین باشد. اما بسیاری از افراد در صدد این هستند که تعرفه لمینت دندان‌ خود را به شکل قسطی پرداخت کنند. خبر خوب اینکه کلینیک تخصصی دندانپزشکی عرشیان چنین شرایطی را فراهم کرده است. شما میتوانید با مراجعه به این مرکز درباره شرایط ویژه اقساط اطلاعات به دست بیاورید. همچنین میتوانید از طریق واتس اپ با همکاران ما در تماس باشید تا سریع تر به نتیجه برسید: ۰۹۱۲۰۶۴۳۶۴۷

ممکن است رنج بالای لمینت دندان‌ برای بعضی از افراد به صورت یکجا قابل پرداخت نباشد. در سال‌های اخیر نیز، تقاضای مراجعه کنندگان برای انجام لمینت به صورت اقساط بالاتر رفته است. بسیاری از کلینیک‌های دندانپزشکی برای جذب مشتری، تبلیغاتی با مضمون لمینت قسطی انجام می‌دهند. این شرایط باعث می‌شود تا دو طرف قضیه، یعنی دندانپزشک و فرد مراجعه کننده از انجام این کار راضی باشند‌‌.

لمینت دندان ارزان

تعرفه لمینت دندان به دلایل مختلفی، ممکن است هزینه‌بر و سنگین باشد. در نتیجه بسیاری از مراجعه کنندگان توانایی پرداخت این هزینه‌ها را نخواهند داشت. همانطور که گفته شد عوامل متعددی بر روی قیمت لمینت دندان تاثیر می‌گذارد. در بعضی از شرایط، هزینه‌ای که برای لمینت کردن دندان‌ پرداخت می‌شود ارزان و بصرفه است. قیمت کامپوزیت دندان

دندانپزشکی شبانه روزی عرشیان، شرایطی را فراهم کرده است که بیماران میتوانند با مراجعه به به این مرکز به صورت اقساط لمینت انجام دهند. این کلینیک با حضور متخصصین کیفیت و قیمت مناسب را در کنار هم فراهم آورده است.

 

۴.۶/۵ - (۳۶ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.