🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

تعرفه لمینت دندان در سال 1402

تعرفه لمینت دندان

لمینت دندان یکی از بهترین روش ها جهت زیباتر ساختن دندان ها می باشد. با کاشت لمینت سرامیکی علاوه بر سفیدتر شدن دندان ها نیز می توان عیوب دندانی اعم از فاصله بین دندان ها، برجستگی و بیرون زدگی، بد رنگی، کجی و یکدست نبودن دندان ها و..را ترمیم و برطرف نمود. در محتوا علاوه بر مشاهده لیست قیمت و تعرفه لمینت دندان می توان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده تماس حاصل نمود.چه بسا عرشیان کلینیک قیمت و کیفیت تمامی خدمات دندانی خود را تضمین می نماید..خصوصا نصب روکش لمینتی که طرفداران خاص خودش را دارد.

تعرفه لمینت دندان در سال 1402

اگر قصد لمینت دندان دارید، تعرفه لمینت دندان از جمله سوالات مهم شما خواهد بود. وجود قیمت های مختلف برای لمینت بسیاری از افراد را گیج میکند. برای بسیاری از افراد این سوال ایجاد میشود که تعرفه لمینت دندان چگونه میتواند بر روی کیفیت تاثیرگذار باشد؟ آیا لمینت با قیمت پایین نشانه ای برای کیفیت پایین آن است و یا قیمت های بالا تضمین کننده کیفیت کار است؟ در این مقاله می خواهیم درباره تعرفه لمینت دندان و شرایط ویژه دندانپزشکی عرشیان برایتان بگوییم. لطفا تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

تعرفه لمینت دندان به طور دقیق در بخش ذیل آورده شده است:

هزینه لمینت دندان کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه (تومان)🎉تخفیف محدود
🔹 لمینتاز 9.000.000 تا 12.000.000از 6.500.000 تا 8.500.000

منظور از لمینت دندان چیست؟

روکش های دندانی که به طور دائمی بر روی دندان ها نصب می گردند نیز لمینت دندان نامیده می شوند..این روکش های دندانی دندان ها را کاملا سفید و شفاف ساخته و عیوب دندانی را هم از بین می برد..

تنها کافیست که نصب روکش لمینتی توسط متخصص در زمینه کاشت لمینت انجام گیرد زیرا به سبب تجربه و مهارت دندانپزشک نیز میزان احتمال بروز آسیب بر دندان ها نیز به حداقل ممکن می رسد.

از جمله عیوبی که لمینت دندان آن ها را رفع می کند نیز عبارتند از:

 • فاصله بین دندان ها
 • برجستگی های دندانی
 • بیرون زدگی دندان ها
 • کج بودن دندان ها
 • زرد و بد رنگی دندان ها
 • کوتاه و بلندی دندان ها
 • و..

لذا جالب توجه است که اگر میزان عیوب ذکر شده به حدی نباشند که بتوان با لمینت دندانی آن ها را برطرف نمود نیاز است که با توجه به تشخیص تخصصی دندانپزشک نیز از روش هایی مثل ارتودنسی نیز بهره مند گشت.

تعرفه لمینت دندان

عوامل موثر بر تعرفه لمینت دندان چیست؟

در ابتدا به صورت تیتر وار به بیان عواملی خواهیم پرداخت که در تعیین تعرفه لمینت دندان نقش اساسی ایفا می نمایند و سپس نیز به صورت کاملا مجزا به آن ها اشاره می گردد تا میزان تاثیرگذاری هر یک از این عوامل بر میزان هزینه نهایی نصب روکش لمینیت مشاهده گردد..چه بسا بسیار مهم است که به این عوامل توجه نمود..

عوامل تاثیرگذار بر تعرفه لمینت دندان:

 1. موادی که در لمینت استفاده می شود
 2. نوع لمینت و برند
 3. تخصص دندانپزشک
 4. منطقه انتخاب و انجام خدمات
 5. رنگ
 6. و…

پیش از آن که به توضیحات جامع در موارد دیگر بپردازیم بهتر است تمامی این 6 مورد را بررسی اجمالی نموده و سپس به صورت دقیق به تعرفه بپردازیم..چرا که لازم است بدانیم هر یک از این موارد چه نقشی در میزان هزینه نهایی لمینت دارند و چرا بر هزینه و قیمت کاشت لمینت تاثیرگذار هستند..

1.موادی که در لمینت استفاده می شود

مواد گذاری و انتخاب مواد برای انجام لمینت با قیمت های متفاوتی که دارد می تواند تاثیر بسزایی بر تعرفه لمینت دندان داشته باشد..هر چه میزان کیفیت مواد کاشت لمینت سرامیکی بهتر باشد میزان هزینه نهایی کاشت لمینت افزایش می یابد و بالعکس اگر مواد کاشت لمینت کیفیت بالایی نداشته باشد میزان قیمت روکش لمینتی کاهش می یابد.

چه بسا باید بیان کنیم هر چه میزان کیفیت مواد کاشت لمینت بهتر باشد نصب روکش لمینتی نتیجه بهتری داشته و میزان احتمال آسیب رسی به دندان های طبیعی کاهش می یابد.

2.نوع لمینت و برند

مهم ترین مسئله در مشخص نمودن تعرفه برندی ست که استفاده شده و سرامیکی بودن و … لمینت است. تاثیرگذار ترین عامل بر تعرفه و هزینه همین مورد ذکر شده است..زیرا هر چه نوع و برند روکش لمینتی شناخته تر باشد نیز از کیفیت بهتر و بادوام تری برخوردار می باشد به همین سبب نوع برند لمینتی تاثیر بسیاری بر هزینه و تعرفه لمینت دندانی دارد.

در صورتی که افراد به کلینیک دندانپزشکی معتبری مراجعه نمایند مسلما از برند معتبر و خوبی برای کاشت لمینت استفاده می گردد..فرضا با حضور در کلینیک دندانپزشکی عرشیان نیز می توان از تضمین کیفیت و قیمت نصب روکش لمینتی بهره مند شد.

3.تخصص دندانپزشک

با توجه به میزان تخصص، دستمزد متخصص برای لمینت گذاری متفاوت است..طبیعتا هر چه میزان تخصص دندانپزشک در نصب روکش لمینتی بالاتر باشد میزان هزینه کاشت لمینت بیشتر می گردد..

همانطور که تا به حال اشاره گردید چه بسا هر چه تخصص دندانپزشک بالاتر باشد می توان از حفظ سلامت دندان های طبیعی و زیبایی دندان ها اطمینان حاصل نمود.

4.منطقه انتخاب و انجام خدمات 

بر اساس منطقه و محدوده قرارگیری کلینیک هزینه ای که توسط شما پرداخت می شود و تعرفه لمینت دندان متغیر است…فرضا اگر کلینیک دندانپزشکی در محدودی در مرکز شهر باشد نقطه ای که از جمعیت زیادی برخوردار باشد نیز میزان هزینه نصب روکش لمینتی بیشتر می گردد..و هزینه کاشت لمینت در کلینیک دندانپزشکی در مناطق پایین تر شهری یا حومه شهر نیز کمتر می باشد.

لذا هزینه رفت و آمد به کلینیک دندانپزشکی هم می تواند بر قیمت نهایی موثر باشد.

5.طیف رنگی روکش های لمینتی

روکش های لمینتی نیز دارای طیف های رنگی متعددی هستند فرضا برخی قصد دارند شفاف ترین نوع روکش لمینتی را بر روی دندان های خود نصب کنند و برخی طبیعی ترین نوع روکش دندانی را بر روی دندان های خود نصب می کنند..این تفاوت در درجات رنگی روکش کامپوزیتی نیز بر میزان هزینه نهایی کاشت روکش لمینت بسیار تاثیرگذار می باشد.

و…

چه بسا به برخی از مهم ترین عوامل موثر بر هزینه نهایی لمینت دندان اشاره گردید..

چرا دندان هایمان را لمینت کنیم؟

دندانهای زیبا و مرتب احساس خوبی را ایجاد میکند. زمانی که لبخند می زنید و ردیف سفید دندانهایتان نمایان می شود، احساس خوبی در شما و مخاطب ایجاد خواهد شد. یکی از روش های داشتن چنین دندان هایی استفاده از لمینت دندان است. در این روش با قالب گیری از دندان‌ها و ساخت یک روکش متناسب با ساختار دندان‌های هر فرد، ظاهری بسیار زیبا و بی‌نقص و لبخندی بسیار جذاب برای او به وجود می‌آید.

از آنجایی که روکش لمینتی به طور دائمی بر روی دندان ها نصب می گردد می توان به زیبایی دندان ها فکر کرد اما باید توجه داشت که روکش لمینتی به سبب نیاز به تراشیدن مینای دندان جهت نصب و عدم قابلیت برداشته شدن نیز می تواند برای برخی افراد گزینه مناسبی برای زیباتر ساختن دندان هایشان نباشد.

اما سوالی که می‌تواند ذهن تمام مراجعه کنندگان برای لمینت دندان‌ را به خود مشغول کند، همانطور که پیشتر اشاره گردید تعرفه لمینت دندان است. تعرفه‌ لمینت دندان‌ تحت عوامل متعددی قرار دارد. در نتیجه این مقدار متغیر است. بطور کلی نرخ لمینت دندان توسط هر متخصص و دندانپزشکی، ممکن است متفاوت باشد. بنابراین منطقه مطب دندانپزشکی و پزشک متخصص میتواند بر روی قیمت نهایی لمینت در سال 1402 تاثیرگذار باشد.

از دیگر عوامل موثر بر تعرفه لمینت دندان، موادی مورد استفاده است. نوع لمینت مورد استفاده با توجه به موجودی در کشور و هر دندانپزشکی متفاوت است. اما شما چطور میتوانید از کیفیت کار خود مطمئن باشید؟ واقعیت این است که شما نمیتوانید برند لمینت را بشناسید. تنها کار منطقی این است که به یک دندانپزشکی معتبر بروید. حضور در یک دندانپزشکی معتبر میتواند به شما کمک کند تا از کیفیت نهایی کار خود مطمئن شوید.

دستمزد پزشک نیز در هزینه نهایی موثر است. اینکه پزشک شما متخصص باشد یا خیر، میتواند بر روی تعرفه لمینت دندان تاثیر بگذارد.

تعرفه لمینت دندان 1402 چقدر است؟

همان طور که ذکر شد تعرفه لمینت دندان بسته به نوع لمینت و مواد به کار رفته در ان تفاوت خواهد نمود. همچنین متخصص نیز با توجه به تخصص خود دریافت هزینه می نماید. اما لازم است بدانید که تعرفه لمینت دندان در عرشیان کلینیک به عنوان یک دندانپزشکی بسیار به صرفه است و متخصص آن نیز بیش از آن چه تصور می نمایید دارای تخصص و تجربه هستند

از هر موضوعی مهم تر این است که شما می توانید در عرشیان با نوع جدیدی از پرداخت و تعرفه لمینت دندان آشنا شوید. ممکن است تصور نکنید اما در عرشیان می توانید از خدمات دندانی اقساطی نیز بهره مند گردید.. این ویژگی منحصر به فرد باعث آن شده است که عرشیان همه روزه مراجعان بسیاری را به خود اختصاص دهد. در این حوزه می توانید مطالعه بیشتری نیز داشته باشید اگر ادامه مطلب را نیز دنبال فرمایید..

همچنین می توان جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه شرایط پرداخت اقساطی نیز تنها کافیست با شماره درج شده تماس حاصل نمود.

تعرفه لمینت دندان

تعرفه لمینت دندان به صورت اقساط

در بسیاری از آگهی‌ها و تبلیغاتی که در رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود، ممکن است با این تیتر مواجه شویم: لمینت دندان قسطی. همانطور که گفته شد تعرفه لمینت دندان با توجه به عوامل تاثیرگذار، ممکن است بالا و یا پایین باشد. اما بسیاری از افراد در صدد این هستند که تعرفه لمینت دندان‌ خود را به شکل قسطی پرداخت کنند.

خبر خوب اینکه کلینیک تخصصی دندانپزشکی عرشیان چنین شرایطی را فراهم کرده است که افراد می توانند از شرایط اقساط تمام خدمات دندانی نیز بهره مند گردند ولیکن نیاز است جهت بهره مندی از این شرایط نیاز است که با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل گردد زیرا مشاورین عرشیان کلینیک اطلاعات لازم و دقیق از این شرایط را به افراد بازگو می نمایند.

ممکن است رنج بالای لمینت دندان‌ برای بعضی از افراد به صورت یکجا قابل پرداخت نباشد. در سال‌های اخیر نیز، تقاضای مراجعه کنندگان برای انجام لمینت به صورت اقساط بالاتر رفته است. بسیاری از کلینیک‌های دندانپزشکی همچون عرشیان کلینیک نیز با در نظر داشتن تمامی جوانب نیز این تصمیم و شرایط را فراهم نموده اند که افراد از خدمات دندانی اقساطی بهره مند گردند..

همانطور که اشاره گردید افراد می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمایند.

لمینت دندان قیمت مناسب عرشیان کلینیک

تعرفه لمینت دندان به دلایل مختلفی، ممکن است هزینه‌بر و سنگین باشد. در نتیجه بسیاری از مراجعه کنندگان توانایی پرداخت این هزینه‌ها را نخواهند داشت. همانطور که گفته شد عوامل متعددی بر روی قیمت لمینت دندان 1402  تاثیر می‌گذارد. در بعضی از شرایط، هزینه‌ای که برای لمینت کردن دندان‌ پرداخت می‌شود ارزان و بصرفه است. قیمت کامپوزیت دندان نیز از روش های زیباسازی دندان است که هزینه مناسب تری نسبت به کاشت لمینت سرامیکی دارد اما باید این مسئله را در نظر داشت که افراد می توانند با پرداخت هزینه ای مناسب در عرشیان کلینیک نیز از خدمات نصب کامپوزیت و لمینت سرامیکی بهره مند گردند..

کلینیک دندانپزشکی عرشیان، شرایطی را فراهم کرده است که بیماران می توانند با خیال راحت به نصب روکش لمینتی یا کامپوزیتی بپردازند چرا که عرشیان کلینیک تمامی خدمات دندانپزشکی خود را از نظر کیفیت و قیمت تضمین می نماید و بدین سبب مراجعین می توانند با پرداخت هزینه ای مناسب از بالاترین سطح کیفیت خدمات دندانی بهره مند گردند.

در این مطلب با اشاره بر تعرفه لمینت دندان نیز اطلاعاتی از عوامل موثر بر هزینه نهایی کاشت لمینت سرامیکی ارائه گردید چه بسا هر یک از این عوامل تاثیر بسیاری بر هزینه نهایی کاشت لمینت دارند ولیکن افراد می توانند جهت کسب اطلاعات دقیق تر با شماره درج شده تماس حاصل نمایند.

آیا برای کاشت لمینت دندان ها تراشیده می شوند؟

بله جهت قرارگیری دائمی روکش دندان نیز نیاز است که مینای دندان ها تراشیده شوند.

نصب روکش لمینتی چقدر طول می کشد؟

جهت نصب روکش لمینیتی چندین جلسه نیاز است که صبور بود لذا فرضا می توان حداقل دور را برای نصب روکش لمینتی در نظر داشت.

4.7/5 - (235 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)هزینه جراحی زیبایی لثه در سال 1402مراقبت از کامپوزیت دندانکلینیک دندان پزشکی قیمت مناسبهزینه کشیدن دندان عقل در سال 1402کامپوزیت شیشه ای دندانعلت تفاوت قیمت کامپوزیت دندانلمینت دندانبهترین دکتر دندانپزشک در تهرانپارسایمپلنت کره ای خوبه؟پولیش دندان بعد از کامپوزیتدندانپزشک خوب در شرق تهرانفیلم کامپوزیت دندان جلو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *