کامپوزیت کاریزما خوبه

کاشت کامپوزیت کاریزما خوبه؟

یکی از مهم ترین تصمیماتی که افراد پیش از کاشت کامپوزیت دندانی اتخاذ می کنند، نوع برند کاشت کامپوزیتی خود در کلینیک دندانپزشکی می باشد.

از این رو یکی از متداول ترین سوالاتی که برای ایشان پیش می آید این است که آیا کاشت کامپوزیت کاریزما خوبه یا بد؟ کامپوزیت کاریزما چه قابلیت ها و چه ویژگی هایی دارد که بتوان با خیال راحت این برند کامپوزیتی را بر روی دندان ها نصب نمود.

مشاهده نمونه کار کامپوزیت کاریزما آلمان

کامپوزیت کاریزما خوبه

دلایل اینکه کامپوزیت کاریزما خوبه چیست؟

کامپوزیت کاریزما آلمان به سبب ویژگی هایی که دارد تا به امروز دارای محبوبیت بسیاری بوده و افراد بی شماری با برند کامپوزیت کاریزما به کامپوزیت کردن دندان های خود می پردازند.

این دلایل عبارتند از:

 • یکی از مهم ترین دلایل اینکه کامپوزیت کاریزما خوبه این است که این برند کامپوزیتی دارای کیفیتی بسیار مناسب و عالی می باشد که همین نیز سبب گشته افراد از کاشت این برند کامپوزیتی رضایت زیادی داشته باشند.
 • به سبب کاشت این برند کامپوزیتی با کیفیت، می توان مشکلات دندانی را اعم از پوسیدگی، لب پریدگی و..را برطرف نمود و زیبایی دندان ها و چهره را بیش از پیش ساخت.
 • از دیگر دلایل و علل اینکه کامپوزیت کاریزما خوبه این است که این برند کامپوزیتی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییر رنگ و ضربه می باشد.

مزایای نصب کامپوزیت دندان ارزان قیمت کاریزما

کاشت کامپوزیت دندانی در برندهای شناخته شده و محبوب از جمله برند کامپوزیت کاریزما دارای مزایایی است که لازم می دانیم در اشاره به کامپوزیت کاریزما خوبه به آن ها اشاره نماییم..

بدین سبب به برخی از مزایای کاشت کامپوزیت دندان در برند کامپوزیتی کاریزما آلمان می پردازیم:

 • ترمیم عیوب دندانی اعم از فاصله بین دندان ها – شکستگی – نامرتبی و..
 • سفید کردن دندان هایی که تغییر رنگ داده اند
 • هزینه مناسب کاشت کامپوزیت دندان کاریزما آلمان
 • نصب آسان و سریع کامپوزیت در کلینیک دندانپزشکی یکی از دلایلی که سبب گشته افراد بسیاری بگویند کامپوزیت کاریزما خوبه و محبوب می باشد
 • در نصب کامپوزیت کاریزما آلمان نیازی به تراشیدن دندان ها نیست مگر در مواقعی که نیاز باشد حتما جهت پیشبرد صحیح و کامل کامپوزیت، مقداری از مینای دندان را تراشید.
 • کامپوزیت کاریزما آلمان دارای طیف ها و درجات رنگی بسیاری می باشد که سبب می گردد افراد بر اساس سلیقه خویش به نصب کامپوزیت کاریزما با درجات رنگی متنوع اعم از بسیار روشن و شفاف، تا حدودی روشن و..یا طبیعی نیز بپردازند.
 • افراد می توانند پس از مدتی کامپوزیت کاریزما آلمان را از روی دندان های خود خارج کنند
 • از دیگر مزایایی که سبب گشته عنوان گردد که کامپوزیت کاریزما خوبه قابلیت ترمیم در آن می باشد و افراد در هر زمان که نیازمند ترمیم روکش کامپوزیتی خود بودند می توانند در دندانپزشکی معتبر نیز به ترمیم آن بپردازند
 • و..

به برخی از مزایای مبتنی بر کامپوزیت کاریزما خوبه اشاره نمودیم و دریافتیم که نصب کامپوزیت کاریزما خوبه یا بد..

لذا به طور کل نصب کامپوزیت دندان فارغ از هر نوع برند محبوبی از جمله کاریزما آلمان دارای معایبی است که سعی می داریم به برخی از آن ها اشاره نماییم ولیکن به طور کل از آنجایی که نصب و کاشت کامپوزیت در برندهای معتبری چون کاریزما بسیار محبوب می باشد باید دانست که میزان معایب کاشت کامپوزیت کمتر از مزایای آن می باشد.

معایب کاشت کامپوزیت دندانی

در ادامه توضیحات مبنی بر کامپوزیت کاریزما خوبه لازم دانستیم به معایب کلی کاشت کامپوزیت اشاره نماییم.

 • ماندگاری لمینت دندان بیشتر از ماندگاری کامپوزیت می باشد.
 • مقاومت لمینت سرامیکی در برابر تغییر رنگ و ضربه بیش از کامپوزیت می باشد.

با این وجود برخی به سبب مهم ترین مزیت کاشت کامپوزیت به خصوص اعتبار بخشیدن به کامپوزیت کاریزما خوبه نیز بیش از تمایل به کاشت لمینت سرامیکی، دندان های خود را کامپوزیت می نمایند زیرا در این روش دیگر نیازی به تراشیدن مینای دندان نیست و بر خلاف لمینت سرامیکی می توان در هر زمان برای برداشت کامپوزیت کاریزما اقدام نمود..

و این نکته را باید یادآور شد در صورتی که افراد به سلامت و بهداشت دهان و دندان های خود اهمیت ندهند فرقی نمی کند کامپوزیت دندان یا لمینت سرامیکی بر روی دندان هایشان نصب باشد، در هر صورت پس از مدتی روکش دندانی شان دچار تغییر رنگ می گردد.

تا به اینجا درباره علل کاشت و مزایای مبتنی بر کاشت کامپوزیت کاریزما خوبه صبحت کردیم..حال لازم است اشاره کنیم افرادی که قصد کاشت کامپوزیت دندان قیمت مناسب و با کیفیت کاریزما را دارند می توانند با عرشیان کلینیک تماس حاصل کنند.

دندانپزشکی عرشیان با تضمین کیفیت و قیمت کاشت کامپوزیت دندان نیز به نصب روکش کامپوزیتی می پردازد.

کامپوزیت کاریزما خوبه

آیا کامپوزیت کاریزما دارای ماندگاری بالایی است؟

بله این برند کامپوزیتی طول عمر و دوام بالایی دارد.

برای نصب کامپوزیت کاریزما باید دندان ها را تراشید؟

خیر در کاشت کامپوزیت کاریزما نیازی به تراش دندان ها نیست مگر در مواقع خاص و ضروری بنا به تشخیص دندانپزشک متخصص

هزینه نصب کاشت کامپوزیت کاریزما چقدر است؟

هزینه نصب این برند به عوامل متعدد اعم از تعداد دندان های نیاز به کاشت، درجه و طیف رنگی، مهارت و تخصص دندانپزشک و..بستگی دارد.
افراد می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت روز هزینه کاشت این برند کامپوزیتی با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمایند.

۴.۷/۵ - (۵۴ امتیاز)
قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ (دندان های جلو و کامل)جرمگیری دندان کامپوزیت شدهلمینت زیباتر است یا کامپوزیتدرمان سریع دندان درد در شبکامپوزیت یعنی چهلمینت کامپوزیتیمراقبت از کامپوزیت دندانضرر لمینت دندانهزینه ترمیم دندان با کامپوزیتدندانپزشکی شبانه روزی شرق تهرانعوارض کامپوزیت دندانهزینه کشیدن دندان عقل در سال ۱۴۰۲آیا برای کامپوزیت دندان را میتراشند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *