🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

کامپوزیت دندان قسطی

کامپوزیت دندان قسطی
features انجام کامپوزیت ظریف و هنرمندانه
features شرایط اقساط بدون سود
features ضمانت کتبی 4ساله با مهر نظام پزشکی

کامپوزیت‌های دندانی و روکش‌های سرامیکی دو نوع بسیار محبوب مراقبت‌های ترمیمی دندان هستند. هر دو اغلب برای بازگرداندن قدرت و زیبایی به دندان‌ها پس از آسیب، مانند پوسیدگی دندان درمان نشده، استفاده می‌شوند. از کامپوزیت دندان برای اصلاح مشکلاتی همچون شکستگی دندان‌ها، رفع زردی دندان استفاده می‌شود. گاهی هزینه این روش‌ها برای همه دندان‌ها زیاد است و افراد از پس هزینه‌های آن برنمی‌آیند. در این صورت می‌توانید با استفاده از کامپوزیت دندان قسطی به زیبایی که مد نظرتان است دست یابید. بدیهی ست که کامپوزیت اقساطی را با کیفیت عرشیان در جای دیگری نمی یابید.

شرایط کامپوزیت قسطی چیست؟

کامپوزیت دندان اقساطی بدون هیچ گونه کارمزد و سودی انجام میشود. برای دریافت اطلاع از شرایط کامپوزیت دندان قسطی میتوانید با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

هزینه کامپوزیت دندان - 1402

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
نوع و برندتعرفه (هر واحد)🎉تخفیف محدود
🔹 توکویاما(ژاپنی bw)1.260.000990.000 تومان
🔹 توکویاما(ژاپنی sw)1.400.0001.090.000 تومان
🔹 کاریزما(آلمانی)1.550.0001.190.000 تومان
🔹 سارمکو سوئیس 1.650.0001.290.000 تومان
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)2.450.0001.890.000 تومان
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)2.300.0001.990.000 تومان
🔹 آی پی اس لیرینگ3.250.0002.600.000 تومان
📍هم سطح سازی، قرینه سازیرایگان
📍اقساط بدون سودتماس بگیرید

نصب کامپوزیت دندان اقساطی

دندان ها از مهم ترین قسمت های بدن هر کسی می باشد که نه تنها در زیبایی هر شخصی تاثیر بسیار زیادی دارد بلکه عملا زندگی بدون آن ها ممکن نمی باشد. داشتن دندان های زیبای خواسته ای است که ممکن است هر کسی در زندگی داشته باشد اما تخت عوامل مختلف از جمله ژنتیک این امکان فراهم نباشد. کامپوزیت دندان این امکان را برای شما فراهم کرده است اما گاهی قیمت آن دغدغه بسیار زیادی ایجاد می کند. به همین علت است که برای رضایت هر جه بیشتر شما امکان کامپوزیت دندان قسطی از طریق این کلینیک برای شما فراهم شده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کامپوزیت اقساطی جدول زیر را مشاهده فرمایید و همچنین جهت کسب اطلاعات در مورد شرایط کامپوزیت دندان قسطی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

مزایای کامپوزیت دندان اقساطی

قبل از اینکه بخواهیم تصمیم به انجام این روش بگیرید و به دنبال نصب کامپوزیت دندان باشید، بهتر است درباره مزایا و معایبی که این روش می‌تواند به دنبال داشته باشد، اطلاع داشته باشید:

 1. افزایش زیبایی و جذابیت چهره
 2. عدم آسیب به دندان
 3. انجام در یک جلسه
 4. هزینه خیلی کمتر نسبت به لمینت دندان
 5. رفع بد رنگی و بدفرمی دندان ها
 6. رفع فواصل بین دندان ها
 7. قابلیت برداشتن کامپوزیت های قدیمی

پس انتخاب کامپوزیت دندان اقساطی کار کاملا عاقلانه ای ست اگر توان پرداخت نقدی آن را ندارید.

کامپوزیت دندان قسطی

کامپوزیت دندان اقساطی به چه صورت است؟

منظور از کامپوزیت دندان قسطی پرداخت هزینه آن به‌صورت ماهانه است. البته با توجه قوانین اقساطی کلینیک یا مطب پزشک باید در ابتدا مقداری از هزینه کامپوزیت را به‌عنوان پیش‌پرداخت، پرداخت کنید و مابقی هزینه را ماهانه پرداخت کنید. برای کامپوزیت دندان قسطی باید طبق وضعیت دندان‌هایتان و مجموع هزینه‌ها قراردادی را امضا کنید تا ماهانه یک مبلغ مشخصی را پرداخت کنید. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که عدم پرداخت به‌موقع اقساط منجر به جریمه شدن می‌شود.

 کامپوزیت دندان قسطی بر چه اساسی است؟

اگر قصد انجام کامپوزیت دندان قسطی را دارید، باید یکسری شرایط را داشته باشید و به آن‌ها توجه کنید. در ادامه به بررسی این شرایط اقساطی پرداخته‌ایم. برای آشنایی با این شرایط با ما همراه باشید.

داشتن اعتبار کافی برای دادن چک

اگر فرد معتبری باشید معمولاً پزشکان یا کلینیک‌ها راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند و از شما راحت‌تر چک خدمات اقساطی قبول می‌کنند.

عدم بروز مشکل بعد از کامپوزیت دندان

 اگر کامپوزیتی که انجام داده‌اید به‌صورت قسطی است و قبل از این که قسط‌هایتان را پرداخت کنید کامپوزیت‌هایتان خراب شود یا مشکلی برای آن‌ها پیش آید، می‌توانید پرداخت قسط‌ها را به تعویق بی اندازید. هرچند امروزه کامپوزیت دندان اقساطی نزد پزشکانی انجام می‌شود که از کار خود مطمئن هستند.

هزینه کامپوزیت دندان در کامپوزیت دندان قسطی چقدر است؟

قیمت و هزینه کامپوزیت در هر دندانپزشکی و کلینیک دندان متفاوت است. هزینه کامپوزیت دندان به نوع موادی که مصرف می‌شود، دندانی که کامپوزیت می‌شود و همچنین تجربه و مهارت پزشک بستگی دارد. همان‌طور که واضح است هرچه پزشک باتجربه‌تر باشد و مهارت بیش‌تر داشته باشد هزینه دریافتی آن نیز بیش‌تر است.

اگر به دنبال بهترین پزشک کامپوزیت هستید، می‌توانید با افرادی که کامپوزیت دندانی انجام داده‌اند مشاوره کنید. یا عکس قبل و بعد کامپوزیت‌هایی که دندانپزشکان انجام داده‌اند ببینید و بعد تصمیم بگیرید که کامپوزیت دندانی را نزد کدام پزشک انجام دهید. کامپوزیت دندان اقساطی نیز به همین مرحله قسط بندی می شود.

کامپوزیت دندان قسطی

کامپوزیت دندان چه عیوبی را برطرف می سازد؟

گاهی دیده شده بسیاری از افراد به دلیل مشکلات دندانی اعتمادبه‌نفس ضعیفی داشته و از حضور در اجتماع اجتناب می‌کنند. در چنین شرایطی، اگر کامپوزیت دندان، طرح درمان آن‌ها باشید، هزینه‌های زیادی که به دنبال دارد، آن‌ها را از انجام این روش منع می‌کند. برای این افراد کامپوزیت دندان قسطی می‌تواند گزینه مناسبی باشد، به این شکل در کنار حل مشکل می‌توانند به‌مرور هزینه آن را بپردازند.

از جمله عیوبی که می توان با کامپوزیت دندان اقساطی آن ها را رفع نمود عبارتند از:

 • فاصله بین دندان ها
 • برجستگی و بیرون زدگی دندان ها
 • کوتاهی و بلندی دندان ها
 • زردی و بد رنگی دندان ها
 • لبخند لثه ای

منظور از لبخند لثه ای لبخندی است که فرد به هنگام خندیدن لثه هایش مشخص می گردد و بیش از دندان ها به هنگام خنده، لثه ها خودنمایی می کنند.

و..

لذا لازم به ذکر است اگر میزان عیوب دندانی بیش از حد باشند دندانپزشک از سایر روش ها برای برطرف نمودن عیوب دندانی استفاده می نماید فرضا اگر فاصله بین دندان ها بیش از حد بوده و به تشخیص دندانپزشک متخصص با نصب کامپوزیت اقساطی و غیر اقساطی عیوب دندان رفع نشوند، از روشی مثل ارتودنسی بهره گرفته می شود.

 تفاوت بین کامپوزیت و روکش چیست؟

پرکننده‌های کامپوزیت از مواد رزین کامپوزیت همرنگ دندان ساخته می‌شوند و برای پرکردن سوراخ باقی‌مانده در دندان پس از برداشتن پوسیدگی دندان نیز استفاده می‌شوند. همچنین می‌توان از آن‌ها برای بهبود دندانی که دچار شکستگی کوچک شده است استفاده کرد. اما روکش‌ها به‌صورت کلاهک، دندان‌های آسیب‌دیده را کاملاً می‌پوشانند. روکش‌ها را می‌توان از مواد مختلف ساخت. روکش‌ها برای دندان‌های به‌شدت آسیب‌دیده که ساختار دندانی کافی برای پرکردن ندارند استفاده می‌شود.

نحوه نصب کامپوزیت دندان ونیر

کامپوزیت یک فرایند بسیار ساده است. در ابتدا دندانپزشک دندان‌ها را معاینه می‌کند تا میزان پوسیدگی دندان موجود را ببیند. اگر دندانپزشک مطمئن شود که ساختار دندان سالم و به‌اندازه کافی باقی‌مانده است، فرایند کامپوزیت را انجام خواهد داد. ماده کامپوزیت بسیار نرم است و دندانپزشک آن را تقریباً طوری شکل می‌دهد که روی دندان شما قرار بگیرد. سپس با استفاده از یک ابزار خاص از سفت شدن کامپوزیت مطمئن می‌شود. مرحله آخر پولیش کردن است. پولیش کردن برای به‌دست‌آوردن یک سطح صاف و طبیعی انجام می‌شود.

انواع کامپوزیت‌ دندان  

سه نوع مختلف از کامپوزیت وجود دارد که در ادامه قصد داریم به بررسی آن‌ها بپردازیم. انواع کامپوزیت‌ها عبارت‌اند از؛

ماکرو فیل‌ها macrofills

ماکرو فیل‌ها از اولین کامپوزیت‌هایی بودند که به بازار معرفی شدند. ماکروفیل‌ها دارای ذراتی هستند که اندازه آنها بین 10 تا 50 میکرومتر است. این ذرات بزرگ استحکام بسیار خوبی دارند، اما زیبایی چندانی ندارند. به دلیل استحکامی که دارند، پولیش و صیقل کردن آن‌ها سخت است.

میکروفیل

میکروفیل‌ها ذرات زیر 100 نانومتر هستند. درحالی‌که میکروفیل‌ها قابلیت پرداخت و زیبایی کلی را که ماکروفیل‌ها فاقد آن هستند افزایش می‌دهند، اما ضعیف هستند و در برابر فشارهایی که به آن‌ها وارد می‌شوند مقاوم نیستند.میکروفیل را به صورت کامپوزیت دندان اقساطی انجام دهید

هیبریدها

میکروهیبریدها و نانوهیبریدها کامپوزیت‌هایی هستند که استحکام ماکروفیل‌ها و صیقل‌پذیری میکروفیل‌ها را در کنار هم قرار داده‌اند. آنها حاوی مخلوطی از ذرات بین 10 تا 50 میکرومتر و همچنین ذرات 40 نانومتر هستند.

کامپوزیت‌های ارتودنسی

کامپوزیت‌های ارتودنسی رزین‌هایی هستند که برای درمان‌های ارتودنسی دندان استفاده می‌شوند. کامپوزیت‌های ارتودنسی عموماً لایت کیور هستند و فلوراید آزاد می‌کنند.

کاامپوزیت دندان قسطی

برند های کامپوزیت دندان قسطی

بدون شک در زمان کامپوزیت قیمت هر واحد کامپوزیت دندان برای شما اهمیت دارد که ما امکان کامپوزیت دندان قسطی را برای شما فراهم کرده ایم. مورد دیگری که بدون شک برای شما اهمیت دارد برند و کیفیت این کامپوزیت ها می باشد. به طور کلی شایان ذکر است که برند های موجود در کلینیک ما همگی از کیفیت و مرغوبیت لازم برخوردار می باشند و به راحتی و خیال راحت می توانید از آن ها استفاده نمایید. اما میان برند های موجود نیز برخی دیگر از برند ها می باشند که از کیفیت عالی برخوردارند و مزایا بسیار زیادی دارند. برند هایی که شما می توانید در کلینیک ما از آن بهره مند شوید به این شرح می باشد :

1.کامپوزیت الترادنت آمریکا

بدون شک در صدر با کیفیت ترین محصولات کامپوزیت دندان محصولات امریکایی قرار میگیرد. کشور امریکا سالهاست که در زمینه تولید مواد کامپوزیت دندانی به کیفیت شهرت دارد و این برند از کامپوزیت کشور آمریکا یکی از بهترین های آن محسوب می شود  و بیش از 40 سال است که در این زمینه متخصص می باشد. علاوه بر کیفیت و طول عمر بسیار بالا این محصولات مزایا دیگری نیز دارند که به این شرح می باشد :

 • شکل دهی ، تراش و شیوه تقارن کامپوزیت این دندان به نسبت راحت تر می باشد و موجب داشتن دندان زیبا و خوش فرم را به شما می دهد.
 • پس از قرار گیری کامپوزیت های این برند بر روی دندان به پولیش نیاز می باشد و پس از این مرحله دندان به طبیعی ترین شکل ممکن در می آیند. به قدری که تشخیص دندان های عادی از دندان های کامپوزیت شده سخت صورت می گیرد.
 • به علت برخی از مسائل ارزی قیمت این کامپوزیت در ایران به نسبت گران تر می باشد ولی امکان کامپوزیت دندان قسطی در این کلینیک برای شما فراهم شده است. همچنین در کلینیک ما این برند از تخفیف بسیار خوبی برخوردار است و می توانید با بهترین قیمت اقدام به کامپوزیت دندان های خود نمایید.
 • استقامت و طول عمر این دندان ها در دراز مدت بسیار عالی می باشد و به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهد.

کامپوزیت دندان قسطی

2.کامپوزیت دندان آی پی اس آلمان

پس از آمریکا بدون شک یکی از پیشروان ساخت دندان های با کیفیت کامپوزیت کشور آلمان می باشد. این برند کامپوزیتی آلمانی در کنار برند دیگر آلمانی که در ادامه آن می پردازیم نیز ار با کیفیت ترین مواد موجود در ایران می باشد و با وجود کیفیت بالا و مزایا بسیار زیادی که دارد به نسبت کامپوزیت آمریکایی از قیمت بهتری برخوردار می باشد. مهم ترین مزایا این کامپوزیت به این شرح می باشد :

 • علاوه بر امکان استفاده از خدمات کامپوزیت دندان اقساطی ، این برند را می توانید با تخفیف خوب از کلینیک ما دریافت نمایید.
 • ویژگی های مثبت این کامپوزیت دندان موجب شده است تا در نگاه اول مانند کامپوزیت های سرامیکی به نظر برسد به علت آنکه کامپوزیت های سرامیکی از زیبایی به مراتب بیشتری برخوردار می باشند ، استفاده از این برند لبخند زیبا تری را به شما هدیه می کند.
 • نوع این کامپوزیت در دسته نانو هیبریدی قرار می گیرد.
 • در زمان استفاده از این برند نیازی به تراش دادن دندان نمی باشد و به تبع مضرات آن متوجه شما نخواهد بود.
 • این کامپوزیت در نسل جدیدی از دندان ها طبقه بندی می شود و علاوه بر آنکه رنگ آن تغییر نمی کند از استجکام بسیار خوبی برخوردار می باشد .

3.کامپوزیت دندان کاریزما آلمانی

در کنار برند ای پی اس که فوقا به مزایا آن اشاره نمودیم ، برند آلمانی کاریزما نیز در کلینیک ما موجود می باشد و شما می توانید برای خرید و انجام خدمات کامپوزیت دندان اقساطی با ما تماس بگیرید. علاوه بر استحکام بسیار بالا دو مزیت دیگری نیز برای این دندان وجود دارد که آن را برای برخی از افراد به یک انتخاب ایده آل تبدیل می کند. این مزایا به این شرح می باشد :

 • این برند در کلینیک ما از تخفیف بسیار خوب ،علاوه بر امکان کامپوزیت دندان قسطی برخوردار می باشد.
 • برای دندان هایی به طور کلی از ریشه های ضعیفی برخوردار می باشند و لق میزنند می توان از این برند استفاده نمود چرا که این کاریزما آلمانی باعث اسپلینت دندان ها می شود.
 • ساختار و تکنولوژی ساخت این کامپوزیت موجب می شود که دندان های کامپوزیت به طور کامل با دندان های معولی مچ شوند و طبیعی تر نمایان شوند.

4.کامپوزیت دندان توکویاما

در نهایت کامپوزیت دندان توکویاما که ساخت کشور ژاپن می باشد ، می تواند در لیست کامپوزیت های با کیفیت موجود در بازار قرار بگیرد. به طور کلی تمامی محصولات ژاپنی از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار می باشند. با این وجود شایان ذکر است که این برند در مقایسه با سایر برند ها از کیفیت متوسط تری برخوردار می باشد. مزایا استفاده از این برند کامپوزیت به این شرح می باشد :

 • به راحتی دچار سایش و خرابی نمی شود.
 • از استحکام نسبتا بالا برخوردار می باشد.
 • سطح رویی آن از درخشندگی برخوردار است و لبخند به مراتب زیبا تری را به شما هدیه می دهد.

در این قسمت سعی نمودیم تا مزایا تمامی برند های موجود در کلینیک را برای شما شرح دهیم. امکان انجام خدمات کامپوزیت دندان به صورت قسطی در عرشیان کلینیک برای شما فراهم شده است. کافیست با ما تماس بگیرید.

تا به اینجا سعی نمودیم اطلاعات خوبی از نصب کامپوزیت قسطی تهران بیان داریم چرا که هر چه اطلاعات آدمی درباره روکش کامپوزیتی بیشتر باشد با آگاهی بیشتری تصمیم به نصب روکش کامپوزیت قسطی می گیرد..

کامپوزیت دندان قسطی

از جمله نکات مهم جهت نصب روکش کامپوزیتی این است که حتما باید به دندانپزشکی متخصص مراجعه نمود چرا که هر چه تخصص دندانپزشک در نصب روکش کامپوزیتی بیشتر باشد کیفیت نصب بالاتر بوده و ماندگاری و مقاومت روکش هم افزایش می یابد و همچنین میزان احتمال بروز آسیب بر دندان ها هم کاهش می یابد.

بدین جهت از آنجا که عرشیان کلینیک دارای برترین و حرفه ای ترین کادر دندانپزشکان می باشد و همچنین روکش کامپوزیت را به صورت قسطی هم نصب می نماید افراد می توانند جهت زیباتر ساختن دندان های خود با روکش کامپوزیت ونیر با کلینیک دندانپزشکی عرشیان تماس حاصل نمایند و اطلاعات لازم را جویا شوند..

از جمله مزایای نصب روکش کامپوزیتی در عرشیان کلینیک عبارتند از:

 • تضمین کیفیت تمامی خدمات دندانی
 • تضمین قیمت نصب روکش کامپوزیتی
 • بهره گیری از مواد دندانی در بالاترین سطح کیفیت
 • تخصص بالا در ارائه خدمات
 • نصب کامپوزیت دندان اقساطی
 • و..

به همین سبب می توان با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمود.

معایب کامپوزیت دندان اقساطی چیست؟

همان‌طور که کامپوزیت دندان مزایایی دارد، در کنار آن معایبی هم دارد. در ادامه به معایب آن اشاره کرده‌ایم. این معایب عبارت‌اند از؛

 • استحکام کمتر از لمینت های سرامیکی
 • رنگ پذیری در صورت عدم رعایت کردن بهداشت
 • عدم اصلاح نامرتبی شدید دندان ها
 • طول عمر کمتر از لمینت دندان

معایب کامپوزیت در مقایسه با لبخند زیبایی که خواهید داشت و هزینه بسیار منطقی که برای داشتن زیبا ترین دندان ها خرج می کنید قابل توجه نیست. کافیست برای بهره مندی از خدمات کامپوزیت دندان قسطی در اقساط متنوع با ما تماس بگیرید.

هزینه کامپوزیت دندان به چه صورت می باشد ؟

برای مشاهده قیمت های کامپوزیت دندان در هر واحد می توانید به جداول موجود در این صفحه مراجعه نمایید.

شرایط کامپوزیت قسطی دندان به چه صورت است ؟

امکان انجام خدمات کامپوزیت به صورت قسطی در کلینیک ما برای شما فراهم شده است و تنها کافیست برای کسب اطلاعات با ما تماس بگیرید.

بهترین برند کامپوزیت دندان چیست؟

انواع کامپوزیت های آمریکایی -آلمانی و ژاپنی که از بهترین برند های موجود در بازار می باشند در کلینیک ما موجود است و کافیست برای کسب اطلاعات از هزینه ها با تماس بگیرید.

4.1/5 - (149 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)بلیچینگ بهتر است یا کامپوزیتایمپلنت کره ای خوبه؟معایب کامپوزیت دندانکامپوزیت ونیرکیفیت کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه؟کامپوزیت دندان به روش لیرینگ چیست؟آیا سیگار کامپوزیت را خراب میکند؟طرح لبخند دندان و رشد اعتماد بنفس شماانواع لمینت دندانایا کامپوزیت دندان را خراب میکندقیمت پر کردن دندان با عصب کشیکامپوزیت یعنی چه

16 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *