🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

کامپوزیت دندان در شرق تهران

کامپوزیت دندان در شرق تهران
features انجام کامپوزیت ظریف و هنرمندانه
features شرایط اقساط بدون سود
features ضمانت کتبی 4ساله با مهر نظام پزشکی

کامپوزیت دندان امروزه به یکی از پر متقاضی ترین روش های دندان پزشکی تبدیل شده است که هم جنبه درمانی و هم جنبه زیبایی دارد. در حقیقت افراد زیادی با درک اهمیت داشت دندان هایی زیبا امروزه به نصب کامپوزیت دندان می پردازند و لبخند زیبایی برای خود میسازند.. اگر از ساکنین شرق تهران می باشید و شما نیز به دنبال یک کلینیک مجهز و تخصصی برای کامپوزیت دندان هستید در این مطلب با ما همراه باشید چرا که می توانید با بهره مندی از مزایای خدماتی کلینیک دندانپزشکی عرشیان با خیال راحت به نصب روکش کامپوزیت ونیر بپردازید.. نصب روکش کامپوزیت در عرشیان کلینیک با تضمین کیفیت و قیمت همراه بوده و افراد می توانند با اطمینان بر پرداخت هزینه ای مناسب و نصب روکشی با کیفیت بالا به کاشت کامپوزیت در کلینیک دندانپزشکی عرشیان بپردازند. همچنین کافیست برای اطلاع از هزینه کامپوزیت دندان محتوای پیش رو را مطالعه کنید..

هزینه کامپوزیت دندان - 1402

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
نوع و برندتعرفه (هر واحد)🎉تخفیف محدود
🔹 توکویاما(ژاپنی bw)1.260.000990.000 تومان
🔹 توکویاما(ژاپنی sw)1.400.0001.090.000 تومان
🔹 کاریزما(آلمانی)1.550.0001.190.000 تومان
🔹 سارمکو سوئیس 1.650.0001.290.000 تومان
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)2.450.0001.890.000 تومان
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)2.300.0001.990.000 تومان
🔹 آی پی اس لیرینگ3.250.0002.600.000 تومان
📍هم سطح سازی، قرینه سازیرایگان
📍اقساط بدون سودتماس بگیرید

کاشت کامپوزیت دندان در شرق تهران

یکی از مهم ترین خدماتی که امروزه به طور گسترده ای در سر تا سر کشور و حتی دنیا به مردم ارائه می شود مربوط به کامپوزیت دندان می باشد. کامپوزیت دندان هم در قسمت زیبایی و ظاهر دندان ها و هم در قسمت درمان های دندان به کار گرفته می شود و در حقیقت بسیار از خدمات دندان پزشکی امروزه با کامپوزیت گره خورده است. خدمات کامپوزیت دندان در استان تهران نیز به صورت گسترده ارائه می شود که یکی از مراکز آن ، کامپوزیت دندان در شرق تهران می باشد.

در حقیقت شرق تهران به عنوان یکی از مهم ترین قطب های مسکونی و تجاری پایتخت به ارائه خدمات دندان پزشکی با بهترین کیفیت و قیمت پرداخته است پس اگر به دنبال یافتن کلینیک کامپوزیت دندان ونیر می باشید ، این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

composite min

کامپوزیت دندان چیست؟

روش های زیبایی بسیاری در عصر امروز برای سفید کردن دندان ها ایجاد گشته اند که یکی از این روش ها کامپوزیت ونیر دندانی می باشد که بر روی دندان ها نصب می گردد و پس از کاشت روکش کامپوزیتی، دندان ها به خوبی سفید می شوند.

چه بسا علاوه بر سفید شدن نیز عیوب دندانی با نصب روکش کامپوزیتی برطرف می گردد فرضا با نصب این روکش می توان عیوب دندانی زیر را برطرف نمود:

 • فاصله بین دندان ها
 • زردی و بد رنگی دندان ها
 • بد ترتیبی دندان ها
 • کوتاه و بلندی دندان ها
 • لبخند لثه ای
 • و..

این نکته حائز اهمیت است که اگر این عیوب بیش از حد باشند و با نصب کامپوزیت نتوان آن ها را برطرف نمود دندانپزشک روش های دیگری را پیشنهاد می دهد به همین سبب مهم است که به دندانپزشکی متخصص و مجرب مراجعه نمود..

در مورد کامپوزیت دندان در شرق تهران بیشتر بدانیم!

اگر از ساکنین شهر تهران علی الخصوص نواحی شرق و شمال شرق می باشید ، پیدا کردن یک کلینیک دندان پزشکی در شرق تهران برای شما یک ضرورت می باشد. علت این موضوع نیز مشخص است. با توجه به حجم ترافیکی که امروزه در پایتخت داریم مراجعه به مناطق دیگر برای خدمات کامپوزیت به هیچ عنوان منطقی نمی باشد. به همین علت مراجعه به مرکز کامپوزیت دندان ونیر یک انتهاب بسیار بهتر و ایده آل تر می شود.

لازم به ذکر است که وقتی شما در شرق و در نزدیکی محل سکونت خود می توانید از بهترین خدمات دندان پزشکی و کامپوزیت بهره مند شوید ، نیازی به مراجعه به سایر نقاط تهران برای نصب روکش کامپوزیت ونیر ندارید چه بسا می توانید بهترین خدمات کامپوزیت دندان را به راحتی از جانب متخصصین حرفه ای عرشیان کلینیک بهره مند شوید..

کافیست با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید.

بهترین کلینیک دندانپزشکی کاشت کامپوزیت

اگر به دنبال یکی کلینیک بسیار مجهز و حرفه ای در شرق تهران می گردید در جای درستی هستید چرا که قصد داریم کلینیک تخصصی کامپوزیت و لمینت عرشیان در شرق تهران را به شما معرفی کنیم.

عرشیان کلینیک با کادر درمانی و پزشکی حرفه ای خود با تجربه و سابقه ای ممتاز در زمینه کامپوزیت دندان یکی از مراکزی می باشد که شما می توانید بای خیال راحت به آن مراجعه کنید.شما با مراجعه به عرشیان کلینیک ، مرکز کامپوزیت دندان در شرق تهران به راحتی می توانید از تمامی خدمات کامپوزیت با انواع برند ها و مواد های با کیفیت روز دنیا و با بهترین قیمت برخوردار شوید و دیگری نیازی به مراجعه به سایر نقاط تهران را نخواهید داشت.

کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعان بیشتر در مورد خدمات کامپوزیت در این مطلب با ما همراه باشید.

کامپوزیت دندان در شرق تهران

مزایا و معایب کاشت کامپوزیت ونیر چیست؟

مزایا

 • عدم نیاز به تراشیدن دندان ها مگر در صورت لزوم و به میزان کم
 • تنوع رنگی درجات رنگی
 • مقاومت مناسب در صورت رعایت نکات مراقبتی
 • میزان هزینه مناسب و به صرفه
 • نصب در یک جلسه درمانی
 • قابل ترمیم و برداشت بودن
 • اصلاح عیوب دندانی
 • اصلاح طرح لبخند
 • و..

معایب

 • مقاومت روکش به مرور خصوصا در صورت عدم رعایت نکات مراقبتی کاهش می یابد ( احتمال تغییر رنگ )
 • در صورت استفاده از رنگ های شفاف روکش، سفیدی دندان مصنوعی جلوه می کند
 • احتمال بروز حساسیت دندان ها در برخی افراد
 • طول عمر تقریبا کمتر نسبت به سایر روش های زیبایی و ترمیمی 

و..

خدمات کلینیک دندانپزشکی عرشیان در شرق تهران

شما با تماس با عرشیان کلینیک می توانید از خدمات زیر بهره مند گردید :

1.نصب کامپوزیت دندان با بهترین کیفیت

طبیعتا پیش از هزینه یکی از مواردی که برای شما اهمیت زیادی دارد کیفیت دندان ها  و کامپوزیت ها می باشند. تخصص ما در کلینیک عرشیان کامپوزیت دندان می باشد پس بدیهی است که کیفیتی که در مرکز عرشیان دریافت می کنید از بهترین ها می باشد و شما با رضایت صد در صدی از کامپوزیت ها کار خود را در مرکز ما به پایان خواهید رساند.

2.بهره گیری از بهترین مواد دندانی برای نصب کامپوزیت

ما برای کامپوزیت کردن دندان های شما از بهترین مواد استفاده می کنیم و برای کاهش هزینه از مواد بی کیفیت استفاده نمی کنیم. استفاده از مواد بی کیفیت برای کامپوزیت یا لمینت باعث کاهش عمر آن ها می شود و دندان های شما در کوتاه ترین زمان ممکن اسیب میبیند. اما نگران نباشید چرا که ما در کلینیک دندانپزشکی عرشیان با بهترین مواد موجود این خدمات را انجام میدهیم. موادی که در ساخت کامپوزیت های دندان از آن استفاده می کنیم به این شرح می باشد :

 • کامپوزیت توکویاما ژاپنی

بدون شک می توان به تمامی محصولاتی که در ژاپن تولید می شود اعتماد کرد چرا که این کشور سال هاست در زمینه تولید محصولات با کیفیت پیشرو است. مواد کامپوزیت برند توکویاما نیز از برند های بسیار عالی می باشد. این برند به نسبت کیفیتی که دارد از قیمت خوب و طول عمر بالایی نیز برخوردار می باشد.

 • کامپوزیت کاریزما آلمان

یکی دیگر از برند های با کیفیتی است که در کلینیک دندانپزشکی نصب کامپوزیت دندان ونیر به کار گرفته می شود.. از مهم ترین مزیت این کامپوزیت این می باشد که این برند به علت ساختار خود به راحتی با سایر دندان های کامپوزیت نشده مچ می شود و ظاهری بسیار طبیعی را به دندان های شما می دهد.

 • کامپوزیت ای پی اس آلمانی

کیفیت مقبول – زیبایی بسیار زیاد – استحکام بالا و بدون  تغییر رنگ همگی از مزایا استفاده از این برند آلمانی می باشند. این برند در کلینیک عرشیان از خدمات فروش ویژه ای برخوردار می باشند و شما می توانید با بهترین قیمت آن را تهیه نمایید.

 • کامپوزیت الترادنت آمریکا

و در نهایت این برند را که  می توان با کیفیت ترین برند موجود کامپوزیت در ایران معرفی کرد. ساخت و شکل دهی این دندان بسیار اسان است و پس از قرار گیری آن به هیچ عنوان حس کامپوزیت را به دندان نمی دهد و بسیار طبیعی نمود پیدا می کند. این کامپوزیت که در مرکز کامپوزیت دندان در شرق تهران ارائه می شود علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی نیز برخوردار می باشد.

3.کادر پزشکی مجرب و حرفه ای

در کنار کیفیت بالا مواد کامپوزیت ، کیفیت ترکیب و ساخت و قرار گیری این دندان ها نیز اهمیت دارد و تمامی این ها بسته به کادر پزشکی کلینیک منتخب شما می باشد. کلینیک دندان پزشکی توانسته است با جلب رضایت مشتریان حسن کیفیت ارائه خدمات کامپوزیت خود را اثبات نماید و شما می توانید بدون نگرانی انواع خدمات کامپوزیت را در این مرکز انجام دهید.

4.مشاوره رایگان کامپوزیت دندان

می تواند به جدیت اذعان داشت که مرحله مشاوره پیش از کامپوزیت به اندازه خود عملیات کامپوزیت مهم است و اهمیت زیادی دارد که این عمل به وسیله دندان پزشکان حرفه ای و مجرب صورت بگیرد. جلسات مشاوره کامپوزیت دندان در شرق تهران با کیفیت بسیار بالا و دقت زیادی انجام می شود و تمامی مواردی که پیش از اقدام به ساخت دندان احتیاج  می باشد به اطلاع شما خواهد رسید.

شما در این مرحله باید در مورد رنگ مناسب کامپوزیت و ونیر برای دندان ، نوع و برند مورد نیاز و تمامی مواد کامپوزیت دندان تصمیم گیری نمایید و به همین علت اطلاعاتی که پزشک به شما می دهد در انتخاب و تصمیم گیری تاثیر زیادی خواهد داشت. توجه داشته باشید که مشاوره در کلینیک عرشیان به طور رایگان انجام می شود.

کامپوزیت دندان در شرق تهران

5.خدمات شبانه روزی

تمامی خدمات دندان پزشکی عرشیان کلینیک در تمامی ساعات شبانه روز قابل انجام است و شما می توانید در هر ساعتی که تمایل دارید برای کسب اطلاعات و دریافت نوبت با ما تماس حاصل فرمایید و اقدام به کامپوزیت ، لمینت ، ترمیم دندان و … بپردازید.

6.قیمت مناسب خدمات کاشت کامپوزیت

با وجود تمامی خدماتی که با مراجعه به مرکز کامپوزیت دندان در شرق تهران به شما ارائه  می شود ، قیمت مناسبی را نیز دریافت می کنید و به هیچ عنوان دغدغه مالی نخواهید داشت. تنها کافیست در اسرع وقت به ما مراجعه کنید تا دندان های خود را با بهترین قیمت کامپوزیت نمایید.

7.امکان پرداخت اقساطی

تنها هدف ما در عرشیان کلینیک ، مرکز کامپوزیت در شرق تهران رضایت مراجعه کننده می باشد و به همین علت شما می توانید از خدمات کامپوزیت قسطی نیر بهره مند شوید. در حقیقت شما می توانید ضمن بهره مندی از قیمت مناسب ، پرداخت های خود را نیز به صورت اقساطی انجام دهید.

تنها کافیست جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید.

هزینه و قیمت کامپوزیت دندان در شرق تهران

با وجود اینکه در ابتدای محتوا با قرارگیری لیست قیمت نصب روکش کامپوزیتی به میزان هزینه این روکش اشاره شد با این وجود شما می توانید جهت کسب اطلاع از میزان هزینه و قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی بر روی لینک کلیک یا با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید و همچنین سوالات و ابهامات خود را در خصوص نصب روکش کامپوزیت ونیر جویا شوید..

هزینه کامپوزیت دندان در شرق تهران به چه صورت است ؟

برای کسب اطلاعات در مورد تعرفه های کامپوزیت تهران در شرق تهران این مطلب را از دست ندهید؟

خدمات کامپوزیت دندان در شرق تهران به چه صورت است ؟

شما با مراجعه به عرشیان کلینیک می توانید از خدمات دندان پزشکی شبانه روزی ، مشاوره رایگان و پرداخت اقساطی بهره مند شوید.

برای کامپوزیت دندان در شرق از چه موادی استفاده می شود ؟

کامپوزیت دندان های شما در این مرکز با بهترین مواد آلمانی - ژاپنی و امریکایی قابل انجام است.

4.6/5 - (163 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)قیمت لومینیرز دنداندکتر خوب برای کامپوزیت دندانعصب کشی دندان ارزان در تهرانهزینه تراشیدن دندان خرگوشیلمینت زیباتر است یا کامپوزیتایمپلنت کره ای خوبه؟بستن فاصله بین دندان ها (دیاستما)سیگار و قلیان کشیدن بعد از جراحی دندان عقلهزینه ترمیم کامپوزیت شکستهسفید ترین رنگ لمینت دندانقیمت ایمپلنت دندانطبیعی ترین رنگ لمینت دندان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *