کامپوزیت دندان در شرق تهران

کامپوزیت دندان در شرق تهران

یکی از مهم ترین خدماتی که امروزه به طور گسترده ای در سر تا سر کشور و حتی دنیا به مردم ارائه می شود مربوط به کامپوزیت دندان می باشد. کامپوزیت دندان هم در قسمت زیبایی و ظاهر دندان ها و هم در قسمت درمان های دندان به کار گرفته می شود و در حقیقت بسیار از خدمات دندان پزشکی امروزه با کامپوزیت گره خورده است. خدمات کامپوزیت دندان در استان تهران نیز به صورت گسترده ارائه می شود که یکی از مراکز آن ، کامپوزیت دندان در شرق تهران می باشد.

در حقیقت شرق تهران به عنوان یکی از مهم ترین قطب های مسکونی و تجاری پایتخت به ارائه خدمات دندان پزشکی با بهترین کیفیت و قیمت پرداخته است پس اگر به دنبال یافتن کلینیک کامپوزیت دندان در شرق تهران می باشید ، این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

composite min

در مورد کامپوزیت دندان در شرق تهران

اگر از ساکنین شهر تهران علی الخصوص نواحی شرق و شمال شرق می باشید ، پیدا کردن یک کلینیک دندان پزشکی در شرق تهران برای شما یک ضرورت می باشد. علت این موضوع نیز مشخص است. با توجه به حجم ترافیکی که امروزه در پایتخت داریم مراجعه به مناطق دیگر برای خدمات کامپوزیت به هیچ عنوان منطقی نمی باشد. به همین علت مراجعه به مرکز کامپوزیت دندان در شرق تهران یک انتهاب بسیار بهتر و ایده آل تر می شود.

لازم به ذکر است که وقتی شما در شرق و در نزدیکی محل سکونت خود می توانید از بهترین خدمات دندان پزشکی و کامپوزیت بهره مند شوید ، نیازی به مراجعه به سایر نقاط تهران به هیچ عنوان منطقی نمی باشد و شما می توانید بهترین خدمات کامپوزیت دندان در شرق تهران را به راحتی پیدا کنید و ضمن دسترسی سریع ، بدون تحمل ترافیک به کلینیک مورد نظر خود مراجعه نمایید.

عرشیان کلینیک ؛ کامپوزیت دندان در شرق تهران

اگر به دنبال یکی کلینیک بسیار مجهز و حرفه ای در شرق تهران می گردید در جای درستی هستید چرا که قصد داریم کلینک تخصصی کامپوزیت و لمینت عرشیان در شرق تهران را به شما معرفی کنیم. عرشیان کلینیک با کادر درمانی و پزشکی حرفه ای خود با تجربه و سابقه ای ممتاز در زمینه کامپوزیت دندان یکی از مراکزی می باشد که شما می توانید بای خیال راحت به آن مراجعه کنید.

شما با مراجعه به عرشیان کلینیک ، مرکز کامپوزیت دندان در شرق تهران به راحتی می توانید از تمامی خدمات کامپوزیت با انواع برند ها و مواد های با کیفیت روز دنیا و با بهترین قیمت برخوردار شوید و دیگری نیازی به مراجعه به سایر نقاط تهران را نخواهید داشت.

کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعان بیشتر در مورد خدمات کامپوزیت در این مطلب با ما همراه باشید.

کامپوزیت دندان در شرق تهران

خدمات کامپوزیت دندان در شرق تهران

شما با تماس با عرشیان کلینیک می توانید از خدمات زیر بهره مند گردید :

کامپوزیت دندان با بهترین کیفیت

طبیعتا پیش از هزینه یکی از مواردی که برای شما اهمیت زیادی دارد کیفیت دندان ها  و کامپوزیت ها می باشند. تخصص ما در کلینیک عرشیان کامپوزیت دندان می باشد پس بدیهی است که کیفیتی که در مرکز عرشیان دریافت می کنید از بهترین ها می باشد و شما با رضایت صد در صدی از کامپوزیت ها کار خود را در مرکز ما به پایان خواهید رساند.

بهترین مواد برای کامپوزیت

ما برای کامپوزیت کردن دندان های شما از بهترین مواد استفاده می کنیم و برای کاهش هزینه از مواد بی کیفیت استفاده نمی کنیم. استفاده از مواد بی کیفیت برای کامپویت یا لمینت باعث کاهش عمر آن ها می شود و دندان های شما در کوتاه ترین زمان ممکن اسیب میبیند. اما نگران نباشید چرا که ما در مرکز کامپوزیت دندان در شرق تهران با بهترین مواد موجود این خدمات را انجام میدهیم. موادی که در ساخت کامپوزیت های دندان از آن استفاده می کنیم به این شرح می باشد :

  • کامپوزیت توکویاما ژاپنی : بدون شک می توان به تمامی محصولاتی که در ژاپن تولید می شود اعتماد کرد چرا که این کشور سال هاست در زمینه تولید محصولات با کیفیت پیشرو است. مواد کامپوزیت برند توکویاما نیز از برند های بسیار عالی می باشد. این برند به نسبت کیفیتی که دارد از قیمت خوب و طول عمر بالایی نیز برخوردار می باشد.
  • کامپوزیت کاریزما آلمان : یکی دیگر از برند های با کیفیتی است که در کلینیک کامپوزیت دندان در شرق تهران به کار گرفته می شود. از مهم ترین مزیت این کامپوزیت این می باشد که این برند به علت ساختار خود به راحتی با سایر دندان های کامپوزیت نشده مچ می شود و ظاهری بسیار طبیعی را به دندان های شما می دهد.
  • کامپوزیت ای پی اس آلمانی : کیفیت مقبول – زیبایی بسیار زیاد – استحکام بالا و بدون  تغییر رنگ همگی از مزایا استفاده از این برند آلمانی می باشند. این برند در کلینیک عرشیان از خدمات فروش ویژه ای برخوردار می باشند و شما می توانید با بهترین قیمت آن را تهیه نمایید.
  • کامپوزیت الترادنت آمریکا : و در نهایت این برند را که  می توان با کیفیت ترین برند موچود کامپوزیت در ایران معرفی کرد. ساخت و شکل دهی این دندان بسیار اسان است و پس از قرار گیری آن به هیچ عنوان حس کامپوزیت را به دندان نمی دهد و بسیار طبیعی نمود پیدا می کند. این کامپوزیت که در مرکز کامپوزیت دندان در شرق تهران ارائه می شود علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی نیز برخوردار می باشد.

کادر پزشکی مجرب

در کنار کیفیت بالا مواد کامپوزیت ، کیفیت ترکیب و ساخت و قرار گیری این دندان ها نیز اهمیت دارد و تمامی این ها بسته به کادر پزشکی کلینیک منتخب شما می باشد. کلینیک دندان پزشکی توانسته است با جلب رضایت مشتریان حسن کیفیت ارائه خدمات کامپوزیت خود را اثبات نماید و شما می توانید بدون نگرانی انواع خدمات کامپوزیت را در این مرکز انجام دهید.

مشاوره کامپوزیت دندان رایگان

می تواند به جدیت اذعان داشت که مرحله مشاوره پیش از کامپوزیت به اندازه خود عملیات کامپوزیت مهم است و اهمیت زیادی دارد که این عمل به وسیله دندان پزشکان حرفه ای و مجرب صورت بگیرد. جلسات مشاوره کامپوزیت دندان در شرق تهران با کیفیت بسیار بالا و دقت زیادی انجام می شود و تمامی مواردی که پیش از اقدام به ساخت دندان احتیاج  می باشد به اطلاع شما خواهد رسید.

شما در این مرحله باید در مورد رنگ مناسب کامپوزیت و ونیر برای دندان ، نوع و برند مورد نیاز و تمامی مواد کامپوزیت دندان تصمیم گیری نمایید و به همین علت اطلاعاتی که پزشک به شما می دهد در انتخاب و تصمیم گیری تاثیر زیادی خواهد داشت. توجه داشته باشید که مشاوره در کلینیک عرشیان به طور رایگان انجام می شود.

کامپوزیت دندان در شرق تهران

خدمات شبانه روزی

تمامی خدمات دندان پزشکی عرشیان کلینیک در تمامی ساعات شبانه روز قابل انجام است و شما می توانید در هر ساعتی که تمایل دارید برای کسب اطلاعات و دریافت نوبت با ما تماس حاصل فرمایید و اقدام به کامپوزیت ، لمینت ، ترمیم دندان و … بپردازید.

قیمت مناسب

با وجود تمامی خدماتی که با مراجعه به مرکز کامپوزیت دندان در شرق تهران به شما ارائه  می شود ، قیمت مناسبی را نیز دریافت می کنید و به هیچ عنوان دغدغه مالی نخواهید داشت. تنها کافیست در اسرع وقت به ما مراجعه کنید تا دندان های خود را با بهترین قیمت لمنیت نمایید.

امکان پرداخت اقساطی

تنها هدف ما در عرشیان کلینیک ، مرکز کامپوزیت در شرق تهران رضایت مراجعه کننده می باشد و به همین علت شما می توانید از خدمات کامپوزیت قسطی نیر بهره مند شوید. در حقیقت شما می توانید ضمن بهره مندی از قیمت مناسب ، پرداخت های خود را نیز به صورت اقساطی انجام دهید.

هزینه و قیمت کامپوزیت دندان در شرق تهران

شما می توانید از طریق این مطلب با تماس با ما قیمت و هزینه کامپوزیت دندان در هر واحد را محاسبه نمایید. کلینیک عرشیان برای خدمات کامپوزیت آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

هزینه کامپوزیت دندان - ۱۴۰۱

نوع و برندقیمت(هر واحد)
🔹 توکویاما(ژاپنی) کد رنگ sw۷۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 توکویاما(ژاپنی ) کد رنگ bw۸۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 کاریزما(آلمانی)۹۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)۱.۵۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 آی پی اس نانو سرامیک بلیچ(آلمانی)۱.۵۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 آی پی اس نانو سرامیک سوپربلیچ (آلمانی)۱.۶۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 آی پی اس لیرینگ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان
📍هم سطح سازی، قرینه سازیرایگان
📍اقساط بلند مدتتماس بگیرید

هزینه کامپوزیت دندان در شرق تهران به چه صورت است ؟

برای کسب اطلاعات در مورد تعرفه های کامپوزیت تهران در شرق تهران این مطلب را از دست ندهید؟

خدمات کامپوزیت دندان در شرق تهران به چه صورت است ؟

شما با مراجعه به عرشیان کلینیک می توانید از خدمات دندان پزشکی شبانه روزی ، مشاوره رایگان و پرداخت اقساطی بهره مند شوید.

برای کامپوزیت دندان در شرق از چه موادی استفاده می شود ؟

کامپوزیت دندان های شما در این مرکز با بهترین مواد آلمانی - ژاپنی و امریکایی قابل انجام است.

۴.۵/۵ - (۹۰ امتیاز)
قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ (دندان های جلو و کامل)باندینگ کامپوزیتی دندانطبیعی ترین رنگ لمینت دندانقیمت طرح لبخند (کامپوزیت و لمینت دندان)رنگ لمینت دندان a1دندانپزشکی اقساطی در تهرانمراحل انجام لمینت دندانلمینت کامپوزیتیفیلم کامپوزیت دندانتعرفه لمینت دندان در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱فرق روکش و کامپوزیتونیر دندان چیست؟دندانپزشکی شبانه روزی در سرسبز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *