🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

هزینه کاشت دندان یک روزه فوری

هزینه کاشت دندان یک روزه فوری

افرادی که قصد کاشت ایمپلنت دندان هایشان را دارند می توانند با پرداخت هزینه کاشت دندان یک روزه فوری در عرشیان کلینیک به خوبی دندان های از دست رفته خود را جایگزین کرده و زیبایی لبخند خود را افزایش دهند. میزان هزینه و قیمت ایمپلنت دندان وابسته به عوامل متعددی می باشد که در مطالب پیش رو به آن ها اشاره نموده ایم، چنانچه لیست قیمت ایمپلنت دندان را ارائه داده ایم که بدین سبب افراد می توانند میزان هزینه لازم بر کاشت ایمپلنت را مشاهده کنند. می توان جهت رزرو وقت و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل شود. خدمات دندانپزشکی عرشیان کلینیک همگی تضمین شده می باشند.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

میزان هزینه کاشت دندان یک روزه فوری چقدر است؟

یکی از بهترین روش ها برای پر کردن دندانها کاشت دندان یک روزه فوری میباشد که به آن ایمپلنت میگویند این روش از جمله قدیمی ترین روشهایی است که برای جایگزین کردن دندانهای از دست رفته به کار میرود در این روش بلافاصله پس از کشیدن دندان میتوان ایمپلنت را در استخوان فک قرار داد.
ایمپلنت دندان جایگزین ریشه دندان میشود و جنس آن از تیتانیوم خالص یا آلیاژ آن میباشد چنانچه اگر قصد دارید فوری و یک روزه به پر کردن دندانهای خود بپردازید میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از هزینه کاشت دندان یک روزه فوری با عرشیان کیلینیک تماس حاصل نمایید.

ایمپلنت فوری با ایمپلنت عادی چه فرقی دارد؟

درصورتی که افراد قصد ایمپلنت دندانهای خود را به روش معمول داشته باشند ابتدا دندان مورد نظر کشیده می‌شود و نیاز است که فرد مجدداً پس از سفت شدن لثه به کلینیک دندان پزشکی مراجعه کند تا پایه ایمپلنت در دهان فرد قرار گیرد.
در صورتی که اگر فرد جویای ایمپلنت فوری دندان خود باشد ابتدا دندانپزشک به بررسی دندانها میپردازد موقعیت دهان و دندان و لثه ها را بررسی نموده و در صورت امکان به ایمپلنت دندان فوری میپردازد در این روش بلافاصله پس از کشیده شدن دندان پایه ایمپلنت در داخل لثه قرار میگیرد.
پس از این زمان نیاز است که بازه زمانی کوتاهی بگذرد تا پس از آن دندانپزشک متخصص تاج و روکش دندان را قرار دهد.
در صورتی که از نظر دندانپزشک متخصص مراجع شرایط لازم برای اتمام ایمپلنت فوری را در یک جلسه داشته باشد در همان روز تاج و روکش دندان برای فرد قرار داده میشود بنابراین میزان هزینه کاشت دندان یک روزه فوری ممکن است متغیر تلقی گردد.

هزینه کاشت دندان یک روزه فوری

قبل از کاشت دندان یک روزه فوری چه کنیم؟

بسیار مهم است که پیش از کاشت ایمپلنت حتماً از سلامت دندانها توسط دندانپزشک متخصص اطمینان حاصل نمود عموما دندانپزشک متخصص پیش از کاشت ایمپلنت آنتی بیوتیکی مناسب با نیاز مراجع را برای وی تجویز میکند تا با مصرف مداوم و البته درست از عفونت کردن دندانها جلوگیری شود همچنین دندانپزشک متخصص بهترین روش برای شستشوی دهان را ارائه میدهد.

پس از کاشت دندان یک روزه فوری چه کنیم؟

پس از ایمپلنت دندان نیاز است که مراجع به دندان های خود استراحت دهد و پس از کذشت دو هفته به دندان پزشک متخصص مراجعه کند زیرا مهم است مه دندانپزشک به معاینه دندان‌ها بپردازد در این زمان قالب گیری نهایی اجرا میشود تا بتوان به خوبی روکش دندان را ساخت.

انواع ایمپلنت یک روزه فوری

روش های متعددی برای ایمپلنت یک روزه دندان به کار میرود و همانطور که از نامش مشخص است حداقل یک جلسه‌ی درمانی برای این امر زمان نیاز است اما نمیتوان این امر را به صورت قطعی برای همه افراد یکسان دانست چرا که ممکن است با توجه به نوع دندانها و شرایط مراجع فرایند ایمپلنت کردن دندانها بیش از دو هفته زمان ببرد.
از جمله روش های ایمپلنت فوری دندان عبارتند از:
  • روش کم تهاجمی
  • جایگذاری فوری
  • فرش ساکت
  • و..
درصورتیکه جویای کسب اطلاع از میزان هزینه کاشت دندان یک روزه فوری یا هریک از روشهای دندان یک روزه هستید میتوانید با عرشیان کلینیک تماس حاصل نموده و ابهامات خود را رفع کنید..
همچنین مهم است که جهت ایمپلنت کردن دندانها حتما به دندانپزشکی متخصص مراجعه نمود زیرا ایمپلنت روشی تخصصی بوده و به حساسیت و دقت بالایی در حین کار نیاز دارد.
هزینه کاشت دندان یک روزه فوری

چگونه یک روزه دندان هایمان را ایمپلنت کنیم؟

مهم است که جهت کاشت دندان یک روزه فوری برخی شرایط را دارا بود همچنین نظر تخصصی دندانپزشک در این امر بسیار مهم بوده و خوب است که به صلاح دید ایشان برای ایمپلنت دندان یک روزه توجه نمود..
لذا برخی از شرایط لازم بر کاشت ایمپلنت دندان عبارتند از:

1.سلامت لثه

جهت ایمپلنت کردن دندان یک روزه نیاز است که لثه ها به طور کامل در سلامت باشند زیرا حتی اگر دندانها دارای التهاب و یا تورم باشند در مطلوب بودن نتیجه ایمپلنت دندان خلل وارد میکنند بنابراین اگر افراد دارای بیماریهای زمینه ای بر لثه یا التهاب و تورم هستند ابتدا نیاز است به درمان آنها بپردازند و سپس دندان‌هایشان را ایمپلنت کنند

2.عدم داشتن عضله قوی در فک

از آنجا که اگر عضله های فک قوی باشند نیروی زیادی را به هنگام جویدن وارد میکنند نیاز است برای ایمپلنت عضله های فک بسیار قوی نباشند چرا که ممکن است در این حالت ایمپلنت دچار تکان خوردگی شده و بشکند.

3.دندان قروچه داشتن

افرادی که دچار دندان قروچه هستند بهتر است به ایمپلنت کردن دندان ها نپردازند زیرا فشار دندانها برهم میتواند سبب ایجاد مشکل برای ایمپلنت دندان شود و پرداخت هزینه کاشت دندان یک روزه فوری عملا نتیجه مطلوبی به همراه نداشته باشد.

4.سلامت جسمی

توصیه می‌شود که افرادی که در سلامت کامل جسمانی هستند به ایمپلنت کردن دندان هایشان بپردازند زیرا ممکن است افرادی که دچار دیابت یا سایر بیماریهای خود ایمنی باشند سبب بروز مشکل در ایمپلنت گردند؛ بنابراین مهم است پیش از ایمپلنت دندان در صورت وجود بیماری خاص حتما این مسئله را با دندانپزشک در میان گذاشت.

5.عدم استعمال دخانیات و سیگار

افرادی که سیگار میکشند ضخامت کافی در استخوان فک شان قرار ندارد و ممکن است دچار بیماریهای لثه هم باشند این نیز میتواند خطری برای ایمپلنت دندان محسوب گردد

6.عدم تناسب ایمپلنت فوری برای دندان‌های عقب

از آنجایی که از طریق دندانهای عقبی فشار زیادی برای جویدن اعمال میشود خوب است که دندان‌های ردیف حلو را ایمپلنت دندان یک روزه کرد زیرا دندان‌های جلویی فشار زیادی را به سبب جویدن تحمل نمیکند

هزینه کاشت دندان یک روزه فوری

عوامل موثر بر هزینه کاشت دندان یک روزه فوری

عوامل متعددی بر میزان هزینه کاشت دندان یک روزه‌ی فوری تاثیرگذار است که عبارتند از :

1.مدت زمان لازم برای ایمپلنت دندان

از آنجا که تعداد دندان های فرد جهت ایمپلنت کردن ممکن است با دیگری متفاوت باشد مدت زمان کاشت دندان یک روزه فوری ممکن است به طول انجامد، فرضا برخی ممکن است بیش از یک دندان و برخی تنها یک دندان را ایمپلنت کنند که این نیز سبب می گردد مدت زمان لازم برای ایمپلنت افزایش یافته و این امر بر میزان هزینه کاشت دندان یک روزه فوری تاثیر بسیاری بگذارد.

2.جنس ایمپلنت دندان

هر چه جنس ایمپلنت دندان با کیفیت تر باشد میزان هزینه کاشت دندان یک روزه فوری افزایش می یابد زیرا کیفیت بالای ایمپلنت سبب مقاومت و طول دوام بیشتر آن می گردد.

3.کشور سازنده ایمپلنت

روکش ایمپلنت از کشورهای متعددی به عرضه می رسد بنابراین هر یک میزان کیفیت و ویژگی های متغیری داشته و به همین سبب هزینه و قیمت ایمپلنت دندان نیز وابسته به اینکه محصول کدام کشور است تغییر می کند.

4.میزان تخصص و تجربه کاری دندانپزشک

هر چه تخصص و تجربه کاری دندانپزشک بیشتر باشد میزان هزینه کاشت ایمپلنت افزایش می یابد زیرا کیفیت ایمپلنت بییشتر بوده و می تواند ماندگاری بیشتری داشته باشد، بسیار مهم است که نصب روکش با دقت و مهارت بالایی انجام گیرد تا میزان بروز آسیب ها و مشکلات دندانی کاهش یابد.
و …
بنابراین در می یابیم که میزان هزینه کاشت دندان یک روزه فوری متغیر بوده و نمیتوان به صورت قطعی هزینه مشخص و معینی را برای آن در نظر داشت.
چنانچه اگر قصد کاشت ایمپلنت دندان را دارید میتوانید با عرشیان کلینیک تماس حاصل فرمایید.
هزینه کاشت دندان یک روزه فوری

چرا عرشیان کلینیک؟

همانطور که بیان نمودیم میزان تخصص و مهارت دندانپزشک در نصب ایمپلنت بسیار مهم می باشد و هر چه تخصص دندانپزشک بیشتر باشد این روکش با کیفیت بهتری نصب می گردد.
حال آنکه متخصصین کلینیک دندانپزشکی عرشیان از مهارت بسیار زیادی برخوردار هستند و تجربه کاری بالایی دارند و از بهترین مواد برای کاشت ایمپلنت دندان استفاده می کنند.
در ادامه نیز به برخی از مزایای کاشت دندان یک روزه فوری اشاره می کنیم..

مشاوره رایگان

افراد می توانند جهت کسب اطلاعات دقیق و ارائه سوالات خود از ایمپلنت فوری دندان هایشان با کلینیک دندانپزشکی تماس حاصل نمایند تا با بهره مندی از مشاوره رایگان کلینیک، ابهاماتشان به خوبی رفع گردد.

تضمین کیفیت

علاوه بر میزان هزینه کاشت دندان یک روزه فوری، مهم است که کیفیت کاشت ایمپلنت تضمین گردد که بدین جهت عرشیان کلینیک کیفیت خدمات خود را به صورت کتبی تا 4 سال ضمانت می کند.

تضمین قیمت

میزان هزینه خدمات دندانپزشکی عرشیان مناسب و به صرفه بوده و می توان با پرداخت هزینه ای مطلوب به خوبی از خدمات کاشت ایمپلنت بهره مند گردید.
تخصص بالای کادر دندانپزشکی
تمامی دندانپزشکان در عرشیان کلینیک دارای مهارت بسیاری در کاشت ایمپلنت دندان هستند بنابراین می توان با خیال راحت به کاشت دندان یک روزه فوری پرداخت.

بهره گیری از بهترین متریال

دندانپزشکان متخصص عرشیان کلینیک جهت کاشت ایمپلنت دندان از بهترین مواد دندانی استفاده می کنند زیرا هر چه کیفیت مواد ایمپلنت بهتر باشد ماندگاری و مقاومت این روکش بیشتر می باشد.
و..

قیمت کاشت ایمپلنت دندان چقدر است؟

میزان هزینه و قیمت کاشت ایمپلنت دندان وابسته به عوامل متعددی می باشد که در مطالب ارائه شده به آن ها اشاره شد، چنانچه لیست قیمت کاشت ایمپلنت قرار داده شده است.

آیا کیفیت کاشت ایمپلنت تضمین می شود؟

بله با بهره مندی از ضمانت نامه کتبی 4 ساله عرشیان کلینیک می توان با خیال راحت به کاشت دندان یک روزه فوری پرداخت.

چرا مراجعه به دندانپزشک متخصص اهمیت دارد؟

کاشت ایمپلنت به دقت و مهارت و همچنین تخصص بالایی نیاز دارد زیرا هرگونه اشتباه به هنگام کاشت ایمپلنت یا بهره گیری از مواد دندانی با کیفیت نامطلوب میتواند سبب بروز آسیب بر دندان ها گردد ولیکن دندانپزشک متخصص و مجرب می توان با مهارت بسیار به کاشت دندان یک روزه پرداخته و میزان احتمال بروز مشکل را کاهش دهد.

Rate this post
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)مصرف الکل بعد از کامپوزیتکامپوزیت دندان از چه سنی مناسب است؟ترمیم کامپوزیت دندانکامپوزیت دندان عقبسفید کردن دندان در خانهکامپوزیت دندان قیمت مناسبعصب کشی دندان قسطیآیا دندان های کج را میشود کامپوزیت کرد ؟دندان های زیبالمینت سرامیکیکیفیت کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه؟طرح لبخند دندان خرگوشی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *