🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

هزینه لیفت لثه در سال 1402

thumbnail arshian 32 4

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که پیش می آید این است که میزان هزینه لیفت لثه چقدر است؟ می دانیم که لیفت لثه بسیار می تواند بر زیبایی دندان ها و لثه ها نیز تاثیر بسیاری داشته باشد بنابراین در محتوا نیز به اطلاعات مناسبی از این روش پرداختیم. در محتوا به عوامل موثر بر میزان تعرفه لیفت لثه اشاره شده است ولیکن می توان جهت کسب اطلاع از قیمت روز لیفت لثه با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمود. تمامی خدمات دندانپزشکی عرشیان هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت تضمین شده هستند و افراد می توانند می توانند با خیال راحت از آن ها بهره مند شوند.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

میزان هزینه لیفت لثه در سال 1402 چقدر است؟

زمانی که افراد دارای لبخند زیبایی هستند به طور ناخودآگاه دارای اعتماد به نفس بیشتری بوده و سعی می کنند بیش از پیش لبخند بزنند..لبخند زیبا تنها به دندان هایی زیبا وابسته نبوده بلکه نیاز است که لثه ها هم نیز سالم بوده و زیبایی خود را داشته باشند.

لذا لیفت لثه یکی از روش های روز در عرصه دندانپزشکی است که تا به امروز متقاضیان بسیاری داشته است و از این رو متقاضیان زیادی جویای اطلاع از هزینه لیفت لثه بوده و هستند.

منظور از لیفت لثه چیست؟

لیفت لثه نوعی جراحی است که جهت اصلاح خط لثه و شکل ظاهری آن انجام می گیرد و نیاز است که حتما توسط دندانپزشک متخصص در این زمینه انجام گیرد.

این جراحی نیز زمانی که مراجع به هر دلیل از ظاهر لثه خود رضایت خاطر نداشته و پس از تایید دندانپزشک با بررسی های لازم نیز انجام می گیرد و در این جراحی نیز شکل ظاهری لثه نیز تغییر یافته و بهبود می یابد.

جراحی لیفت لثه نیز کانتورینگ لثه هم نامیده می شود و از آنجا که روشی پرطرفدار بین عموم است علاوه بر اشاره به عوامل موثر بر هزینه لیفت لثه به مواردی دیگر نیز اشاره می کنیم.

هزینه لیفت لثه

چرا لیفت لثه کنیم؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای عموم پیش آید این است که چرا نیاز است به لیفت لثه پرداخت؟ و دلایل جراحی لثه چیست؟ به همین سبب قصد داریم در ادامه نیز به برخی از دلایلی که سبب می گردد افراد به جراحی زیبایی لثه بپردازند نیز می پردازیم.

جا به جایی لثه ها

گاهی اوقات نیز لثه در برخی افراد به سمت عقب می رود و سبب می گردد که سطح دندان نیز به سبب این عقب رفتگی به طور قابل مشهودی، دیده شود.

لبخند لثه ای

زمانی که فرد به هنگام لبخند زدن میزان زیادی از لثه هایش قابل مشاهده می شوند نیز یعنی که فرد لبخند لثه ای دارد و اگر از این بابت رضایت خاطر نداشته باشد می توان با جراحی لیفت لثه نیز میزان فاصله و سطح دندان ها و لثه را به حد تناسب رساند.

بافت لثه بیش از حد

بسیار مهم است که بافت لثه به اندازه باشد تا لثه ها نیز به خوبی حفظ شده و احتمال بروز بیماری بر لثه ها کاهش یابد اگر بافت لثه بیش از حد زیاد باشد نیز به سلامت لثه ها صدمه وارد شده و احتمال بروز بیماری ها و مشکلات لثه نیز افزایش می یابد.

و..

لذا این دلایل برخی عللی هستند که سبب می گردد افراد به جراحی لثه هایشان بپردازند و لبخندی زیباتر را به خودشان هدیه دهند.

مزایای لیفت لثه چیست؟

لیفت لثه دائمی و ماندگار می باشد به شرط اینکه بهداشت دهان و دندان ها به خوبی انجام گیرد/ لیفت لثه توسط دکتر دندانپزشک متخصص انجام گیرد.

 • ظاهر و فرم دندان ها بهتر می گردد
 • لبخند زیباتر به سبب تناسب لثه و دندان ها
 • درمان و از بین رفتن برخی بیماری ها و مشکلات لثه
 • بهبود وضعیت تناسب و شکل لثه
 • و..

به طور زمانی که لیفت لثه انجام گیرد دندان ها متقارن تر بوده و لبخند آدمی نیز بسیار زیباتر و دلنشین تر از قبل می باشد زیرا همانطور که اشاره گردید تناسب بین طول دندان ها و تقارن خط لثه نیز زیبایی لبخند را چندین برابر می سازد.

معایب لیفت لثه

 • احتمال بروز عفونت
 • احتمال خونریزی تا حداقل 48 ساعت پس از لیفت کردن
 • بروز درد 
 • و..

به همین سبب مهم است به دندانپزشک متخصص جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی مراجعه گردد.

انواع روش های لیفت لثه چیست؟

جالب توجه است که لیفت لثه را می توان با دو روش انجام داد..

بیشتر کردن طول تاج دندان ها با لیزر

می توان تنها طول تاج دندان ها را بیشتر نمود و با برش هایی نیز میزان لثه های اضافی را برداشت..چرا دندانپزشک به این کار می پردازد؟ زیرا تاج دندان ها نیز زیر بافت لثه پنهان شده و به سبب این مسئله کوتاه دیده می شوند در حالی که با برداشتن لثه اضافی نیز سطح دندان ها بیشتر قابل مشاهده می گردد و لبخند را زیباتر می سازد.

گاهی هم با استفاده از لیزر نیز لثه ها پایین تر برده می شوند زیرا طول دندان ها بیش از حد بوده و زیبایی دندان ها و لبخند را کاهش داده است.

جراحی لیفت لثه

در این نوع جراحی نیز خط لثه تغییر شکل پیدا می کند و شکل بهتری پیدا می کند و به سبب تقارن یافتن خط لثه نیز دندان ها هم در ترتیب بهتری قرار می گیرند.

لیفت لثه با لیزر خوب است یا خیر؟

لیفت لثه با لیزر نیز خونریزی کمی را با خود به همراه دارد و حتی در مواقعی نیز مراجعین دچار خونریزی نمی شوند. همچنین برش ها با سرعت بیشتری انجام می گیرند و همچنین میزان ابتلای دهان، دندان ها و لثه ها نیز به بیماری ها و میکروب ها و عفونت کردن کاهش می یابد.

افراد می توانند پس از بررسی لثه ها توسط دندانپزشک در صورتی که ایشان تایید کرد به جای جراحی از لیزر برای لیفت کردن لثه هایشان استفاده نمایند.

لذا همانطور که پیشتر اشاره گردید برای بیشتر کردن طول دندان ها و کوتاه تر شدن خط لثه و بالعکس برای کمتر شدن طول دندان ها و پایین تر آمدن خط لثه نیز می توان از لیزر استفاده نمود.

هزینه لیفت لثه

عوامل موثر بر هزینه لیفت لثه در سال 1402

هزینه لیفت لثه در سال 1402 نیز وابسته به عوامل متعددی می باشد لذا نقش دندانپزشک در این زمینه بسیار مهم و حیاتی است..

نوع لیفت لثه

همانطور که بیان گردد افراد می توانند به جراحی لثه یا لیزر کردن لثه های خود بپردازند. هر یک از این روش ها نیز به سبب ویژگی های مختلفی که دارند دارای هزینه متفاوتی می باشد…

طبیعتا هزینه لیزر کردن لثه ها که حداقل در یک ساعت انجام می گردد از جراحی لثه نیز متفاوت می باشد.

تخصص دندانپزشک

هر چه تخصص و مهارت دندانپزشک در لیفت لثه بیشتر باشد میزان هزینه و قیمت لیفت لثه بالاتر می رود و هر چه دندانپزشک از تخصص کمتری برخوردار باشد تعرفه نهای لیفت لثه کاهش می یابد.

چه بسا مهم است در نظر داشت نیاز است جهت لیفت لثه حتما به دندانپزشکی متخصص مراجعه نمود تا میزان بروز مشکلات بر لثه  و دندان ها پس از لیفت لثه کاهش یابد.

لوکیشن دندانپزشکی

منطقه جغرافیایی لیفت لثه بسیار بر هزینه و تعرفه لیفت کردن لثه ها تاثیرگذار می باشد..فرضا هزینه لیفت لثه در کلینیکی در منطقه ای شلوغ و مرکز شهر بیشتر از کلینیکی در حومه و اطراف شهر و کم جمعیت است.

هزینه های جانبی

نمی توان تاثیر هزینه های جانبی بر تعرفه نهایی لیفت لثه را نادیده انگاشت.

عکسبرداری از لثه و دندان ها و نیز معاینه توسط دندانپزشک و مشاوره اولیه نیز بر میزان قیمت جراحی یا لیزر لثه بسیار تاثیرگذار می باشد.

فرضا اگر لثه ها نیاز است که پایین تر روند تا طول دندان ها کاهش یابد اگر لثه ها دچار بیماری و مشکلاتی مثل تحلیل رفتگی باشند نیز نیاز است که ابتدا این مشکل حل شده و سپس به بهبود وضعیت ظاهری لثه پرداخت.

لذا جهت کسب اطلاع از قیمت و هزینه جراحی زیبایی لثه در سال 1402 تنها کافیست بر روی لینک کلیک نمود.

و..

مراقبت های بعد از لیفت لثه چیست؟

بسیار مهم است که افراد دوران پس از لیفت لثه را شوخی نگرفته و در مراقبت از لثه ها و دندان ها دقت بسیاری صرف کنند.عموما دکتر دندانپزشک متخصص پس از لیفت لثه نیز مسکن ها و داروهایی را برای کاهش درد تجویز می کند.

لذا از دیگر روش هایی که می تواند به کاهش درد لثه پس از جراحی یا لیزر کمک کند عبارتند از:

 • بهره گیری از کمپرس آب سرد یا استفاده از یخ هر چند دقیقه یکبار فرضا هر 20 دقیقه یکبار
 • بهره گیری از دهان شویه های آنتی بیوتیکی اگر از سوی دندانپزشک تجویز شده باشند می تواند موثر باشد و از میزان احتمال بروز عفونت بر لثه ها و دهان جلوگیری نماید.
 • مصرف مواد غذایی نرم فرضا سوپ، ماست و..
 • لذا همچنین نیاز است که افراد از خوردن مواد غذایی داغ پرهیز کنند زیرا گرمای ناشی از آن می تواند سبب التهاب و تورم لثه و همچنین افزایش درد شود.
 • حتی اگر گرمای غذا بیش از حد باشد احتمال خونریزی لثه بالاتر می رود.

بنابراین اگر افراد به میزان هزینه لیفت لثه توجه می کنند و نمی خواهند مجدد نیازمند لیفت لثه شوند خوب است که مراقبت های بهداشتی دهان و دندان را به خوبی رعایت کنند و حتما به نزد دندانپزشکی متخصص مراجعه نمایند.

جهت لیفت لثه با بالاترین سطح کیفیت و پرداخت مناسب ترین قیمت نیز تنها کافیست با عرشیان کلینیک تماس حاصل گردد.

مدت زمان بهبودی پس از لیفت لثه چقدر است؟

دردهای ناشی از لیفت لثه خیلی زیاد و اذیت کننده نمی باشند و در طی چند روز فرد به بهبودی می رسد ولی این نیز بر همگان یکی نیست زیرا ممکن است در برخی افراد لیفت لثه عمیق تر و گسترده تر انجام گرفته باشد.
تنها توصیه می گردد در اولین روزها پس از لیفت لثه از انجام فعالیت های بدنی سنگین و شدید و خسته کننده اجتناب ورزیده شود.

آیا لیفت لثه می تواند بین دندان ها و خط قرارگیری لثه تقارن برقرار سازد؟

بله هر چه خط لثه در وضعیت بهتری باشد ترتیب و ردیف دندان ها نیز به مراتب بهتر می گردد.لذا می توان جهت لیفت لثه با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمود و زیبایی لبخند را چندین برابر ساخت.

4.3/5 - (167 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)بلیچینگ دندان قسطیدندانپزشکی شبانه روزی در سرسبزکشیدن چند دندان در یک روز مجاز است؟ترمیم کامپوزیت دندانعصب کشی دندان در دوران شیردهیفرق روکش و کامپوزیتقیمت جرم گیری دندانچگونه کامپوزیت میکنند ( مراحل نصب )قیمت پر کردن دندان با عصب کشیسفید کردن دندان با لیزردرمان دندان درد در بارداریآیا برای کامپوزیت دندان را تراش می دهند؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *