🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

هزینه تراشیدن دندان خرگوشی

هزینه تراشیدن دندان خرگوشی
features انجام کامپوزیت ظریف و هنرمندانه
features شرایط اقساط بدون سود
features ضمانت کتبی 4ساله با مهر نظام پزشکی

یکی از مشکلاتی که افراد جهت اصلاح فرم دندان های خود دارند خرگوشی بودن دندان هایشان می باشد که سبب می گردد افراد به نصب کامپوزیت دندان خرگوشی بپردازند. افراد می توانند جهت اصلاح فرم دندان های خرگوشی خود با عرشیان کلینیک تماس حاصل نموده و از خدمات دندانپزشکی کلینیک بهره مند گردند. از آنجا که میزان تخصص کادر کلینیک دندانپزشکی عرشیان بالا بوده و تمامی خدمات در کیفیتی بالا انجام می گیرند و کیفیت و قیمت خدمات تضمین می گردد افراد می توانند از خدمات عرشیان کلینیک بهره مند گردند. تنها کافیست با شماره درج شده در صفحه سایت جهت کسب اطلاعات دقیق تر از میزان هزینه تراشیدن دندان خرگوشی تماس حاصل نمود.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

میزان هزینه‌ی تراشیدن دندان خرگوشی چقدر است؟

برخی افراد دارای دندان های خرگوشی هستند که قصد دارند به اصلاح فرم دندان هایشان بپردازند با تراشیدن دندان خرگوشی و کامپوزیت کردن آن میتوانند فرم دندان های خود را اصلاح نمایند افرادی که به هر دلیلی نمیتوانند ارتودنسی کنند با بهره گیری از کامپوزیت دندان خرگوشی میتوانند فرم دندان‌هایشان را بهبود سازند در راستای اشاره به میزان هزینه‌ی تراشیدن دندان خرگوشی نیاز است که بیشتر از این نوع کامپوزیت صحبت کنیم

منظور از کامپوزیت دندان خرگوشی چیست؟

هنگامی که دندان های جلویی فک بالا بزرگتر از سایر دندان‌ها باشد و همچنین جلوتر از آنها به این نوع فرم دندانی دندان خرگوشی گفته می‌شود چه بسا افرادی که دارای دندان خرگوشی هستند دارای فرم دندانی یکسانی در فک بالا و پایین خود نیستند گاهی اوقات دندان خرگوشی برخی افراد به شکلیست که جذابیت چهره ایشان را کاهش داده است..
به همین سبب برخی افراد با تراشیدن دندان خرگوشی سعی بر اصلاح این نوع فرم دندانی میکنند با بهره گیری از کامپوزیت دندان خرگوشی می‌توان دندان‌های فرد را هم تراز نموده و جذابیت لبخند وی را افزایش داد برخی افراد با وجود داشتن دندان خرگوشی لبخند زیبایی دارند ولیکن میتوانند با بهره‌گیری از تراشیدن دندان خرگوشی خط لبخند خود را به خوبی ترمیم سازند.

هزینه تراشیدن دندان خرگوشی

چرا دندان خرگوشی را کامپوزیت کنیم؟

به توصیه دندان پزشکان متخصص و حرفه‌ای زمانی که برخی افراد دارای دندانهای خرگوشی هستند و دندانهای خرگوشی شان جلوتر از سایر دندان‌ها وجود دارند ولی با این حال هیچگونه آسیب و بیماری سلامت دهان و دندان فرد را به خطر نیانداخته این نیز مشکلی ندارد اما در برخی مواقع افراد تنها به دلیل ظاهر دندان خرگوشی خود تصمیم به کامپوزیت میگیرند.
از آنجا که میدانیم ظاهر دندان‌ها تاثیر بسیاری در جذابیت چهره افراد دارند برخی افراد تصمیم میگیرند که دندان‌های خود را با کامپوزیت کردن زیباتر ساخته و لبخند دل‌نشین تری داشته باشند بنابراین برخی افراد جویای میزان هزینه تراشیدن دندان خرگوشی هستند تا با کامپوزیت دندان خرگوشی بتوانند لبخند و دندان های یکدست و زیباتری را داشته باشند.

مزایای کامپوزیت دندان خرگوشی چیست؟

شاید این سوال پیش آید که کامپوزیت کردن دندان های خرگوشی چه مزایایی دارد که تا این حد محبوب می باشد؟!
به همین سبب قصد داریم به مزایای کامپوزیت دندان خرگوشی اشاره کنیم.

نصب در یک جلسه درمانی

نصب روکش کامپوزیت دندان خرگوشی در حداقل یک جلسه درمانی به طول می انجامد و افراد می توانند به راحتی و در اسرع وقت پس از نصب روکش از زیبایی دندان های خود لذت ببرند.

هزینه مناسب

هزینه تراشیدن دندان خرگوشی نیز بسیار ارزان تر از سایر روش ها مثل کاشت لمینت سرامیکی می باشد و به همین سبب افراد زیادی تمایل دارند با توجه به هزینه مناسب و در نظر داشتن سایر مزایای این روکش به نصب کامپوزیت دندان خرگوشی بپردازند.

عدم نیاز به تراشیدن دندان

از جمله مزایای محبوب کامپوزیت دندان خرگوشی این است که نیازی به تراشیدن مینای دندان ها جهت نصب روکش نیست در حالیکه جهت نصب روکش لمینت سرامیکی باید مینای دندان را تراشید.
البته این نکته حائز اهمیت است که در صورت تشخیص دندانپزشک متخصص ممکن است میزان کمی از دندان ها جهت نصب روکش کامپوزیت دندان خرگوشی تراشیده شود.

قابلیت ترمیم

در صورتی که به هر دلیلی روکش کامپوزیت دندان خرگوشی دچار آسیب شود فرضا شکستگی، پوسیدگی در صورت عدم رعایت بهداشت دندان ها و..می توان به ترمیم روکش پرداخت.

دوام و ماندگاری

در صورتی که نکات مراقبتی از روکش دندان خرگوشی به خوبی انجام گیرد می توان شاهد دوام روکش کامپوزیتی در حداکثر ۷ سال بود.

مقاومت کامپوزیت

کامپوزیت دندان خرگوشی مقاومت خوبی در برابر تغییر رنگ و فشار دارد ولی با این حال نیاز است که از روکش کامپوزیتی مراقبت نمود.

طبیعی بودن کامپوزیت

کامپوزیت دندان خرگوشی به صورت کاملا طبیعی بوده و زیبایی و سفیدی دندان ها به خوبی دیده شده و به نوعی دندان طبیعی می باشند.

تنوع طیف رنگی

روکش کامپوزیت دندان خرگوشی دارای طیف رنگی متنوعی است که افراد می توانند با توجه به سلیقه و انتخاب خود و همچنین با مشورت دندانپزشک متخصص شفاف ترین یا طبیعی ترین و..روکش کامپوزیتی را بر روی دندان های خود نصب نمایند.

هزینه کامپوزیت دندان - 1402

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
نوع و برندتعرفه (هر واحد)🎉تخفیف محدود
🔹 توکویاما(ژاپنی bw)1.260.000990.000 تومان
🔹 توکویاما(ژاپنی sw)1.400.0001.090.000 تومان
🔹 کاریزما(آلمانی)1.550.0001.190.000 تومان
🔹 سارمکو سوئیس 1.650.0001.290.000 تومان
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)2.450.0001.890.000 تومان
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)2.300.0001.990.000 تومان
🔹 آی پی اس لیرینگ3.250.0002.600.000 تومان
📍هم سطح سازی، قرینه سازیرایگان
📍اقساط بدون سودتماس بگیرید

تفاوت کامپوزیت دندان خرگوشی و تراش دندان

در روش تراشیدن دندان که به آن استریپینگ می گویند دندانپزشک متخصص لایه نازکی از دندان را با هدف باریک شدن دندان، می تراشد.
پس از تراشیدن دندان ها نیز متخصص از فضای به دست آمده استفاده کرده و دندان ها را به میزان کمی عقب می کشد..بدین سبب میزان فاصله بین دندان های خرگوشی در فک بالا و دندان های مرتب در فک پایین نیز کاهش می یابد.
در این روش میزان هزینه تراشیدن کامپوزیت با توجه به تعداد دفعاتی تعیین می شود که فرد نیاز به استریپینگ داشته باشد.این نیز جالب توجه است که پس از استریپینگ جهت اصلاح کامل دندان خرگوشی نیاز است که فرد ارتودنسی کرده یا از اینویزالاین بر روی دندان ها بهره مند گردد.
البته تراشیدن دندان ها جهت اصلاح دندان خرگوشی نیز علاوه بر تراشیده شدن دندان ها دارای معایبی است که به برخی از آن ها اشاره می کنیم..
. میزان هزینه تراشیدن دندان خرگوشی نسبت به کامپوزیت ونیر خیلی بیشتر می باشد.
. امکان دارد دندان ها دچار حساسیت شوند
. طول درمان این روش در مقایسه با کامپوزیت بیشتر است
. پس از تراشیدن دندان ها نیاز به ارتودنسی یا اینویزالاین می باشد
و..

تفاوت تراشیدن دندان خرگوشی و لمینت سرامیکی

در روش لمینت سرامیکی نیز جهت اصلاح دندان ونیر سرامیکی بر روی دندان ها قرار می گیرد و بدین سبب فرم دندان ها و عیوب آن ها اصلاح می گردد.
نصب روکش لمینتی جهت اصلاح طرح لبخند دندان خرگوشی نیاز به تایید دندانپزشک متخصص دارد در صورتی که دندانپزشک تشخیص لمینت را برای افراد در نظر گرفت دندان های فرد را تراشیده و شکل آن ها را با هدف قرار دادن ونیرهای سرامیکی بر روی دندان ها تغییر می دهد.
در این روش متخصص لایه ای موقتی را بر روی دندان ها قرار می دهد تا مناسب بودن لمینت را برای دندان های فرد تشخیص دهد و در غیر این صورت نیاز است دندان ها بیشتر تراشیده شوند.
در صورت تایید فرایند نصب روکش لمینتی به خوبی انجام می گیرد.
در لمینت کردن دندان های خرگوشی نیاز است از چندین جلسه درمانی بهره مند گشت و نیاز به زمان زیادی جهت نصب وجود دارد فرضا حداقل دو جلسه درمانی جهت نصب روکش لمینتی وجود دارد.
در جلسه ابتدایی نیز نیاز به معاینه و بررسی وضعیت دندان ها و قالب گیری و در جلسه دوم نیاز که لابراتور ساخته شده روکش لمینتی بر روی دندان ها تست شده و نصب می گردند در حالی که در روس کامپوزیت دندان خرگوشی نیز تنها با یک جلسه درمانی می توان شاهد اصلاح دندان خرگوشی بود.

هزینه تراشیدن دندان خرگوشی

عوامل موثر بر میزان هزینه تراش

عوامل متعددی می توانند بر میزان هزینه و قیمت تراشیدن دندان خرگوشی تاثیرگذار باشند که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

1.معاینه و بررسی وضعیت دندان ها

فرضا در صورتی که نیاز به درمان پوسیدگی، جرم گیری دندان و..باشد این نیز بر میزان هزینه نهایی تراشیدن دندان خرگوشی موثر است.
2.روش اصلاح دندان خرگوشی اعم از تراش دندان، لمینت سرامیکی و کامپوزیت ونیر و حتی ارتودنسی
3.طول جلسات درمانی
4.تخصص و مهارت دندانپزشک در اصلاح دندان ها
و..
بنابراین عوامل متعددی می تواند بر قیمت نهایی تراش دندان خرگوشی تاثیرگذار باشند که به مهم ترین آن ها اشاره نمودیم.

معایب دندان خرگوشی چیست؟

دندان خرگوشی می تواند معایب متعددی داشته باشد که سبب گردد افراد تصمیم به اصلاح دندان خرگوشی بگیرند.
لذا برخی از این معایب عبارتند از:
1.مشکلات گوارشی، هضم و..
2.بروز مشکل در تکلم و گفتار
3.آسیب لثه و مشکلات دندانی فرضا پوسیدگی، عفونت و..
4.حساسیت و یا حتی درد دندان ها به هنگام جویدن مواد غذایی
و..
چه بسا اصلاح دندان های خرگوشی نیز می تواند از مزایای متعددی برخوردار باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

مزایای اصلاح دندان خرگوشی چیست؟

1.برطرف شدن مشکلات گفتاری
2.اصلاح طرح لبخند دندان
3.افزایش میزان اعتماد به نفس افراد به هنگام خندیدن
4.کاش بروز خطر برای لثه فرضا عفونت لثه
5.کاهش بروز آسیب بر دندان ها
و..

میزان هزینه کامپوزیت ونیر چقدر است؟

میزان قیمت نصب روکش کامپوزیت ونیر در لیست مربوطه قرار داده شده است تنها کافیست کلیک نمایید چنانچه می توانید مطالب مهم در خصوص دندان خرگوشی را هم مطالعه نمایید.

4.6/5 - (163 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)لمینت زیباتر است یا کامپوزیتقیمت روکش دندانسفید ترین رنگ کامپوزیت دندانانجام کامپوزیت چقدر طول میکشد؟دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمتجرمگیری دندان کامپوزیت شدهبلیچینگ دندان چقدر دوام دارد؟ +ماندگاریقیمت ایمپلنت دندانرنگ لمینت دندان a1ایمپلنت چیست؟چگونه زردی دندان را از بین ببریم؟هزینه جراحی دندان عقل نهفته

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *