متخصص ایمپلنت در تهرانپارس

بهره مندی از خدمات دندانپزشکی بهترین متخصص ایمپلنت در تهرانپارس

یکی از روش های درمانی دندانپزشکی که در عصر امروز بین افراد خصوصا بانوان و آقایان در سنین بالا نیز توانسته کاربرد فراوانی داشته باشد ایمپلنت دندان می باشد.

از آنجا که ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش های جایگزین دندان می باشد می توان با مراجعه به متخصص ایمپلنت در تهرانپارس یعنی دندانپزشکی عرشیان نیز دندان ها را به صورت کاملا طبیعی جایگزین نمود.

متخصص ایمپلنت در تهرانپارس

منظور از ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دندان همانطور که اذعان شد از روش های تخصصی جایگزین نمودن دندان ها می باشد که از بزرگترین مزایای این روش درمانی عدم نیاز به تراشیدن دندان های مجاور نیست و به همین سبب دندان های مجاور سالم باقی مانده و در خطر نمی افتند.

ایمپلنت دندان که نزد متخصص ایمپلنت در تهرانپارس با بالاترین کیفیت ممکن به انجام می رسد نیز به نوعی پیچی تیتانیومی می باشد که به سبب نصب بر روی دندان یا دندان های آسیب دیده و کشیده شده، جایگزین دندان شده و روشی بهتر و مطمئن تر از نصب دندان مصنوعی بر روی دندان ها می باشد.

این روش درمانی دارای ماندگاری همیشگی می باشد ولیکن نیاز است جهت بهبود وضعیت دندان ایمپلنت شده که به صورت کاملا طبیعی جایگزین دندان قبلی شده نیز به مراقبت دندان ها اهمیت داد و از رعایت بهداشت دهان و دندان غافل نشد.

در ادامه نیز به برخی از مزایا و معایب ایمپلنت نزد متخصص ایمپلنت در تهرانپارس اشاره می کنیم..

مزایای کاشت ایمپلنت نزد متخصص ایمپلنت در تهرانپارس

  • جهت کاشت ایمپلنت نیازی به تراشیدن دندان ها نیست.
  • در کاشت ایمپلنت توسط بهترین متخصص ایمپلنت در تهرانپارس نیازی به تکیه کردن دندان ها به تاج مصنوعی نیست.
  • روکش ایمپلنتی نیز با پر کردن فضای خالی دندان از تجمع کردن بیماری ها و باکتری و..بر این فضا جلوگیری نموده و بدین سبب میزان احتمال بروز تورم و التهاب لثه و..نیز به حداقل ممکن رسیده و به قولی از این اتفاق پیشگیری می شود.
  • برعکس دندان مصنوعی که پس از مدتی سبب تغییر شکل فک و صورت می شود، با کاشت ایمپلنت توسط متخصص ایمپلنت در تهرانپارس نیز، این روش از تغییر شکل و اندازه فک جلوگیری نموده و سبب ثبات دندان های طبیعی در اطراف دندان ایمپلنت شده و جایگزین می گردد..به طور کل کاشت ایمپلنت دندان اقساطی از تحلیل رفتن استخوان فک جلوگیری می نماید.
  • ایمپلنت دندان به صورت کاملا محکم بر روی دندان ها قرار می گیرد و برای ثبات و استحکام آن نیازی به استفاده از چسب نیست.
  • کاشت ایمپلنت دندان نزد متخصص ایمپلنت در تهرانپارس سبب می گردد ظاهر دندان ها حفظ شده و با پر شدن فضای خالی دندان کشیده شده توسط روکش ایمپلنت از کشش دندان های مجاور به سوی فضای خالی و کج شدن دندان ها جلوگیری شود.
  • یکی از مهم ترین مزایای کاشت ایمپلنت دندان، عمر بسیار بالا و دوام همیشگی و طولانی مدت آن می باشد ولیکن نیاز است حتما به سلامت و بهداشت دهان و دندان ها نیز اهمیت داد و رسیدگی به دندان ها را نادیده نگرفت.
  • در طی زمان و با گذشت زمان از کاشت ایمپلنت دیگر نیازی نیست که دندان ایمپلنت شده تعویض گردد.
  • دندان ایمپلنت شده کاملا طبیعی و همرنگ دندان های طبیعی و سالم نیز می باشد به همین سبب با کاشت روکش ایمپلنت توسط متخصص ایمپلنت در تهرانپارس نمی توان تفاوتی بین دندان طبیعی و دندان جایگزین را تشخیص داد.

معایب کاشت ایمپلنت در تهرانپارس

هزینه بالای ایمپلنت

یکی از دلایلی که سبب گشته برخی افراد از کاشت ایمپلنت خودداری نمایند هزینه بالای کاشت ایمپلنت می باشد.ولیکن باید توجه داشت عمر و دوام ایمپلنت دندان دائمی بوده و پرداخت هزینه کاشت ایمپلنت برای سالیان سال نیز بسیار به صرفه می باشد.

نیاز به پیوند استخوان

اگر متخصص ایمپلنت در تهرانپارس تشخیص دهد که جهت کاشت ایمپلنت نیاز به پیوند استخوان می باشد، این امر باید جهت کاشت صحیح ایمپلنت انجام گیرد لذا اگر استخوان فک با بررسی های تخصصی و اصولی از جانب متخصص مناسب کاشت ایمپلنت نباشد از پیوند استخوان بهره گرفته می شود تا بتوان به راحتی به کاشت ایمپلنت پرداخت.

زمانی که جهت کاشت ایمپلنت، پیوند استخوان انجام گیرد علاوه بر افزایش هزینه کاشت، مدت زمان و طول درمان نیز افزایش می یابد.

زمان جوش خوردن

یکی از معایب کاشت ایمپلنت مدت زمان جوش خوردن ایمپلنت دندان به استخوان فک نیز می باشد که تا حدودی طولانی می باشد. با جوش خوردن ایمپلنت به استخوان فک به نوعی فرایند یکپارچگی استخوان عملی می گردد.

به طور کل کاشت ایمپلنت دندان برای افرادی که نیاز است دندان های طبیعی شان کشیده شود خصوصا دندان های جلو نیز بسیار مناسب می باشد و می تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که می خواهند نزد متخصص ایمپلنت در تهرانپارس، به طبیعی ترین روش ممکن جای خالی دندان خود را پر کنند.

بدین جهت افراد می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت ایمپلنت دندان با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمایند و از خدمات کاشت ایمپلنت توسط بهترین متخصص ایمپلنت در تهرانپارس بهره مند شوند.

متخصص ایمپلنت در تهرانپارس

ایمپلنت چیست؟

یکی از روش های درمانی موثر بر پر کردن فضای خالی دندان ها(دندان های کشیده شده) ایمپلنت می باشد که پیچی تیتانیومی است که بر روی فضای خالی قرار گرفته و به استخوان فک پیوند می خورد..لذا در محتوای پیش رو اطلاعات کامل تری ذکر گردیده است.

آیا در کاشت ایمپلنت باید دندان های مجاور تراشیده شوند؟

خیر در این روش درمانی نیازی به تراشیدن دندان های مجاور نیست و بدین سبب سلامت دندان ها به خطر نمی افتد..افراد می توانند جهت بهره مندی از خدمات کاشت توسط متخصص ایمپلنت در تهرانپارس با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمایند.

آیا با عدم کاشت ایمپلنت دندان ها کج و نامرتب می شوند؟

بله در صورتی که جای خالی دندان ها پر نشود دندان های مجاور در طی زمان به سمت فضای خالی کشیده شده و کج می شوند.

Rate this post
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)فوبیای دندانپزشکیکامپوزیت دندان در رسالتکامپوزیت دندان های نامرتبهزینه جراحی دندان عقل نهفتهقیمت لومینیرز دندانسفید شدن دندانهای زرد در یک روزبهترین رنگ کامپوزیت دندانهزینه ترمیم دندان‌ جلو و عقبعصب کشی دندان در دوران شیردهیطرح لبخند دندان قسطیرنگ لمینت دندان a1علت لق شدن کامپوزیت دندان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *