thumbnail arshian 28

یکی از مهم ترین مزایای نصب روکش کامپوزیتی نیز هزینه مناسب و مطلوب آن می باشد که سبب می گردد اکثر متقاضیانی که قصد زیباسازی و رفع عیوب دندان های خود را توسط کاشت کامپوزیت دارند، با اطمینان بیشتری این روکش را بر روی دندان های خود نصب کنند. قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی به نسبت کیفیت مطلوب آن بسیار به صرفه بوده و با وجود مزایای فراوان از جمله قابل برداشت بودن کامپوزیت ونیر نیز نصب روکش کامپوزیتی نیز با رضایت خاطر بیشتری انجام می گردد. بسیار مهم است که افراد با توجه و در نظر داشتن میزان هزینه و قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی نیز به کیفیت نصب آن توسط کلینیک های دندانپزشکی هم توجه داشته و به نصب آن بپردازند. عرشیان کلینیک یکی از بهترین گزینه ها جهت کاشت کامپوزیت ونیر سرامیکی می باشد زیرا با تضمین کیفیت و قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی به متقاضیان کاشت روکش کامپوزیت ونیر اطمینان حاصل می نماید که روکش کامپوزیتی نصب شده بر روی دندان هایشان دارای کیفیت بسیار مطلوب بوده که با هزینه ای مناسب بر روی دندان های مراجعین نصب گردیده است. لیست هزینه نصب کامپوزیت ونیر در عرشیان کلینیک در محتوای پیش رو نیز قرار داده شده است.

هزینه کامپوزیت دندان - ۱۴۰۲

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
نوع و برندقیمت(هر واحد)
🔹 توکویاما(ژاپنی)از ۷۹۰.۰۰۰ تومان
تا ۹۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 کاریزما(آلمانی)۱.۰۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 سارمکو سوئیس ۱.۱۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)۱.۵۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)۱.۶۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 آی پی اس لیرینگ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
📍هم سطح سازی، قرینه سازیرایگان
📍اقساط بلند مدتتماس بگیرید

قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی ۱۴۰۲ چقدر است؟

از آنجایی که نصب ونیرهای کامپوزیتی در عصر امروز بسیار افزایش یافته و علاقمندان به کاشت کامپوزیت های دندانی به مراتب و همه روزه بیشتر از قبل می شوند سوالی که برای افراد پیش از نصب ونیر کامپوزیتی ایجاد می گردد، این است که قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی چند است؟

به همین سبب قصد داریم در ادامه به بررسی قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی بپردازیم و اشاراتی در اینباره و عوامل موثر بر قیمت هر واحد ونیر کامپوزیتی نیز داشته باشیم.

بررسی میزان قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی با لمینت سرامیکی

بهتر است بیان داریم قیمت ونیر سرامیکی با قیمت لمینت سرامیکی متفاوت است. یکی از برترین مزیت های کاشت کامپوزیت نیز هزینه آن می باشد. قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی نیز از قیمت لمینت سرامیکی ارزان تر و به صرفه تر می باشد و افراد می توانند با خیال راحت به نصب کامپوزیت ونیر بپردازند و از زیبایی های لبخند خویش لذت ببرند.

لذا جالب توجه است کامپوزیت ونیر در کلینیک دندانپزشکی عرشیان با وجود نصب بهترین و با کیفیت ترین برند کامپوزیتی، کاشت در بالاترین سطح کیفیت نیز در مناسب ترین قیمت ممکن به انجام می رسد و افراد می توانند جهت کامپوزیت دندان های خود نیز با عرشیان کلینیک تماس حاصل نموده و پس از تعیین وقت مراجعه حضوری به دندانپزشکی عرشیان مراجعه نمایند.

هزینه لمینت دندان کلینیک عرشیان - ۱۴۰۲

خدماتهزینه(هزارتومان)
🔹 لمینت۳.۷۰۰ الی ۴.۷۰۰

قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی

عوامل موثر بر قیمت ونیر کامپوزیتی ۱۴۰۲

قیمت هر واحد ونیر سرامیکی در هر روز متغیر می باشد و ممکن است تعرفه و قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی نیز به مراتب بالا و پایین گردد.

لذا باید توجه داشت عوامل متعددی بر قیمت نهایی ونیر کامپوزیتی موثر است که در ادامه قصد داریم به برخی از مهم ترین آن ها اشاره کنیم.

 • تعداد دندان های مورد نظر
 • برند کامپوزیت
 • درجه رنگی کامپوزیت ونیر
 • کیفیت مواد کاشت کامپوزیت دندانی
 • مهارت و تخصص دندانپزشک
 • هزینه های جانبی پیش از کامپوزیت
 • منطقه جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی

دندان های کامپوزیتی

میزان تعداد دندان های مورد نظر جهت کاشت کامپوزیت ونیر نیز می تواند تاثیر بسیاری بر میزان هزینه و قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی ۱۴۰۲ داشته باشد.

هر چه تعداد دندان های کمتری صرفا تنها دندان های جلو کامپوزیت شوند میزان هزینه و قیمت کامپوزیت دندان جلو به مراتب کمتر از میزان قیمت ونیر کامپوزیتی بر کل ردیف دندان ها می باشد.

بنابراین نمی توان از اهمیت تعداد دندان های مورد نظر جهت کاشت کامپوزیت ونیر چشم پوشی کرد.

برند کامپوزیتی

نوع و برند کامپوزیت دندان بسیار می تواند بر قیمت و تعرفه هر واحد ونیر سرامیکی موثر باشد. لذا هر چه برند کامپوزیتی دارای کیفیت بالاتری باشد بر میزان قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی تاثیرگذار خواهد بود.

فرضا در ادامه به برخی از برندهای کامپوزیتی اشاره می کنیم که هر یک به میزان متفاوتی بر قیمت ونیر کامپوزیتی موثر می باشند..

برندهایی مثل:

 • برند BISCO
 • برند IPS
 • برند SDI
 • برند SAREMCO
 • و..

بنابراین هر یک از این برندها تاثیرات متعددی بر میزان قیمت ونیر سرامیکی دارند.

درجه رنگی کامپوزیت ونیر سرامیکی

شاید جالب باشد که بیان داریم طیف و درجات رنگی کامپوزیت هم بر میزان قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی تاثیرگذار می باشد.

لذا یکی از مزیت های بزرگ نصب کامپوزیت دندانی، متنوع بودن درجه رنگی کامپوزیت دندانی می باشد و افراد می توانند به سبب این مزیت مطابق با سلیقه خویش و تناسب رنگ کامپوزیت با چهره شان به نصب کامپوزیت بپردازند.

فرضا در ادامه به برخی از طیف های رنگی کامپوزیت دندانی اشاره می نماییم.

 • درجه رنگی A1
 • درجه رنگی A2
 • درجه رنگیB1
 • درجه رنگی B2
 • درجه رنگی C3
 • درجه رنگی CVD
 • درجه رنگی XBW
 • و..

که هر یک از این برندها و دیگر برندهایی که به آن ها اشاره نشد نیز تاثیرات بسیاری بر میزان قیمت ونیر کامپوزیتی دارند.لذا منظور از طیف رنگی، میزان روشنی و شفافیت کامپوزیت می باشد، برخی طبیعی و برخی میزان شفافیت بالایی دارند و..

کیفیت مواد کاشت

دندانپزشک متخصص و مجرب جهت کاشت کامپوزیت دندان از بهترین مواد کاشت کامپوزیت بهره می گیرد و این نیز سبب می گردد میزان کیفیت کاشت بالاتر گشته و به مراتب بر میزان قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی هم موثر باشد.

ولیکن گاهی برخی دندانپزشکان که در حوزه کاشت کامپوزیت تخصص ندارند ولیکن به نصب این روکش بر روی دندان ها می پردازند از مواد کاشت کامپوزیت با کیفیت کمتری استفاده می نمایند که سبب می گردد میزان قیمت ونیر سرامیکی در انتها بسیار کم باشد و این نیز برای افراد تعجب برانگیز گردد.

باید توجه داشت زمانی که افراد به نصب کامپوزیت در نزد دندانپزشکانی غیر متخصص بر کاشت کامپوزیت می پردازند ممکن است در طی زمان با بروز مشکلات متعدد دندانی نظیر پوسیدگی دندان ها یا بد بویی، تورم و التهاب لثه و..متوجه میزان کیفیت پایین روکش کامپوزیتی خود گردند که این نیز می تواند سبب گردد میزان هزینه های دیگری جهت ترمیم دندان های طبیعی و کامپوزیتی نیاز باشد که بر میزان قیمت ونیر کامپوزیتی هم تاثیرگذار است.

تخصص دندانپزشک

هر چه میزان مهارت و تخصص و نیز تجربه دکتر دندانپزشک از کاشت کامپوزیت ونیر بیشتر باشد میزان تعرفه و قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی ۱۴۰۲ هم بیشتر می گردد زیرا دندانپزشک متخصص و مجرب با بهره گیری از به روزترین متد درمانی و کاشت و نیز بهترین مواد کاشت کامپوزیت به نصب این روکش بر روی دندان ها می پردازد.

در صورتی که میزان مهارت دندانپزشک جهت کاشت این روکش کم باشد و نیز وی تخصصی در این زمینه نداشته باشد میزان هزینه کاشت کامپوزیت به مراتب کمتر خواهد بود.

بنابراین:

میزان تخصص دندانپزشک بسیار بر قیمت هر واحد ونیر سرامیکی موثر است ولیکن باید توصیه کنیم بهره مندی از خدمات کاشت دکتر دندانپزشک متخصص نیز به مراتب بسیار پر سود تر و مطمئن تر می باشد..

زیرا دندانپزشک متخصص با ارائه با کیفیت ترین خدمات دندانی و بررسی نهایی عوامل موثر بر میزان قیمت و تعرفه ونیر سرامیکی به دریافت مناسب ترین قیمت کاشت کامپوزیت از مراجعین می پردازد به همین سبب مهم است که جهت افزایش زیبایی و نیز حفظ سلامت دندان های طبیعی دندان ها نزد دکتر دندانپزشک متخصص کاشت گردد.

قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی

هزینه های جانبی پیش از کاشت کامپوزیت

جالب توجه است که افراد پیش از نصب روکش کامپوزیتی میزان هزینه های متعددی هم دارند که با احتساب این هزینه ها میزان قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی به مراتب متغیر می گردد. بنابراین لازم دانستیم به برخی از این هزینه های جانبی موثر بر قیمت هر واحد ونیر سرامیکی اشاره نماییم.

 • تهیه عکس و عکس برداری از دندان ها
 • مشاوره و معاینه دندان ها پیش از نصب

عکسبرداری

نیاز است پیش از کاشت کامپوزیت ونیر از دندان های طبیعی عکس گرفته شود تا در جلسه معاینه پیش از کاشت در صورت وجود هرگونه خرابی و مشکل که بر فرایند نصب کامپوزیت خلل ایجاد می نماید به برطرف نمودن آن پرداخته و سپس به نصب کامپوزیت پرداخت.

معاینه و مشاوره

دندانپزشک متخصص و مجرب همیشه پیش از کاشت کامپوزیت دندانی به معاینه دندان های طبیعی افراد می پردازد. زیرا گاهی نیاز است به سبب وجود برخی مشکلات ابتدا به درمان و برطرف نمودن آن ها پرداخته و سپس ونیر کامپوزیتی بر روی دندان ها نصب گردد.

مشکلاتی اعم از:

 • پوسیدگی دندان ها
 • التهاب و تورم لثه
 • نیاز به ارتودنسی به سبب ناهماهنگی شدید دندان ها با هم و نا مرتب بودن، عقب و جلو بودن فک دندانی با شدت زیاد و..
 • نیاز به جرم گیری پیش از کاشت کامپوزیت
 • دندان قروچه

و..

لذا باید توجه داشت مهم است افراد به این مشکلات و حتی دیگر مشکلات دندانی که می تواند بر نصب روکش کامپوزیتی خلل وارد کند توجه نموده و پیش از کاشت به درمان آن ها بپردازند..در صورتی که اگر مشکلاتی اعم از التهاب و تورم لثه یا دندان قروچه  و..حتی با درمان تخصصی هم بهبود نیابند افراد نمی توانند به کاشت کامپوزیت دندان های خود بپردازند.

زیرا به سبب التهاب و تورم لثه زمانی که روکش کامپوزیتی بر روی دندان قرار گیرد فشار زیادی به لثه های متورم و ملتهب وارد نموده و سبب خونریزی و مشکلات متعدد لثه می گردد.

به سبب وجود مشکل دندان قروچه ممکن است میزان مقاومت و ماندگاری کامپوزیت به مراتب کمتر و ضعیف تر شده و سبب بروز مشکلات متعدد دیگر و آسیب به دندان ها ی طبیعی گردد.

منطقه جغرافیایی

هر چه دندانپزشکی در منطقه ای شلوغ تر و به طور کل مرکز شهر قرار داشته باشد میزان هزینه و قیمت نصب روکش کامپوزیتی در این کلینیک به مراتب متفاوت و بیشتر از دندانپزشکی در اطراف شهرهای شلوغ و اماکن خلوت می باشد.

بنابراین میزان قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی با احتساب تاثیر منطقه جغرافیایی هم متغیر می باشد و هزینه ثابتی را نمی توان بیان نمود.

لذا افراد می توانند جهت کاشت کامپوزیت ونیر که در عرشیان کلینیک با به روزترین متد کاشت کامپوزیت دندان قیمت مناسب و نیز با کیفیت ترین مواد کاشت به انجام می رسد با ضمانت کیفیت و قیمت نصب روکش کامپوزیتی با دندانپزشکی عرشیان تماس حاصل نمایند و از زیبایی دندان های کامپوزیتی و نیز سلامت دندان های طبیعی خود لذت ببرند.

قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی

۴.۴/۵ - (۹۲ امتیاز)
قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۲ (دندان های جلو و کامل)مصرف الکل بعد از جراحی لثهبهترین رنگ کامپوزیت دندانروش سفید کردن کامپوزیت دندان و لمینت دندانکامپوزیت دندان در بارداریهزینه جراحی زیبایی لثه در سال ۱۴۰۲کامپوزیت ونیرآیا روکش دندان درد دارد؟سفید کردن دندان مصنوعیچند روز بعد از عصب کشی دندان را پر کنیم؟کامپوزیت دندان به روش لیرینگ چیست؟پر کردن دندان با کامپوزیتدرد دندان بعد از عصب کشی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

phon 021-77278562 واتس اپ ارتباط در واتساپ