قیمت کامپوزیت دندان سال 1401

قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ به سبب عوامل گوناگونی از جمله میزان تخصص و مهارت دندانپزشک،تعداد دندان های کامپوزیتی،برند و طیف رنگی کامپوزیت دندان همچنین لوکیشن کلینیک و هزینه های جانبی دیگر مثل التهاب لثه و پوسیدگی و..وابسته می باشد.ولیکن باید توجه داشت حتی اگر از بهترین برند کامپوزیتی برای کاشت کامپوزیت بهره جست اما دندانپزشک از مهارت و تخصص لازم و کافی برای نصب روکش کامپوزیتی برخوردار نباشد،روکش کامپوزیتی به مرور در طی زمان تغییر رنگ داده و سبب بدبویی دهان می گردد. بنابراین انتخاب کلینیکی معتبر که از متخصصان توانمند در زمینه کاشت کامپوزیت بهره مند باشد بسیار مهم می باشد لذا در این محتوا به با ارائه لیست هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ و عوامل موثر بر قیمت آن به طور کامل اشاره شده. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات لازم محتوا را مطالعه و در صورت دریافت اطلاعات کامل تر با عرشیان کلینیک تماس حاصل کنید.

هزینه کامپوزیت دندان - ۱۴۰۱

نوع و برندقیمت(هر واحد)
🔹 توکویاما(ژاپنی) کد رنگ sw۶۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 توکویاما(ژاپنی ) کد رنگ bw۶۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 کاریزما(آلمانی)۷۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 الترادنت نانوسرامیک(آمریکا)۱.۴۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 آی پی اس نانو سرامیک بلیچ(آلمانی)۱.۴۹۰.۰۰۰ تومان
🔹 آی پی اس نانو سرامیک سوپربلیچ (آلمانی)۱.۴۹۰.۰۰۰ تومان
📍هم سطح سازی، قرینه سازیرایگان
📍اقساط بلند مدتتماس بگیرید

میزان قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱

از آنجایی که داوطلبان کاشت کامپوزیت دندان هر روزه بیش از قبل می شوند نیاز است که علاقمندان اطلاعات دقیقی از قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ داشته باشند لذا با اطلاعات دقیق تر از هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ با برنامه ریزی بهتر و دقیق تری به نصب کامپوزیت دندان می پردازند.

هزینه و قیمت کاشت کامپوزیت دندان جلو در عصر امروز به سبب مناسب تر بودن نسبت به کاشت لمینت سرامیکی دندان قابل قبول تر بوده و افراد بیشتری می توانند دندان هایشان را کامپوزیت کنند.علاقمندان می توانند برای اطلاع از قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ در برترین کلینیک کاشت کامپوزیت یعنی دندانپزشکی شبانه روزی عرشیان ادامه مطالب را دنبال کنند.

نقش کاشت کامپوزیت دندان جلو موثر بر افزایش زیبایی چهره

کامپوزیت دندان جلو یکی از روش های لمینت دندانی است که به سبب خاصیت سفیدکنندگی و نیز رفع برخی عیوب دندانی مثل فاصله کم بین دندان ها و..بسیار سبب افزایش زیبایی لبخند و چهره افراد می گردد.بنابراین قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ اغلب سوالی است که بیشتر افراد پرسیده و کنجکاو آن هستند.

لذا پیش تر هزینه کامپوزیت های دندانی عرشیان کلینیک مشاهده شد ولیکن در ادامه باید به علل این قیمت ها در کامپوزیت پرداخت و اطلاعات بیشتری در اینباره کسب نمود.

عوامل موثر بر قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱

 • تعداد دندان های کامپوزیتی
 • میزان مهارت و تخصص دندانپزشک
 • هزینه های جانبی موثر بر افزایش هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱
 • نوع و برند کامپوزیت دندان
 • درجه رنگی کامپوزیت دندان جلو
 • مواد کاشت کامپوزیت دندان
 • منطقه و لوکیشن کلینیک دندانپزشکی

قیمت کامپوزیت دندان سال 1401

تعداد دندان های کامپوزیتی موثر بر قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱

از آنجایی که هر یک از مراجعین به سبب زیباتر ساختن دندان هایشان دندان های خود را کامپوزیت می کنند،باید توجه نمود که برخی می خواهند کل دندان هایشان و برخی تنها یک ردیف از دندان های جلویی شان سفید و درخشان شوند.

بنابراین تعداد دندان ها برای کامپوزیت، هزینه ای متفاوت را برای افراد رقم می زند؛مسلما شخصی که می خواهد کل دندان های خود را کامپوزیت کند باید هزینه بیشتری نسبت به شخصی که تنها یک ردیف دندان هایش را کامپوزیت می کند پرداخت کند،به همین سبب تعداد دندان های کامپوزیتی در قیمت کامپوزیت دندان جلو بسیار مهم می باشد.

میزان مهارت و تخصص دندانپزشک موثر بر قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱

دندانپزشک متخصص به سبب تخصص و تجربه کاری بسیاری که در زمینه کاشت کامپوزیت دندانی دارد هزینه بالاتری نسبت به دندانپزشکی که در زمینه دیگری تخصص داشته اما کاشت کامپوزیت را هم انجام می دهد دریافت می کند.

زیرا وی به صورت اصولی و حرفه ای به کاشت کامپوزیت دندان جلو به بهترین شکل ممکن پرداخته و هیچ گونه ایرادی در کار وی به سبب تجارب و توانمندی اش به وجود نمی آید.مهارت یک دندانپزشک حرف اول او در قبال انجام کاشت کامپوزیت دندان می باشد بنابراین بهتر است هزینه ای بیشتر را پرداخت نمود اما زیبایی و سلامت دندان ها را به متخصصی با تجربه و کار بلد سپرد.

هزینه های جانبی موثر بر افزایش هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱

 • عکس برداری از دندان ها
 • معاینه و بررسی سلامت لثه ها
 • معاینه و بررسی از جهت عدم پوسیدگی دندان ها
 • جرم گیری دندان ها
 • هم ردیف بودن دندان ها
 • جلو و عقب بودن فک ها

🔴 عکس برداری از دندان ها موثر بر افزایش هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱

پیش از کاشت کامپوزیت دندان،مراجع باید از دندان هایش عکسبرداری کند تا متخصص بتواند برای مشاهده سلامت دندان های وی از عکس دندان های مراجع استفاده کند.

🔴 معاینه و بررسی سلامت لثه ها موثر بر افزایش هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱

سلامت لثه ها پیش از کاشت کامپوزیت دندان جلو بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد چنانچه اگر مراجع دچار خونریزی،تورم یا التهاب لثه باشد پس از کاشت کامپوزیت دندان لثه هایش آسیب دیده و مدام دچار خونریزی بیشتری می گردد؛زیرا روکش کامپوزیتی به لثه های متورم فرد فشار آورده و مشکلات بیشتری برای لثه ها ایجاد می نماید.پس ابتدا در صورت وجود التهاب،تورم و خون ریزی لثه این مشکلات برطرف شده و سپس به کاشت کامپوزیت دندان پرداخته می شود.

🔴 معاینه و بررسی از جهت عدم پوسیدگی دندان ها

اگر دندان ها دچار پوسیدگی باشند و با این وجود روکش لمینتی بر روی دندان های طبیعی ولی پوسیده قرار گیرند دندان ها پس از کاشت کامپوزیت دندان دچار پوسیدگی بیشتری شده و این پوسیدگی به حدی می رسد که دهان بوی نامطلوبی به خود می گیرد..

به همین سبب برطرف نمودن پوسیدگی دندان ها پیش از کاشت کامپوزیت دندان بسیار حائز اهمیت می باشد.

🔴 جرم گیری دندان ها موثر بر افزایش هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱

اگر نیاز باشد پیش از کامپوزیت کردن دندان ها دندانپزشک به جرم گیری دندان ها بپردازد این میزان هزینه جرم گیری دندان ها هزینه ای اضافه و مازاد بر قیمت و هزینه کاشت کامپوزیت دندان می باشد.

🔴 هم ردیف بودن دندان ها

اگر دندان های مراجع پیش از کامپوزیت کردن صاف نبوده و نیاز جدی به ارتودنسی داشته باشد به دستور دندانپزشک متخصص وی باید ابتدا دندان هایش را کامپوزیت کرده تا دندان هایش صاف شوند و سپس به کامپوزیت کردن دندان ها بپردازد.

🔴 جلو و عقب بودن فک ها

اگر مراجعی تمایل به کاشت کامپوزیت دندان جلو را داشت اما بر فرض فک بالایی وی جلو تر از فک پایینی اش بود شخص ابتدا باید با ارتودنسی جلو بودن فک خود را برطرف نماید زیرا با نصب روکش کامپوزیتی بر روی دندان ها فک بیشتر از قبل برجسته دیده شده و حالت بیرون زدگی پیدا می کنند.

قیمت کامپوزیت دندان سال 1401

نوع و برند کامپوزیت دندان موثر بر افزایش یا کاهش هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱

کامپوزیت دندان جلو در برندهای متفاوتی به عرضه می رسند که هر یک از ویژگی ها و خصوصیات متنوعی برخوردار هستند.به سبب تنوع در خصوصیات و ویژگی های این برندهای کامپوزیتی هر یک از قیمت های متنوعی برخوردار می باشند.

 • برند COLTENE
 • برند DMG AMERICA
 • برند BISCO
 • برند DMP DENTAL
 • برند KERR
 • برند IVOCLAR
 • برند IPS
 • برند SDI
 • برند SAREMCO
 • برند TOKUYAMA DENTAL AMERICA
 • برند COSMEDENT

درجه رنگی کامپوزیت دندان جلو

کامپوزیت دندانی در طیف ها و درجه های رنگی متعددی به عرضه می رسد؛مسلما سفیدترین رنگ کامپوزیت دندانی از یک رنگ معمولی تر گران تر و پرهزینه تر می باشد.ولیکن این بستگی به نرخ روز جامعه دارد و نمی توان هزینه ای را مبنی بر تثبیت و قطعی بودن این عامل موثر بر قیمت کامپوزیت دندان جلو سال ۱۴۰۱ ارائه نمود.

طیف ها و درجه رنگ های متنوع روکش کامپوزیت دندانی

 1. درجه و طیف رنگی A1
 2. درجه و طیف رنگی A2
 3. درجه و طیف رنگی A3
 4. درجه و طیف رنگی A4 
 5. درجه و طیف رنگی A5
 6. درجه و طیف رنگی B1
 7. درجه و طیف رنگی B2
 8. درجه و  طیف رنگی B3
 9. درجه و طیف رنگی C3 
 10. درجه و طیف رنگی CV
 11. دجه و طیف رنگی CVD
 12. درجه و طیف رنگی BW
 13. درجه و طیف رنگی XBW

مواد کاشت روکش کامپوزیتی موثر بر افزایش هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱

مواد کاشت کامپوزیت دندان جلو بر روی هزینه و قیمت کاشت کامپوزیت بسیار مهم و موثر می باشد لذا هرچه کیفیت مواد کاشت مرغوب تر و باکیفیت تر باشد هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ به مراتب بیش از پیش خواهد بود.

ولیکن اگر مواد کاشت کامپوزیت دندان از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد علاوه بر کم تر بودن هزینه کاشت کامپوزیت در مدتی بعد به دلیل کیفیت پایین سبب پرداخت هزینه ای مازاد بر کاشت کامپوزیت یا برداشت روکش کامپوزیتی می گردد..

زیرا اگر مواد کاشت کیفیت خوبی نداشته باشد دندان ها تغییر رنگ داده و از مقاومت خوبی برخوردار نیستند و حتی به سبب قرار گیری بر روی دندان های طبیعی به دندان ها آسیب می رساند.

چنانچه کمتر کلینیکی است که اعتبار و محبوبیت خود را بین مراجعین خود لکه دار کرده و از موادی بدون کیفیت مطلوب بهره می برد.

بنابراین اگر علاقمندان به دنبال کلینیکی معتبر با متخصصانی مجرب و کاربلد می باشند تا کاشت کامپوزیت دندان های خود را به ایشان بسپارند خاطر جمع بوده که عرشیان کلینیک با بهره مندی از بهترین مواد کاشت کامپوزیت دندانی که از موادی مرغوب و اصیل می باشد بهره می گیرد را با حفظ تمامی نکات بر دندان های مراجعین اِعمال می سازد.

زمانی که کیفیت مواد کاشت بالا شد:

 • زیبایی دندان های کامپوزیتی و سفیدی آن ها بیشتر نمایان می باشد
 • دندان ها در برابر فشار و ضربه مقاوم می باشند
 • تغییر رنگ به زودی زود و بلافاصله پس از یک ماه از کاشت کامپوزیت دندان جلو اتفاق نمی افتد
 • و..

ایفای نقش منطقه و لوکیشن کلینیک دندانپزشکی در افزایش یا کاهش قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱

منطقه و موقعیت قرار داشتن یک کلینیک در شهر بر میزان قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ تاثیرگذار می باشد لذا کلینیکی که در وسط شهری پرجمعیت ساکن باشد و این منطقه هم در رتبه ای بالا قرار داشته باشد مسلما هزینه پرداخت قیمت کامپوزیت دندان جلو سال ۱۴۰۱ در آن کلینیک به نسبت کلینیکی در منطقه ای اطراف شهر، بیشتر می گردد.

علاوه بر آن نیز هزینه مسیر رفت و آمد هم نیز به سبب دور بودن کلینیک دندانپزشکی به منزل مراجعین سبب افزایش هزینه و پرداخت هزینه ای مازاد بر قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ می شود.

مزایای کاشت کامپوزیت دندان جلوی با کیفیت

 • درجه رنگی متنوع و انتخاب بر اساس سلیقه مراجعین
 • قابل تعویض و قابل برگشت
 • هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ مناسب تر از لمینت سرامیکی
 • ایجاد طرح لبخند زیبا و جذاب
 • عدم نیاز به تراشیدن دندان ها(مینای دندان)
 • قابلیت نصب در یک جلسه درمانی

قیمت کامپوزیت دندان سال 1401

درجه رنگی متنوع و انتخاب بر اساس سلیقه مراجعین

یکی از عوامل موثر بر قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ همانطور که پیش تر عرض شد درجه و طیف رنگی کامپوزیت دندان جلو می باشد لذا این طیف رنگی از تنوع زیادی برخوردار بوده و مراجعین می توانند هر رنگی که می خواهند انتخاب کنند.

بر فرض برخی علاقه زیادی به لبخند هالیوودی داشته و دلشان می خواهد سفیدی دندان هایشان قابلیت دید بالایی داشته باشد ولیکن برخی ترجیح می دهند رنگی روشن اما طبیعی را برای خود انتخاب کنند.تفاوت در درجه رنگی روکش کامپوزیتی دندان به سبب طبیعی ترین و بالاترین روشنی رنگ سفید بر میزان هزینه و قیمت کامپوزیت دندان موثر واقع می گردد.

قابل تعویض و قابل برگشت بودن کامپوزیت دندان جلو

از آنجایی که کامپوزیت دندان قابلیت برداشت و یا تعویض دارد بین اکثر افراد بسیار محبوب می باشد زیرا گاهی افراد به دندان های طبیعی خود استراحت داده و پس از مدتی دوباره دندان هایشان را کامپوزیت می کنند بنابراین برای افرادی که نمی خواهند برای همیشه دندان هایی با یک درجه رتگ کامپوزیتی داشته باشند مناسب می باشد.

هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ مناسب تر از لمینت سرامیکی

در ابتدا به هزینه و قیمت کامپوزیت دندان جلو اشاره شد لذا همانطور که لحاظ شد قیمت کاشت کامپوزیت دندان نیز نسبت به هزینه لمینت دندان به صرفه تر می باشد.هزینه لمینت دندان بسیار بیشتر از کامپوزیت دندان بوده ولیکن هر دو علاقمندان خاص خود را دارند.

افراد می توانند برای اطلاع از تفاوت قیمت کامپوزیت و لمینت دندان در سال ۱۴۰۱ با عرشیان کلینیک تماس گرفته و از اطلاعات جامع تر و کامل تری بهره مند شوند.

ایجاد طرح لبخند زیبا و جذاب

کامپوزیت دندانی که با کیفیت بسیار مطلوب نصب و کاشته شده باشد دندان ها و لبخندی زیبا را بر لب های فرد می نشاند و سبب برطرف شدن برخی عیوب دندانی وی می شود لذا با برطرف نمودن زردی دندان ها یا فاصله بین آن ها و..چهره بسیار تغییر کرده و لبخند زیبا و درخشانی تقدیم چهره مراجع می شود.

مسلما این زیبایی در لبخند و چهره افراد ارزش پرداخت هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ را در بهترین کلینیک کاشت کامپوزیت دندان دارد.

عدم نیاز به تراشیدن دندان ها(مینای دندان)

از مزیت های کاشت کامپوزیت دندان جلو عدم نیاز به تراشیدن مینای دندان می باشد مگر اینکه دندان ها نیاز کمی به تراشیدن داشته باشند لذا با قابلیت برگشت پذیری و تعویض آن می توان به راحتی دندان ها را کامپوزیت نمود.

ولیکن لمینت سرامیکی به سبب تراشیدن مینای دندان ها از این قابلیت برخوردار نبوده و به صورت دائمی و همیشگی بر روی دندان ها نصب می شود و نمی توان حتی برای چند روز استراحت دادن به دندان ها آن ها را از روی دندان ها خارج نمود.

تنها می توان لمینت سرامیکی را به هنگام تغییر رنگ و ایجاد مشکل تعویض و ترمیم نمود.

قابلیت نصب در یک جلسه درمانی

از آنجایی که کاشت کامپوزیت دندان در یک جلسه درمانی به طول می انجامد برای افرادی که مشتاق تماشای لبخند زیبا و درخشنده خود می باشند بسیار مفید می باشد زیرا در همان روز کاشت،روکش کامپوزیتی بر روی دندان ها نصب شده و نیازی به انتظار یک جلسه دیگر برای زیباتر شدن دندان ها نیست.

معایب کامپوزیت دندان جلو نسبت به لمینت سرامیکی

 • عمر نسبتا کوتاه:

ماندگاری کامپوزیت دندان حداقل ۵ سال و نهایتا حداکثر ۷ سال می باشد.

 • عدم استحکام کافی:

کامپوزیت دندان در برابر فشار و ضربه از استحکام کمتری نسبت به لمینت سرامیکی برخوردار می باشد.

 • عدم مقاومت بالا :

کامپوزیت دندان نسبت به لمینت سرامیکی در برابر تغییر رنگ و زردی مقاومت کمتری دارد.

بنابراین به سبب این ویژگی ها قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ همانند سال های پیشین نسبت به کاشت لمینت سرامیکی بهینه تر می باشد.افرادی که نیاز ندارند به طور دائمی دندان های سفیدی داشته باشند می توانند با کامپوزیت، دندان های خود را به طور موقت و تا حداکثر ۷ سال با هزینه ای مناسب زیباتر کنند.

باید ذکر گردد افراد چه لمینت چه کامپوزیت دندان جلو را بر روی دندان هایشان نصب کنند اما به رعایت بهداشت دهان و دندان و نگهداری های لازم پس از کاشت کامپوزیت توجه نکنند روشنی دندان هایشان به مرور تغییر رنگ داده و دندان های طبیعی شان آسیب می بینند.

قیمت کامپوزیت دندان سال 1401

معیارهای لازم بر کاشت کامپوزیت دندان جلو

 1. دندان هایی که دچار تغییر رنگ شده اند
 2. دندان هایی که لکه دار هستند
 3. دندان هایی که بینشان فاصله وجود دارد
 4. دندان هایی که نامرتب هستند و در یک ردیف قرار ندارند(به نوعی کج هستند)
 5. دندان هایی که شکسته هستند
 6. دندان های طبیعی لب پر شده
 7. کاشت کامپوزیت دندان به سبب افزایش تاج دندان ها
 8. کاشت کامپوزیت دندان به دلیل عدم تراشیدن دندان ها

همه یا برخی از این معیارها می توانند شامل حال اغلب مراجعین باشند و به همین دلایل علاقمند به سفیدی دندان هایشان با کاشت کامپوزیت دندان هستند.

معیارهای لازم بر پیشگیری از کاشت کامپوزیت دندان جلو

به برخی از این عوامل در ابتدا اشاره کردیم اعم از

 • افرادی که دچار التهاب و خونریزی و تورم لثه هستند
 • افرادی که دچار پوسیدگی دندان هستند
 • و..

از معیارهای دیگر که حتما باید درمان شوند و پس از درمان به کاشت کامپوزیت دندان پرداخته شود از قبیلِ:

 • دندان های بسیار نامرتب:

پیش از کامپوزیت نمودن دندان ها نیاز است که دندان هایی با نامرتبی زیاد با ارتودنسی درمان شوند و سپس به کاشت کامپوزیت اقدام گردد.

 • دندان قروچه :

افرادی که عادت دارند دندان هایشان را بر روی هم فشار دهند دندان هایشان ساییده شده و این سایش،دندان قروچه نامیده می شود.

 • مینای دندان ضعیف:

اگر افراد:

 ✅ دندان هایشان ترک می خورند

 ✅ خیلی زود می شکنند و ضعیف هستند 

 ✅ نسبت به نوشیدنی ها و خوردن غذاهای سفت حساس هستند

 ✅ و نیز دندان هایشان زود تغییر رنگ می دهند

به این معنا است که مینای دندان ضعیفی دارند یا مینای دندانشان در حال از بین رفتن می باشد 

—————–

اگر مینای دندان افراد دچار آسیب دیدگی شده باشد

نمی توانند دندان هایشان را کامپوزیت کنند مگر اینکه با تشخیص دندانپزشک این مشکل حل گردد؛زیرا برای نصب کامپوزیت دندان نیاز است که روکش کامپوزیتی بر روی مینای دندان قرار بگیرد و به خوبی به آن چسبیده شود و نیز به سبب ضعیف بودن و آسیب دیدگی مینای دندان این مورد نیز به خوبی عملی نمی گردد.

بنابراین نیاز است افراد حتما پیش از کاشت کامپوزیت دندان جلو هر اطلاعات لازمی را در اختیار متخصص قرار دهند تا در صورت امکان درمان،مشکلات و عیوب دندانی ترمیم شوند و در غیر این صورت متخصص به تشخیص مفیدتر دیگری به جز کاشت کامپوزیت دندانی بپردازد.

قیمت کامپوزیت دندان سال 1401

کاشت کامپوزیت دندان جلو با کیفیت در عرشیان کلینیک

دندانپزشکی شبانه روزی عرشیان با بهره مندی از بهترین مواد کاشت کامپوزیت و نیز استفاده از به روز ترین متد کاشت کامپوزیت دندانی دندان هایی زیبا را با حفظ سلامت آن ها با کاشت باکیفیت ترین کامپوزیت دادن و نیز کاشت دندان اقساطی و..به افراد هدیه می دهد.

در ابتدا به قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ اشاره کردیم ولیکن افراد می توانند برای کسب اطلاعات دقیق تر با عرشیان کلینیک تماس گرفته و اطلاعات لازم را جویا شوند.

کاشت کامپوزیت دندان نیاز به مراقب خاصی دارد؟

بله تمامی روش های زیبایی دندان نیازمند مراقبت های پس از کاشت و قرار گیری بر روی دندان ها هستند لذا افراد باید به بهداشت دهان و دندان هایشان اهمیت داده و مسواک زدن را فراموش نکنند.بهتر است خوردن مواد غذایی رنگ و نوشیدنی های گازدار،رنگی و الکلی به حداقل برسد و از استعمال دخانیات و مصرف سیگار دوری نمود.افراد باید هر چند وقت یکبار به کلینیک دندانپزشکی مراجعه و دندان های کامپوزیتی اش را به متخصص خود نشان دهد.همچنین لازم است پس از کاشت کامپوزیت افراد حتما از متخصص جویای نکات ضروری پس از کاشت کامپوزیت شوند.

قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

لیست هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ در ابتدای محتوا ارائه شده است.

هدف از کاشت کامپوزیت دندانی چیست؟

زیباسازی طرح لبخند.کج نبودن و یکدست شدن دندان ها.سفید و درخشندگی.برطرف شدن فاصله دندانی.برطرف شدن زردی و لکه دندان ها و..

۴.۶/۵ - (۹۶ امتیاز)
قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۱ (دندان های جلو و کامل)دکتر خوب برای کامپوزیت دندانفیلم کامپوزیت دندانکامپوزیت یعنی چهقیمت بلیچینگ دندانپر کردن دندان با کامپوزیتبهترین متخصص کامپوزیت دندانروکش دندانروکش دندان جلوقیمت طرح لبخند (کامپوزیت و لمینت دندان)بهترین برند کامپوزیت دندانهر واحد کامپوزیت دندان یعنی چه؟مراحل انجام کامپوزیت دندان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

phon 021-77278562 واتس اپ ارتباط در واتساپ