🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

قیمت کاشت نگین دندان

قیمت کاشت نگین دندان

از آنجا که متخصصین عرشیان کلینیک دارای مهارت بالایی در زمینه زیباتر کردن دندان ها خصوصا با کاشت و نصب نگین دندان، نصب روکش کامپوزیتی و..می باشند در محتوا به عوامل موثر بر میزان هزینه و قیمت کاشت نگین دندان اشاره نموده ایم. چه بسا کیفیت و قیمت کاشت نگین در عرشیان کلینیک به خوبی تضمین می شوند به همین سبب می توان با خیال راحت به کاشت نگین بر روی دندان پرداخت. کافیست جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در صفحه سایت تماس گرفته و مطالب پیش رو را هم مطالعه نمود.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

میزان قیمت کاشت نگین دندان چقدر است؟

می‌دانیم که آدمی علاقه زیادی به زیبایی دارد چه بسا علاوه بر بهره مندی از روش های زیبایی دندان مثل نصب کامپوزیت ونیر، افراد متعددی به کاشت نگین دندان می‌پردازند چرا که زیبایی دندان‌هایشان بیش از قبل می‌شود..

به همین سبب قصد داریم در راستای اشاره به میزان قیمت کاشت نگین دندان، توضیحاتی مفید و مهم را ارائه دهیم..

منظور از کاشت نگین دندان چیست؟

نگین دندان همان سنگ های قیمتی و یا جواهرات طبیعی می باشد که بسیار براق بوده و بی‌رنگ می‌باشد.جالب توجه است که در اکثر مواقع در ساخت نگین دندان از سنگ های رنگارنگ بسیار ریزی استفاده می گردد فرضا طلا و..

عموماً دندانپزشک متخصص نگین دندان را بر روی دندان جلویی و بالای دندان های پیشین نصب می‌کند ولیکن افراد می‌توانند با توجه به نوع سلیقه خود در صورت تایید دندانپزشک نگین دندان را در هر قسمت از دندان‌های خود نصب کنند.

مهم است که نگین دندان روی دندانی انجام گیرد که به هنگام لبخند زدن نمایان گردد.چه بسا حائز اهمیت است که جهت کاشت نگین دندان به دندانپزشکی متخصص و مجرب مراجعه نمود..چرا؟

در ادامه به این مسأله اشاره می کنیم.

قیمت کاشت نگین دندان

نحوه کاشت نگین دندان چگونه است؟

در ابتدا نیاز است که نوع نگین دندان مشخص شود و سپس با انتخاب دندانپزشکی متخصص می‌توان به کاشت نگین دندان پرداخت.دندانپزشکی که در زمینه کاشت نگین بر روی دندان مهارت و تجربه بالایی دارد ابتدا دندان‌ها را به صورت کامل تمیز می‌نماید و پس از اطمینان از تمیزی کامل دندان‌ها به کاشت نگین دندان می‌پردازد.مدت زمان کاشت نگین دندان طولانی نبوده و حداکثر ۱۵ دقیقه به طول می انجامد.

چه بسا کاشت نگین دندان به هیچ عنوان درد ندارد.دندانپزشک در مراحل بعدی با بهره‌گیری از مواد زیر سازی به چسباندن نگین بر روی دندان می پردازد..

مهم است که نگین با دندان هم سطح باشد.

چنانچه مهم است که در فرایند کاشت نگین دندان به هیچ عنوان به مینای دندان آسیب وارد نگردد چرا که اگر دندانپزشک در زمینه کاشت نگین دندان تجربه و مهارت کافی را نداشته باشد ممکن است به مینای دندان آسیب وارد کند.

زمانی که مینای دندان دچار آسیب گردد به مرور زمان ممکن است دندان دچار پوسیدگی می شود.

بنابراین توصیه می‌کنیم با پرداخت مناسب‌ترین قیمت کاشت نگین دندان در کلینیک دندانپزشکی عرشیان، زیبایی و سلامت دندان‌هایتان را به خوبی حفظ کنید

این را بدانید که کم بودن هزینه نصب نگین دندان در برخی کلینیک های دندانپزشکی به معنای بهتر بودن کیفیت نصب نمی باشد بنابراین توصیه می‌کنیم زیبایی و سلامت دندان‌هایتان را فدای پرداخت هزینه‌ای بسیار کم نکنید.

مهمترین نکات مراقبتی پس از کاشت نگین دندان

  • مهم است که بهداشت دهان و دندان به خوبی رعایت گردد
  • باید از زبان زدن به نگین دندان خودداری شود چرا که احتمال بروز عفونت را افزایش می‌دهد
  • باید از خوردن و جویدن مواد غذایی سفت و سخت خودداری نمود
  • بعد از بیرون آوردن نگین دندان از محفظه اصلی آن را لمس نکنید در عوض سعی کنید آن را با انبر برداشته تا احتمال بروز آسیب و عفونت کاهش یابد
  • مهم است که مصرف نوشیدنی‌های الکلی و استعمال دخانیات و کشیدن سیگار و.. به حداقل ممکن برسد

چه بسا نکات مراقبتی بسیاری وجود دارد که به برخی از مهم‌ترین آنها اشاره نمودیم.چنانچه قصد کاشت نگین دندان را داشتید می توانید با شماره درج شده در صفحه سایت تماس گیرید.

میزان ماندگاری نگین دندان چقدر است؟

احتمالاً می‌دانید که نگین دندان با چسب‌های مخصوصی نصب می‌شوند و این چسب ها مقاومت بالایی در برابر عواملی مثل مسواک زدن و مواد غذایی دارند.

جالب توجه است که میزان مقاومت چسب‌های نگین دندان بسیار زیاد می‌باشد و افراد نمی‌توانند به راحتی آن را از دندان کنده و جدا کنند چرا که در این صورت به دندان آسیب می‌رسد..

بنابراین مهم است که دندانپزشک متخصص و کاربلدی را انتخاب نموده تا بتوان در صورت تمایل به برداشتن نگین دندان توسط ایشان به کلینیک دندانپزشکی مراجعه نمود.لذا افراد می توانند جهت کاشت نگین دندان با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایند.

ولیکن در پاسخ سوال مدت زمان ماندگاری نگین چقدر است باید بیان داریم که نگین دندان حداقل ۶ و حداکثر ۱۲ ماه دوام دارد و طول دوام آن بیشتر از یک سال نمی‌گردد نگین دندان هم به نوعی یک بار مصرف می باشد ولی میتوان از نگین دائم که ماندگاری بیشتری دارد استفاده نمود..

در حالی که متقاضیان نصب نگین دندان متحرک بیشتر از متقاضیان نصب نگین دندان دائم و ثابت هستند.

به طور کل مجدداً یادآور می‌شویم که مهم است نگین دندان توسط دندانپزشکی مجرب و کار بلد نصب گردد‌ چرا که برخی از سالن های زیبایی با تبلیغات کاشت نگین دندان با هزینه کم افراد را ترغیب می کنند که به کاشت نگین دندان بپردازند در حالیکه نصب نگین دندان رستوران های زیبایی بهداشتی و تخصصی نبوده و احتمال بروز عفونت، باکتری و حتی پوسیدگی دندان بسیار زیاد می‌باشد.

میزان درد ناشی از کاشت نگین دندان

همانطور که پیشتر اشاره نمودیم نگین دندان بدون هیچ دردی بر روی دندان ها نصب میگردد و در سریعترین زمان ممکن هم کاشته می‌شود بنابراین به خودتان نگرانی راه نداده و با خیال راحت با مراجعه به دندان پزشک متخصص به کاشت نگین دندان بپردازید
نکات لازم بر برداشتن نگین دندان

همان‌قدر که کاشت نگین دندان توسط دندانپزشک متخصص اهمیت دارد، مهم است که نگین دندان توسط دندانپزشکی مجرب برداشته شود تا احتمال بروز آسیب بر دندان کاهش یابد بنابراین به هیچ عنوان خودتان نگین دندان را نکنده و از دندان جدا نکنید چرا که چسب نگین می‌تواند به مینای دندان آسیب برساند و این آسیب به مرور زمان مشهود می‌گردد.

دندانپزشکی متخصص با روش های اصولی مثل کامپوزیت ونیر به ترمیم سوراخ ایجاد شده در دندان به سبب جدا شدن نگین از محل می پردازد. می توانید برای کسب اطلاع از قیمت کامپوزیت ونیر سرامیکی بر روی لینک کلیک نمایید.

بنابراین به این نکته توجه کنید…اشاره کردیم که:

در کاشت و برداشتن نگین دندان مهم است که دندان پزشک متخصص از تجربه بالا و تخصص بسیاری برخوردار باشد چرا که ممکن است به مینای دندان آسیب برساند زمانی که نگین دندان از روی دندان برداشته شد باید مواد چسبنده به طور کامل توسط دندان پزشک از روی دندان پاک شود و سپس جای آنها خشک شود زمانی که نگین را از دندان برداشتید نیاز است که جای نگین حتما ترمیم شود تا دندان به هیچ عنوان آسیب نبیند در غیر این صورت ممکن است دندانتان به مرور زمان عفونت کند..

این نکته حائز اهمیت است که اگر به هنگام خوردن غذای سفت نگین دندان کنده شده و شکست نیاز است که حتما به دندان پزشک متخصص مراجعه کنید و از این اتفاق به سادگی عبور نکنید چرا که ممکن است جای خالیه دندان به مرور زمان جای تجمع باکتری ها شده و مینای دندان به سبب عفونت کاملا از بین روند.

قیمت کاشت نگین دندان

میزان هزینه و قیمت کاشت نگین دندان

چه بسا پس از برداشته شدن نگین دندان دندان پزشک متخصص و مجرب روکش پلاستیکی را بر روی محل خالی نگین دندان گذاشته و با بهره گیری از چسبی مخصوص جای خالی را می چسباند تا از بروز آسیب های احتمالی جلوگیری کند عوامل متعددی بر میزان هزینه نهایی کاشت نگین دندان موثر هستند : فرضا کیفیت مواد ، چسب نگین ، میزان تمیز کردن و سفید کردن دندان ، نوع و جنس نگین دندان ، تخصص دندانپزشک و ….. که همه اینها در کنار هم میتوانند میزان هزینه نگین دندان را تخمین زنند چه بسا میتوانید برای کسب اطلاعات دقیق تر از میزان قیمت کاشت نگین دندان در کلینیک دندانپزشکی عرشیان با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید..

چرا به عرشیان کلینیک مراجعه کنیم؟

دندانپزشکان عرشیان همگی دارای تخصص و مهارت بالایی در زمینه نصب و کاشت نگین دندان هستند و کلینیک دندانپزشکی عرشیان نیز کیفیت و قیمت تمامی خدمات خود از جمله کاشت نگین بر روی دندان را تضمین می نمایند بنابراین افراد می توانند با خاطر جمعی از کیفیت بالای چسب نگین دندان به کاشت نگین بر روی دندان در عرشیان کلینیک بپردازند.

می توان جهت کسب اطلاع از قیمت کاشت نگین دندان بر روی کامپوزیت و.. با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمود.

نصب نگین دندان طولانی است|؟

خیر مدت زمان کاشت نگین دندان حداکثر پانزده دقیقه می باشد ولیکن مهم است نگین دندان توسط دندانپزشکی متخصص نصب و کاشت شود.

آیا می توان نگین دندان را ترمیم نمود؟

بله اگر نگین دندان به هر دلیلی فرضا شکستگی نیاز به ترمیم داشته باشد می توان نگین را به خوبی با پرداخت هزینه ای مناسب توسط متخصصین عرشیان ترمیم نمود.

Rate this post
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)بهترین رنگ کامپوزیت دنداندرمان دندان درد در بارداریکامپوزیت دندان به روش لیرینگ چیست؟سیگار و قلیان کشیدن بعد از عصب کشیطرح لبخند دندان و رشد اعتماد بنفس شماپیج لمینت دندانبهترین برند کامپوزیت دندانبعد از عصب کشی دندان چه بخوریماصلاح و درمان جلو بودن فک پایین با کامپوزیت دندانآیا عصب کشی درد داردلمینت کامپوزیتیبلیچینگ دندان چقدر دوام دارد؟ +ماندگاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *