🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

قیمت پر کردن فاصله دندان جلو

قیمت پر کردن فاصله دندان جلو

اکثر افراد به سبب فاصله ای که بین دندان هایشان است به دنبال روش هایی برای درمان بوده و قصد داند به ترمیم فاصله دندان هایشان بپردازند اما نمی دانند تا چه حد نیاز است هزینه کنند. چه بسا علاوه بر لیست قیمت ارائه شده نیز می توان جهت کسب اطلاع دقیق از میزان قیمت پر کردن فاصله دندان جلو با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمود و با تشخیص دندانپزشکان متخصص کلینیک از هر یک از روش های ذکر شده و یا سایر روش های مناسب بنا به تشخیص متخصصین بهره مند و به ترمیم فاصله بین دندان ها پرداخت. کافیست تماس حاصل گردد.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

میزان قیمت پر کردن فاصله دندان جلو

طبیعتا هر انسانی که لبخند زده و می خندد علاقه دارد که دندان هایش زیبا بوده و لبخندش نیز جذاب تر باشد ولیکن برخی افراد به سبب فاصله دندان جلوی خود از لبخند زدن امتناع کرده و از این لبخند رضایت خاطر ندارند. چه بسا جالب توجه است افرادی که بین دندان هایشان فاصله وجود دارد نیز ممکن است به مرور زمان دندان هایشان به مرور دچار بهم ریختگی شوند.

ولیکن جای نگرانی نیست چرا که روش های دندانپزشکی متعددی وجود دارد که می توان با بهره گیری از آن ها به پر کردن این فاصله پرداخت..

لذا افرادی که قصد بستن فاصله دندان هایشان را دارند می توانند جهت کسب اطلاع از میزان قیمت پر کردن فاصله دندان جلو با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمایند.

منظور از پر کردن فاصله دندان جلو چیست؟

از دیگر نام های بستن فاصله دندان ها نیز دیاستما می باشد که فاصله ای بین دندان های جلویی می باشد.

از آنجا که تفاوت نظر و دیدگاه در افراد متفاوت است برخی افرادی که دارای دیاستما هستند فاصله بین دندان های خود را دوست درند ولیکن برخی به جهت برطرف شدن و اصلاح این فاصله از دندانپزشک متخصص کمک می گیرند.

چنانچه نکته ای که حائز اهمیت است این می باشد که بهتر است افراد با وجود داشتن فاصله بین دندان هایشان فارغ از دوست داشتن آن، به جهت ترمیم و بستن فاصله دندان ها اقدام نمایند زیرا این فاصله دندانی به مرور سبب بروز پوسیدگی و همچنین بیماری های لثه شده و به سلامت دهان و دندان آسیب برساند..

قیمت پر کردن فاصله دندان جلو

چرا بین دندان ها فاصله ایجاد می شود؟

همانطور که بیان نمودیم در صورتی که فاصله دندان ها ترمیم نشود می تواند به سلامت دندان ها آسیب برساند با این وجود برخی افراد همچنان قصد پر کردن و بستن فاصله دندان هایشان را ندارند.

بنابراین اگر افراد به هیچ عنوان به پر کردن این فاصله رضایت نداشتند نیز بهتر است به مراقبت های دندانی اهمیت زیادی داده و هر روز مسواک زده و از نخ دندان استفاده نمایند. همچنین نیاز است در بازه های زمانی معین به دندانپزشک مراجعه نمود ولیکن بهترین راه جلوگیری از آسیب رسی به دندان ها ترمیم فاصله دندان ها می باشد که علاوه بر حفظ سلامت دندان ها و لثه ها، سبب افزایش میزان زیبایی دندان ها می گردد.

ناهماهنگ بودن دندان ها

افتادن دندان، میزان کوچکی دندان ها و..سبب رانده شدن دندان های کناری می گردد که در انتها منجر به فاصله دندانی می شود.

ناهمخوان بودن طول قوس فک

بزرگی میزان اندازه فک و..س تحریک دندان ها

تحریک فاصله دندان

برخی زمانی که فاصله ای کوچک بین دندان ها ایجاد می گردد به جای مراجعه به دندانپزشک نیز زبان خود را به دندان زده و با فاصله ایجاد شده بازی می کنند که این نیز سبب تحریک دندان ها شده و در انتها فاصله بین دندان ها افزایش می یابد.

فرنوم

فرنوم نوعی بافت گوشتی است که در صورت بروز بر روی قسمت جلویی دهان و بر روی لثه های بالا و پایین قرار می گیرد که سبب بروز فاصله بین خط میانی دندان ها می گردد که به همین سبب به دلیل وجود این بافت در دندان های جلویی نیز دندان ها نمی توانند به یکدیگر رسیده و فاصله بین دندان ها مشاهده می گردد.

قیمت پر کردن فاصله دندان جلو

چه بسا علل دیگری هم بر ایجاد فاصله دندان ها تاثیرگذار می باشد که نیاز به درمان جدی تر دارند فرضا وجود تومور در دهان، بیماری و ناراحتی های لثه، تومور در استخوان فک و…

عوامل موثر بر قیمت پر کردن فاصله دندان جلو

قیمت پر کردن فاصله دندان جلو به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله موقعیت جغرافیایی مطب دندانپزشک، سطح تخصص و تجربه دندانپزشک، نوع مصالح و موادی که برای پر کردن استفاده می‌ شود، میزان واحد‌ های درمانی که در مورد نیاز به پر کردن دارید، هزینه‌ های تجهیزات پزشکی و نیز شهر و منطقه جغرافیایی که در آن مشاوره و درمان را دریافت می‌ کنید.

 • تخصص و تجربه دندانپزشک: دندانپزشکان با تجربه و تخصص بالا معمولاً هزینه‌ های بیشتری دریافت می کند.
 • نوع مواد استفاده شده: انواع مختلفی از مواد برای پر کردن فاصله دندان وجود دارد که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. در نتیجه مواد روی قیمت پر کردن فاصله دندان جلو موثر است.
 • میزان واحد‌های درمانی: اگر فاصله دندان عمیق تر باشد و نیاز به پر کردن بیشتری داشته باشد، قیمت پر کردن فاصله دندان جلو افزایش می‌ یابد.
 • هزینه‌ های تجهیزات پزشکی و تشخیص تصویری: اگر برای تشخیص و بررسی دقیق تصویری از دهان نیاز باشد، هزینه‌ ها ممکن است بیشتر شود.
 • شهر و منطقه جغرافیایی: در مناطق با هزینه‌ های زندگی بالا، هزینه‌ های دندانپزشکی نیز معمولاً بیشتر است.

روش تشخیص درمان فاصله دندان جلو

شاید در راستای اشاره به قیمت پر کردن فاصله دندان جلو نیز این سوال پیش آید که دندانپزشک چگونه تشخیص می دهد که جهت ترمیم فاصله بین دندان های جلو از چه روشی باید استفاده شود.

به همین سبب قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم.

 1. دندانپزشک نیز ابتدا به بررسی میزان بزرگی فاصله بین دندان ها می پردازد..اینکه این فاصله دندانی چه حد بوده و آیا شدید است یا خیر..
 2. پس از بررسی این مساله نیز دندانپزشک به معاینه دندان ها می پردازد تا علت بروز فاصله دندانی را جویا شود.
 3. چه بسا دندانپزشک جویا می شود که مراجع تا چه حد به بهداشت دهان ودندان های خود اهمیت می دهد و با بررسی وضعیت دندان ها به این امر دست می یابد..
 4. همچنین دندانپزشک نظر مراجع را در خصوص چگونگی زیبایی دندان ها جویا شده و درمی یابد مراجعه کننده بیشتر دوست دارد زیبایی دندان هایش چگونه باشد فرضا علاوه بر فاصله بین دندان ها، دندان ها شفاف و روشن تر شوند یا خیر؟ و..
 5. پس از بررسی های لازم و در نظر داشتن طول مدت درمان فاصله دندان نیز دندانپزشک متخصص بهترین روش مناسب برای فاصله دندان های مراجعین را برای درمان در نظر گرفته و تشخیص می دهد.

قیمت پر کردن فاصله دندان جلو

درمان و بستن فاصله دندان ها

در عصر امروز با بهره گیری از روش های متعددی می توان به پر کردن فاصله بین دندان ها پرداخت که به محبوب ترین آن ها اشاره می کنیم.

1. روکش کامپوزیتی

با نصب روکش کامپوزیت نیر می توان میزان فاصله ای که زیاد نبوده و به درمان دیگری فرضا ارتودنسی نیازمند نباشد، ترمیم کرده و فاصله دندان ها را کاهش و از بین برد.

کامپوزیت علاوه بر بستن فاصله دندان می توان عیوبی مثل کج یا بد ترتیب بودن دندان ها، زردی و بد رنگی و همچنین کوچک و بزرگ بودن دندان ها و نیز لبخند لثه ای و شکستگی دندان ها و.. را برطرف نماید..

چه بسا دندانپزشک متخصص با بررسی و معاینه دندان ها نیز در صورتی که کاشت کامپوزیت برای فرد مناسب نباشد از سایر روش ها که به آن ها اشاره می کنیم بهره می گیرد.. می توان جهت کسب اطلاع از کامپوزیت دندان قیمت مناسب بر روی لینک کلیک نمایید.

2. لمینت سرامیکی

از دیگر روش های از بین بردن و بستن فاصله دندان ها نیز لمینت سرامیکی می باشد که به واسطه آن می توان  لبخند دندانی را زیباتر ساخت. تفاوتی که این روش با کامپوزیت ونیر دارد در طول ماندگاری، نحوه و زمان نصب روکش، میزان هزینه و..می باشد. فرضا:

 • هزینه کامپوزیت ونیر خیلی کمتر از لمینت سرامیکی می باشد.
 • لمینت سرامیکی مقاومت و ماندگاری بیشتری از کامپوزیت ونیر دارد.
 • در لمینت سرامیکی بر خلاف کامپوزیت نیز مینای دندان تراشیده می شود..در کامپوزیت این اتفاق در برخی مواقع در صورت نیاز انجام می گیرد.
 • لمینت سرامیکی غیر قابل ترمیم و برداشتن می باشد زیرا دائمی است.

قیمت پر کردن فاصله دندان جلو

چه بسا از دیگر نام های لمینت سرامیکی نیز ونیر پرسلن می باشد که افراد می توانند جهت ترمیم فاصله بین دندان، ترک یا شکستگی دندان ها، لب پر شدگی و..از این روش بهره مند شوند.

3. ارتودنسی

از جمله رایج ترین روش ها جهت از بین بردن فاصله بین دندان ها خصوصا زمانی که شدت و میزان فاصله زیاد باشد ارتودنسی می باشد. در این روش از بریس های متحرک و ثابت استفاده می گردد. این بریس ها سبب می گردد بر روی دندان ها فشار ایجاد شده و این فشار باعث نزدیک تر شدن دندان ها به یکدیگر می شود.

و..

چه بسا روش های متعددی برای پر کردن فاصله دندان جلو وجود دارد که با تشخیص درمانگر می توان از آنها بهره مند شد ولیکن رایج ترین آن ها روش های ذکر شده می باشند که می توان جهت بهره مندی از هر یک از آن ها با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمود.

آیا فاصله دندان ها بر به هم خوردن ترتیب دندان ها تاثیر دارد؟

بله در صورتی که فاصله بین دندان ها ترمیم نگردد به مرور زمان علاوه بر برهم خوردن ترتیب دندان ها در صورت عدم رعایت بهداشت دهان و دندان نیز ممکن است بیماری های لثه و دندان بروز کنند.

میزان قیمت پر کردن فاصله دندان جلو چقدر است؟

در مطالب ارائه شده نیز لیست قیمت خدمات دندانپزشکی عرشیان کلینیک ذکر گردیده است ولیکن جهت کسب اطلاعات بیشتر می توان حاصل نمود.

4.7/5 - (207 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)کامپوزیت دندان عقببهترین مواد بلیچینگ دندانآیا کامپوزیت یا لمینت دندان درد داردمصرف الکل بعد از ایمپلنتقیمت کامپوزیت ونیر سرامیکیآیا برای کامپوزیت دندان را تراش می دهند؟لبخند هالیوودیجرم گیری دندان ارزانطرح لبخند دندان و رشد اعتماد بنفس شمالمینت دندان قیمت مناسبآیا جرم گیری دندان درد دارد؟عوارض لیمنت دندان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *