🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

قیمت پر کردن دندان بدون عصب کشی

قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی

از آنجایی که افراد زیادی جویای پر کردن دندان های خود بدون عصب کشی می باشند در مطالب ارائه شده لیست قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی قرار داده است که می توان با مشاهده آن جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رزرو وقت با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمود. عرشیان کلینیک میزان کیفیت و قیمت تمامی خدمات خود از جمله پر کردن دندان بدون عصب کشی را تضمین می کند تنها کافیست به متخصصین عرشیان کلینیک اعتماد نمود.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

میزان قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی چقدر است؟

طبیعتاً زمانی که از پر کردن دندان حرف میزنیم یاد پوسیدگی دندان میفتیم..
از آنجایی که میزان پوسیدگی دندان ها ممکن است درطی زمان افزایش یابد و نیازمند ترمیم باشد افراد زیادی جویای آن هستند که مطلع شوند میزان هزینه و قیمت پر کردن دندان بدون عصب کشی چقدر است تا در اسرع وقت به پر کردن دندان های خود بپردازند.
میدانیم که جهت پر کردن دندان نیاز است که حتما به دندانپزشک متخصص مراجعه نمود زیرا با درمان و ترمیم محل پوسیدگی میتوان از کشیدن دندان جلوگیری نمود و در زمان مناسب خرابی دندان را اصلاح کرد..
البته جالب توجه است که بدانیم زمانی میتوان به پرکردن دندان پرداخت که دندان به طور کامل دچار پوسیدگی نشده باشد و بتواند مقاومت لازم را جهت پر شدن از خود نشان دهد.
قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی

عوامل موثر در قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی

عوامل متعددی بر میزان قیمت پرکردگی دندان تاثیر گذار می‌باشد که عبارتند از :
 1. تعداد دندان ها
 2. نوع مواد
 3. لیزر کردن
 4. تخصص دندانپزشک
 5. هزینه های جانبی
 6. و..

تعداد دندان ها

هرچقدر تعداد دندان‌های پوسیده جهت پرکردن دندان بیشتر باشد میزان هزینه و تعرفه ترمیم افزایش می‌یابد چنانچه باید بدانیم که هر واحد دندان جهت ترمیم و اصلاح هزینه‌ی جدایی را در بر دارد

نوع مواد پرکننده

جهت پرکردن دندان از مواد گوناگونی استفاده میشود فرضا از طلا یا آمالگام که طلا از جمله گرانترین مواد پرکننده دندان و آمالگام کمترین میزان هزینه را در بر دارد

بهره گیری از لیزر

زمانی که جهت پر کردن دندان از لیزر استفاده شود به سبب تجهیزات و مزایای بسیاری که این روش دارد میزان هزینه و قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی نسبت به سایر روش ها افزایش می‌یابد

میزان تخصص دندانپزشک

هرچقدر که دندانپزشک تخصص و تجربه کاری بالایی داشته باشد طبیعتاً میزان هزینه و قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی افزایش می‌یابد بنابراین لازم است به این امر توجه نمود البته هرچقدر تخصص دندانپزشک در پرکردن دندان بیشتر باشد میزان احتمال خطر و بروز مشکلات دندانی کاهش می‌یابد

هزینه های جانبی

طبیعتاً دندانپزشک متخصص پیش از پرکردن دندان به معاینه دندان ها پرداخته و درصورت نیاز به اصلاح برخی عیوب دندانی ابتدا به این امر میپردازد و سپس عمل پرکردن دندان را انجام می‌دهد این نیز میتواند هزینه‌ی مازاد بر قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی باشد.
فرضا در اغلب مواقع ممکن است دندان های افراد پوسیده بوده و نیاز به ترمیم و اصلاح داشته باشند به همین سبب دندانپزشک متخصص پیش از پرکردن دندان نیز به درمان عیوب دندانی می پردازد.
قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی

جلوگیری از هزینه‌های مازاد بر پر کردن دندان

متاسفانه برخی افراد به دلایل متعدد ممکن است پس از پرکردن دندان‌هایشان مجدداً مجبور به مراجعه به دندان پزشک متخصص شوند که این نیز میتواند هزینه مازاد بر قیمت پر کردن دندان بدون عصب کشی را در بر داشته باشد در این بخش قصد داریم به نکاتی اشاره کنیم که میتوانند از نیاز به پرداخت هزینه های مازاد بر پرکردن دندان جلوگیری میکند..
 • مهم است که به آرامی غذا را بجوید 
 • جهت جرمگیری به کلینیک دندانپزشکی معتبری مراجعه کنید
 • توصیه میشود تا یک ساعت پس از پرکردن و ترمیم دندانتان چیزی نخورید تا هشت ساعت پس از پرکردن دندان با طرف دیگر دهان غذا خورد
 • رعایت بهداشت دهان و دندان بسیار مهم است به نحوی که توصیه میشود روزانه دوبار مسواک زده و یک بار نخ دندان کشید
 • از مصرف شیرینی جات خصوصاً شیرینی جات چسبنده و مواد غذایی سخت اجتناب شود این نکته مهم است که بدانیم تا حداقل ۳ و حداکثر ۵ هفته پس از پر کردن دندان نیز ممکن است دندان پرشده نسبت به سرما و گرما دچار حساسیت شود به همین سبب نیاز است که از مصرف نوشیدنی و مواد غذایی بسیار سرد یا بسیار داغ اجتناب نمود
 • پس از مصرف مواد غذایی دندانها را مسواک زده و در صورت عدم وحود آن توصیه میشود دهان را با آب خالی دهان را شستشو داد
چنانچه اگر به این نکات توجه کرده و آنها را رعایت کنید میتوانید از پرداخت هزینه مازاد بر نرخ و قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی جلوگیری کنید

مواد پرکننده دندان چیست؟

جهت پرکردن دندان از مواد پرکننده مختلفی استفاده میشود که این مواد میتوانند برای هر یک از مراجعین متفاوت باشند زیرا مواد پرکننده با توجه به در نظر گرفتن حساسیت فرد به ماده پرکننده و یا شدت پوسیدگی انتخاب می‌شود لذا برخی از مواد پرکننده عبارتند از :
 1. مواد فلزی 
 2. روکش کامپوزیت دندان 
 3. روکش لمینیت سرامیکی 
 4. آمالگام
هریک از این مواد میزان هزینه و قیمت متفاوتی را دارند که میتوان جهت کسب اطلاع از میزان تعرقه و قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی با هریک از این مواد با عرشیان کیلینیک تماس حاصل نمود.
قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی

چه زمانی دندان را پر کنیم؟

شاید این سوال پیش آید که چه زمانی باید به پر کردن دندان پرداخت لذا علائمی وجود دارد که با آگاهی از آن میتوان دریافت که نیاز است که حتما جهت پرکردن دندان در اسرع وقت به دندان پزشک متخصص مراجعه نمود
برخی از علائم نیاز به پر کردن دندان عبارتند از :
 1. لب پر شدن دندان 
 2. حساس شدن به نوشیدنی ها و مواد غذایی سرد و گرم 
 3. ایجاد سوراخ در دندان
 4. پوسیده شدن دندان از طرفین بدین معنی که مواد غذایی در بین دندان ها گیر میکند
 5. شکستگی دندان 
 6. لکه های عمقی در دندان که به رنگ تیره هستند
 7. بروز حفره کوچک در دندان
چنانچه اگر این علائم را دارید میتوانید جهت کسب اطلاع از میزان تعرفه و قیمت پر کردن دندان بدون عصب کشی با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمایید

کاهش میزان قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی

میتوان با رعایت بهداشت دهان و دندان به صورت کاملا مستمر و منظم میزان هزینه پر کردن دندان را کاهش داد لذا مهم است که به سلامت و بهداشت دهان و دندان هایتان اهمیت دهید در غیر این صورت ممکن است نیاز به عصب کشی دندان و یا کشیدن دندان‌هایتان داشته باشید

پر کردن دندان بدون عصب کشی در عرشیان کلینیک

بسیار مهم است که افراد جهت پر کردن دندان های خود به دندانپزشک متخصص مراجعه کنند زیرا هر چه تخصص دندانپزشک بالاتر باشد میزان احتمال بروز آسیب پس از پرکردن دندان کاهش می‌یابد.
بدین جهت میتوان جهت کسب اطلاع از میزان قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی و یا تعیین وقت قبلی برای حضور در کلینیک با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمود

چرا عرشیان کلینیک؟

همانطور که بیان نمودیم بسیار مهم و ضروری است که جهت پر کردن دندان بدون عصب کشی حتما به دندانپزشکی متخصص و مجرب مراچعه نمود زیرا هر چه میزان تخصص و تجربه کاری دندانپزشک در پر کردن دندان بهتر و بیشتر باشد میزان احتمال بروز آسیب به دندان ها کاهش می یابد.
بنابراین مهم است که در انتخاب دندانپزشک متخصص دقت و توجه کافی را داشته و با اهمیت به حفظ سلامت دندان ها در وهله اول و سپس زیبایی دندان ها به پر کردن دندان بدون عصب کشی پرداخت.
از آنجا که تمامی دندانپزشکان کلینیک عرشیان، دارای تخصص و مهارت بالایی در زمینه پر کردن دندان بدون عصب کشی دارند نیز می توان جهت پر کردن دندان بدون عصب کشی نیز با عرشیان کلینیک تماس حاصل نموده و اطلاعات مورد نیاز در خصوص نحوه پر کردن دندان بدون عصب کشی زا جویا شد.
به همین سبب کافیست به تخصص دندانپزشکان عرشیان اطمینان داشته و به درمان و پر کردن دندان بدون عصب کشی پرداخت. در ادامه به مزایای عرشیان کلینیک در راستای پرداخت نرخ و قیمت پرکردن دندان بدون عصب کشی اشاره می کنیم.

1.مشاوره رایگان

می توان با شماره گیری شماره درج شده در صفحه سایت با کارشناسان عرشیان کلینیک در خصوص ابهامات و سوالات مورد نظر صحبت نمود تا پیش از حضور در کلینیک جهت پر کردن دندان بدون عصب کشی، با خیال راحت و آماده در مطب حاضر گردید.

2.تضمین کیفیت خدمات دندانپزشکی

بسیار مهم است که کیفیت خدمات دندانپزشکی از سوی کلینیک مربوطه تضمین گردد به همین سبب عرشیان کلینیک جهت خاطر جمعی مراجعین با ارائه ضمانت نامه کتبی 4 ساله، سبب می گردد مراجعین با آرامش خاطر بیشتری از این خدمات بهره مند گردند.

3.ضمانت قیمت خدمات

حائز اهمیت است که علاوه بر تضمین کیفیت خدمات، میزان هزینه پرداختی تضمین گردد به همین سبب مراجعین می توانند با پرداخت میزان هزینه ای مناسب به پر کردن دندان بدون عصب کشی پرداخت.

4.امکان پرداخت اقساطی

مراجعین می توانند از شرایط پرداخت اقساطی کلینیک دندانپزشکی عرشیان بهره مند گشته و از خدمات دندانپزشکی بهره مند گردند، ولیکن نیاز است جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمود.

5.استفاده از با کیفیت ترین مواد

مهم است که کیفیت مواد برای پر کردن دندان بسیار بالا باشد زیرا هر چه میزان کیفیت مواد دندانی بیشتر باشد، سلامت دندان ها بیشتر حفظ شده و میزان دوام و ماندگاری مواد پر کننده دندان افزایش می یابد.

6.تخصص بالای کادر

حتی اگر مواد دندانی از کیفیت بالایی برخوردار باشند اما دندانپزشک در پر کردن دندان تبحر و تخصص کافی را نداشته باشد پر کردن دندان نتیجه مطلوبی نداشته و نیاز است که مجددا به معاینه دندان ها و..پرداخت همچنین ممکن است به سبب عدم پر کردن دندان به صورت صحیح، سایر دندان ها علاوه بر دندان مربوطه آسیب ببینند.
بنابراین مهم است که دندانپزشک مورد نظر برای پرکردن دندان بدون عصب کشی از تخصص و مهارت و همچنین تجربه کاری بالایی برخوردار باشد.
و..
می توان جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمود.

هزینه پر کردن دندان گران است؟

میزان هزینه پر کردن دندان وابسته به تعداد دندان ها، نوع مواد پر کننده و تخصص دندانپزشک و..می باشد ولیکن می توان به مشاهده قیمت پر کردن دندان در لیست قرار داده شده پرداخت و جهت رفع ابهامات تماس حاصل نمود.

آیا عرشیان کلینیک کیفیت خدمات خود را تضمین می کند؟

بله با ارائه ضمانت نامه کتبی 4 ساله

آیا پر کردن دندان با مواد سفید امکان پذیر است؟

بله این مواد، مواد کامپوزیتی هستند که سفید می باشد و به همین سبب پر شدن دندان قابل تشخیص نبوده و سفیدی دندان طبیعی جلوه خواهد نمود.

4.6/5 - (160 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)ردیف کردن دندانها با کامپوزیتترمیم دندانمصرف الکل بعد از جراحی لثهدندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمتبهترین مواد بلیچینگ دندانمصرف الکل بعد از کامپوزیتکلینیک دندانپزشکی در نارمکروز دندانپزشک در سال 1402کامپوزیت یعنی چهکامپوزیت دندان به روش لیرینگ چیست؟طول عمر کامپوزیت ای پی اس IPSلمینت زیباتر است یا کامپوزیت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *