🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

قیمت پر کردن دندان با عصب کشی

قیمت پر کردن دندان با عصب کشی

بسیار مهم است که افراد جهت پر کردن دندان های خود و عصب کشی نیز به کلینیک دندانپزشکی مجرب و معتبری معاینه کنند. لذا این مورد نیز بسیار مهم بوده و هست. بدین جهت افراد می توانند پس از کسب اطلاع از میزان قیمت پر کردن دندان با عصب کشی نیز در کلینیک دندانپزشکی معتبر به عصب کشی دندان خود بپردازند. دندانپزشک متخصص با بهره گیری از به روزترین متد جهت پر کردن دندان با عصب کشی نیز بالاترین سطح کیفیت را به ارمغان آورده و به عصب کشی دندان آسیب دیده می پردازد به همین سبب از آنجا که این روش بسیار مهم و تخصصی است نیاز است که دندانپزشکی مجرب و ماهر به پر کردن دندان با عصب کشی بپردازد. لذا افراد می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت پر کردن دندان با عصب کشی به محتوا سر زده و با تضمین کیفیت و قیمت عصب کشی از سوی عرشیان کلینیک با تعیین وقت قبلی به جهت عصب کشی و پر کردن دندان خود به دندانپزشکی عرشیان مراجعه نمایند.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

میزان هزینه و قیمت پر کردن دندان با عصب کشی 1402

امروزه بهره گیری از عصب کشی جهت درمان و رفع پوسیدگی دندان بسیار افزایش یافته است زیرا افراد بسیاری دچار پوسیدگی دندان می شوند.

به همین سبب از آنجایی که پرکردگی دندان با عصب کشی بسیار می تواند بر درمان و رفع پوسیدگی دندان موثر باشد افراد زیادی جویای میزان قیمت پر کردن دندان با عصب کشی هستند.

به همین سبب قصد داریم در ادامه به اشارتی در خصوص پر کردگی دندان و عوامل موثر بر میزان قیمت پر کردن دندان با عصب کشی اشاره کنیم.

قیمت پر کردن دندان با عصب کشی

منظور از پر کردگی دندان چیست؟

به پر کردن دندان، ترمیم دندان هم می گویند که سبب می گردد میزان پوسیدگی دندان رفع شود و از بین رود.زمانی که جهت پر کردن دندان از عصب کشی استفاده می گردد تمام پوسیدگی هایی که در داخل ریشه دندان افراد قرار دارد از میان رود.بدین منظور در داخل دندان حفره ای ایجاد می گردد و پوسیدگی های دندان از بین می روند.

باید توجه داشت قیمت پر کردن دندان با عصب کشی از آن جهت برای افراد مهم تلقی می گردد که درمی یابند جهت رفع پوسیدگی دندان هایشان نیاز است از این روش استفاده گردد..

زیرا زمانی از عصب کشی برای پر کردن دندان استفاده  می گردد که میزان پوسیدگی دندان شدید و بیش از حد باشد.

به طور کل باید توجه داشت زمانی که پوسیدگی دندان بسیار شدید بوده و امکان پر کردن دندان به سادگی راهکار مناسبی جهت رفع پوسیدگی وجود نداشته باشد، از پر کردن دندان با عصب کشی بهره گرفته می شود.

حال در ادامه جهت تکمیل اطلاعات در خصوص تعرفه و قیمت پر کردن دندان با عصب کشی 1402 به مراحل و روند درمانی عصب کشی دندان اشاره می گردد.

قیمت پر کردن دندان با عصب کشی

مراحل و روند درمانی عصب کشی دندان

در پی اطلاع از میزان قیمت پر کردن دندان با عصب کشی نیز نیاز می دانیم به مراحل آن اشاره کنیم تا دریابیم که به طور کل عصب کشی دندان چگونه است؟

لذا مراحل عصب کشی دندان عبارتند از:

 • رفع میزان پوسیدگی دندان و پدید آوردن راه ارتباطی به پالپ دندان
 • حذف و رفع پالپ دندان به سبب میزان آسیبی که دیده و شست و شوی عفونت دندانی که در قسمت داخلی ریشه دندان وجود داشته و به آن نفوذ کرده اند.
 • پر کردن فضای داخلی پالپ و کانال های دندانی و ترمیم دندان ( ترمیم زمانی انجام می گیرد که تاج دندان یا مینای دندان نیز درمان گشته باشد )

در ادامه به عوامل موثر بر قیمت پر کردن دندان با عصب کشی اشاره می گردد که هر یک از این عوامل می توانند بر میزان هزینه نهایی و قیمت پر کردن دندان ها با عصب کشی تاثیر بسیاری داشته باشند و بدین سبب میزان تعرفه عصب کشی دندان متغیر بوده و نمی توان میزان هزینه ثابتی را برای همیشه در نظر داشت زیرا هزینه و قیمت پر کردن دندان با عصب کشی در طی زمان نیز تغییر می کند.

برخی عوامل موثر بر قیمت پر کردن دندان با عصب کشی

 • میزان مهارت و تخصص دندانپزشک
 • تعداد سطوح دندانی که نیاز به عصب کشی دارند
 • کیفیت ماده به کار رفته جهت پر کردگی
 • منطقه جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی
 • و…

مهارت و تخصص دندانپزشک

از آنجایی که پر کردن دندان با عصب کشی یکی از روش های درمانی بسیار تخصصی در حوزه دندانپزشکی می باشد نیاز است که افراد پس از کسب اطلاع از میزان قیمت پر کردن دندان با عصب کشی به جهت این امر به دکتر دندانپزشک متخصص نیز مراجعه نمایند.

بهتر است اشاره کنیم دندانپزشکی که در زمینه پر کردن دندان با عصب کشی دارای مهارت، تخصص و تجربه بالایی است به سبب کیفیت بالای پر کردن دندان با عصب کشی میزان هزینه بیشتری دریافت می نماید..

ولیکن اگر دندانپزشکی غیر متخصص به پر کردن دندان با عصب کشی بپردازد ممکن است تعرفه بسیار کمی را اتخاذ نموده و از این رو میزان کیفیت پر کردگی دندان نیز کمتر از چیزی که باید می باشد.

لذا افراد باید توجه داشته باشند که بهتر است جهت عصب کشی دندان هایشان به دندانپزشکی متخصص و مجرب مراجعه نمایند زیرا دندانپزشک متخصص در بالاترین سطح کیفیت با حفظ سلامت دندان های طبیعی مجاور به پر کردن دندان با عصب کشی پرداخته و نیز مناسب ترین قیمت را دریافت می نماید.

بدین جهت افراد می توانند با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمایند. دندانپزشکی عرشیان با به روزترین متد درمان جهت پر کردن دندان با عصب کشی و نیز در بالاترین سطح کیفیت به عصب کشی دندان می پردازد.

تعداد سطوح دندان ها

تعداد سطوح دندانی که نیازمند پر کردن دندان با عصب کشی هستند نیز بر میزان هزینه و قیمت پر کردن دندان با عصب کشی نیز موثر می باشند زیرا هر چه میزان سطوح کمتری در دندان نیازمند پر کردن با عصب کشی باشند نیز تعرفه نهایی و قیمت پر کردن دندان با عصب کشی کاهش می یابد..

و هر چه میزان سطوح دندان به سبب پوسیدگی یا مشکلی دیگر آسیب بیشتری دیده باشند و به قولی فرضا اکثر یا تمام سطوح دندان نیز درگیر پوسیدگی باشند میزان هزینه پر کردگی دندان با عصب کشی افزایش می یابد.

کیفیت مواد پر کردن دندان

هر چه میزان کیفیت مواد دندان جهت پر کردن دندان بالا باشد میزان قیمت پر کردن دندان با عصب کشی افزایش می یابد زیرا با بهره گیری از مواد دندانی با کیفیت نیز دندان های طبیعی مجاور پس از عصب کشی نیز سلامت خود را حفظ کرده و دچار مشکل نمی شوند و یا میزان احتمال بروز مشکلات دیگر پس از عصب کشی بر دندان نیز کاهش می یابد زیرا کیفیت مواد دندانی بسیار می تواند بر نتیجه نهایی و درمان و رفع پوسیدگی دندان موثر باشد.

منطقه جغرافیایی

زمانی که کلینیک دندانپزشکی در منطقه ای با جمعیت زیاد و شلوغ باشد و به قولی در مرکز شهر باشد میزان هزینه و قیمت پر کردن دندان نیز متناسب با آن منطقه و تعداد مراجعین کلینیک بیشتر از کلینیکی می باشد که در منطقه ای کم جمعیت تر و یا در اطراف شهر های شلوغ هستند نیز قرار دارند و تعداد مراجعین کمتری نسبت به کلینیکی که در مرکز شهر واقع گردیده، دارد.

بنابراین می توان دریافت میزان هزینه نهایی پر کردن دندان با عصب کشی قیمت مناسب می تواند وابسته به عوامل متعددی باشد که به برخی از مهم ترین آن ها اشاره گردید و این مسئله سبب گشت دریابیم میزان هزینه و قیمت پر کردن دندان ها با عصب کشی نیز می تواند بر اساس متغیرهای متعددی متغیر و متفاوت باشد.

حال در ادامه پس از توضیحات مبنی بر قیمت پر کردن دندان با عصب کشی، به علائمی اشاره می کنیم که نشان دهنده نیاز دندان به عصب کشی می باشد.

قیمت پر کردن دندان با عصب کشی

علائم و نشانه های نیازمندی به پر کردن دندان

هر یک از مشکلات دندانی نیز با علائم متعددی به افراد نشان می دهند که نیاز است به پر کردن دندان بپردازند و بدین جهت به دکتر دندانپزشک متخصص مراجعه نمایند..

به همین سبب از آنجایی که به سبب وجود نشانه هایی می توان پی برد که افراد جهت بهبود و درمان عیوب و مشکلات دندانی خود به خصوص پوسیدگی، نیازمند عصب کشی دندان هستند، قصد داریم در ادامه به برخی از علائم اهمیت ترمیم و پر کردن دندان نیز اشاره نماییم.

برخی از این علائم عبارتند از:

 • لکه های تیره دندان که بسیار شدید و عمیق هستند
 • لب پر شدن دندان
 • سوراخ بر روی دندان
 • حفره موجود بر روی دندان در هر تعداد
 • حساسیت دندان ها نسبت به غذاهای گرم و سرد
 • شکستگی دندان ها
 • و..

همچنین از دیگر نشانه ها می توان به زمانی اشاره کرد که مواد غذایی نیز ما بین دندان ها گیر می کنند..به همین سبب زمانی که افراد متوجه این علائم شدند نیاز است که سریعا به دندانپزشک مجرب  و متخصص جهت ترمیم دندان مراجعه نماید.

لذا تا به اینجا سعی نمودیم اشارات متعددی از عصب کشی و نیز میزان قیمت پر کردن دندان با عصب کشی بیان نماییم..

چه بسا مجدد یادآوری می کنیم افرادی که نگرانی زیادی از بابت عصب کشی دندان های خود دارند و نمی دانند به کدام کلینیک مراجعه نمایند می توانند با عرشیان کلینیک با ضمانت کیفیت و قیمت پر کردن دندان با عصب کشی تماس حاصل نمایند  و همچنین از میزان قیمت روز پر کردن دندان ها در سال 1402 با عصب کشی مطلع گردند.

نکات مهم عصب کشی دندان

در راستای قیمت عصب کشی دندان در سال 1402 باید به نکات مهم ع۱ب کشی نیز توجه داشته باشید. عصب کشی دندان یک مرحله حساس و حیاتی در دندانپزشکی است. این فرآیند معمولاً در صورت وجود عفونت عمیق یا درد شدید انجام می‌ شود. انتخاب دندانپزشک متخصص و تجربه‌ دار، انجام تشخیص دقیق و انتخاب بهترین روش عصب کشی، ترمیم دندان پس از این فرآیند و دنبال کردن دستورات پس از درمان برای جلوگیری از مشکلات احتمالی از جمله نکات مهم در مورد عصب کشی دندان هستند.

بعد از عصب کشی انتظار داشته باشید که دندان‌ ها ممکن است به مدت کوتاهی حساسیت داشته باشند، اما این مشکل معمولاً بهبود می‌ یابد. بهتر است با دندانپزشک در مورد تغییرات یا مشکلات بعد از درمان مشورت کنید تا بتوانید به طور مناسبی با آن‌ ها مقابله کنید و از سلامت دندان‌ های خود حفاظت کنید. درست است که قیمت عصب کشی دندان در سال 1402 اهمیت بیشتری به خاطر افزایش قیمت ها یافته است. اما هرگز کیفیت را از یاد نبرید و قیمت مقرون به صرفه را در عین کیفیت بالا انتخاب کنید.

چه زمان افراد نیازمند عصب کشی دندان می گردند؟

زمانی که دندان هایشان به هر دلیل شکسته باشد
دندانی که به خوبی پر نشده است
عمیق بودن میزان پوسیدگی دندان که در طی زمان درمان نشده است
و..

هزینه عصب کشی دندان چقدر است؟

در محتوا به قیمت روز پر کردن دندان با عصب کشی نیز اشاره گردیده است. همچنین افراد می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمایند.

علائم نشان دهنده آسیب دیدگی و عفونت پالپ چیست؟

لق و شل بودن دندان
درد دندان به هنگام جویدن غذا و نوشیدنی های سرد و گرم
و..

4.5/5 - (80 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)قیمت هر واحد کامپوزیتبهترین برند بلیچینگ دندانمصرف الکل بعد از عصب کشی دندانطبیعی ترین رنگ لمینت دندانخمیر دندان مخصوص کامپوزیت دندانکامپوزیت دندان در رسالتقیمت بلیچینگ دندانفوبیای دندانپزشکیچه زمانی دندان پوسیده میشود؟قیمت لمینت دنداندرمان دندان درد در بارداریکامپوزیت دندان در بارداری

5 دیدگاه

 • سلام سپاس از قیمت ها و کیفیتتون. با سریع ترین حالت ممکن و حفظ کیفیت عصبی کشی رو انجام دادن ممنوون.

 • سلام قیمت عصب کشی دندانتون همینه و تغییری نکرده؟ قیمت های جرم گیری دندان هم می دید؟

 • ممنون از تجربه بالای اقای دکتر. خیلی خوب عصب کشی کردن و قیمت عصب کشیشون هم واقعا خوب بود.

 • ممنونم از صبوری ایشون من دندونم خیلی عقب بود و واقعا عصب کشیش سخت بود. ایشون با صبوری درمان کردن

 • سلام اقای دکتر عالی بودن. تجربه کاری بالا و کیفیت کار فوق العاده و همچنین قیمت مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *