🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

قیمت ایمپلنت دندان

thumbnail arshian 5 2

از آنجا که قیمت ایمپلنت دندان همه روزه در حال تغییر است در محتوای پیش رو لیست قیمت روز ایمپلنت دندان را قرار داده ایم تا افرادی که قصد دارند دندان های خود را ایمپلنت کنند از هزینه آن مطلع باشند. عرشیان کلینیک قیمت و کیفیت ایمپلنت دندان را تضمین می نماید بنابراین افراد می توانند با کسب اطمینان به خدمات عرشیان کلینیک جهت ایمپلنت دندان های خود با شماره درج شده تماس حاصل نمایند. لذا ایمپلنت دندان از جمله بهترین روش هایی است که می تواند جایگزین دندان های از دست رفته گردد زیرا به صورت کاملا طبیعی فضای خالی دندان را پر کرده و به سبب رنگ روشن و طبیعی ای که دارد نمی توان به سادگی تفاوت بین دندان طبیعی و ایمپلنت را تشخیص داد.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

قیمت ایمپلنت دندان در سال 1402

به سبب کاربرد فراوان کاشت ایمپلنت در عصر امروز آگاهی از قیمت ایمپلنت دندان یکی از پرشمارترین خواسته های افراد می باشد لذا کاشت ایمپلنت دندان نیز به سبب ویژگی های درخشنده خود توانسته لبخند زیبایی را هدیه لب های بسیاری افراد کند.

از نکات قابل توجه بر ایمپلنت دندان این است که نیاز است جهت ایمپلنت کردن دندان های خود حتما به دندانپزشکی متخصص و مجرب مراجعه نمود زیرا ایمپلنت دندان نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارد و لازم است با تخصص و مهارت بالایی انجام گیرد تا علاوه بر اینکه جایگزین مناسبی برای دندان از دست رفته باشد، زیبایی طبیعی خود را داشته و نتوان تفاوت بین دندان طبیعی با دندان ایمپلنت را دریافت.

بنابراین در ادامه نیز به توضیحات بیشتری در خصوص ایمپلنت دندان و هزینه ایمپلنت ارائه می دهیم تا اهمیت این روش که سالیان سال نتایج فوق العاده ای را رقم زده است بیشتر احساس گردد.

ایمپلنت دندان چیست؟

زمانی که به هر دلیلی دندانی از دست می رود فرضا می شکند، می افتد و..می توان به کاشت ایمپلنت دندان بپردازیم زیرا اگر فرضا دندان در ردیف جلوی دندان بوده و به سبب شکستگی کشیده شده است فضای خالی و فاصله بین دندان ها نیز در افراد سبب می گردد از لبخند زدن و خندیدن امتناع ورزند..ولیکن با کاشت ایمپلنت دندان می توان به خوبی از روکش ایمپلنت به عنوان جایگزین دندان از دست رفته استفاده نمود.

آیتم های موثر بر قیمت ایمپلنت دندان

کاشت ایمپلنت دندان به عوامل و آیتم های گوناگونی وابسته است که این آیتم ها در کنار هم در نهایت قیمت نهایی کاشت ایمپلنت دندان را مشخص می کنند.برای آشنایی با این آیتم ها می توانید ادامه مطالب را دنبال کنید.

 • جنس روکش ایمپلنت دندان
 • برند سازنده ایمپلنت دندان
 • انجام یا عدم انجام جراحی و نوع جراحی پیش از کاشت ایمپلنت دندان
 • تعداد دندان های نیازمند به ایمپلنت
 • تخصص و مهارت دندانپزشک
 • تفاوت نوع کاشت ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان

تاثیر جنس روکش ایمپلنت بر قیمت و تعرفه ایمپلنت دندان

از آنجا که برای پیشبرد و تکمیل هدف درمانی برای کاشت ایمپلنت دندان،از روکش دندان استفاده می گردد باید دانست که این روکش از انواع متعددی بهره مند بوده و به سبب این تعدد و تفاوت در ویژگی ها و مزایا و معایب در میزان قیمت نهایی کاشت ایمپلنت دندان بسیار موثر می باشند.

✅ انواع روکش دندان(تاج دندان) که در مراحلی از کاشت ایمپلنت دندان هم کاربرد دارند:

 • روکش تماما فلز
 • روکش تماما سرامیک
 • روکش فلز_سرامیک
 • روکش موقت و فوری
 • روکش رزین

بنابراین به سبب تفاوت هر یک از این ها و بهره مندی هر فردی از یکی از اینها در قیمت نهایی کاشت ایمپلنت افراد تفاوت هایی وجود داشته باشد.پس این روکش ها یکی از آیتم های مهم قیمت ایمپلنت دندان هستند.

تاثیر برند سازنده ایمپلنت بر هزینه ایمپلنت دندان

هر یک از پایه های ایمپلنت به دست کشورهای مختلف ساخته شده اند که کیفیت های متفاوتی نیز دارند بنابراین با اینکه همه این پایه ها از یک جنس که معمولا تیتانیوم است هستند ولیکن به سبب تفاوت در نوع ساخت و کیفیت و..با یکدیگر تفاوت هایی دارند که سبب گشته هر یک قیمت متمایزی را برای قیمت ایمپلنت دندان نهایی به ارمغان آورند.

تاثیر انجام یا عدم انجام جراحی و نوع جراحی پیش از کاشت بر هزینه ایمپلنت دندان

گاهی نیاز است که افراد برای تکمیل کاشت ایمپلنت دندان های خود جراحی هایی اعم از لیفت لثه یا جراحی های دیگر مثل عمل پیوند استخوان برای مراجعینی که استخوان ضعیفی برای جایگذاری پایه ایمپلنت در لثه شان دارند یا پوکی استخوانشان سبب عدم کیفیت بالای کاشت ایمپلنت دندان می گردد، را انجام دهد که مسلما این هزینه بر تعرفه ایمپلنت دندان 1402 بی تاثیر نیست و باید در نظر گرفته شود.

تاثیر تعداد دندان های نیازمند به ایمپلنت

تعداد دندان هایی که نیازمند کاشت ایمپلنت می شوند بر قیمت نهایی ایمپلنت دندان تاثیر بسزایی دارند لذا اگر یک دندان نیازمند کاشت ایمپلنت باشد هزینه کمتری نسبت به دو دندان در بر خواهد داشت.

تاثیر تخصص و مهارت دندانپزشک

دندانپزشک چگونه بر هزینه کاشت ایمپلنت تاثیرگذار است؟

در ارائه تمامی خدمات دندانی اگر دندانپزشک از مهارت بالایی برخوردار باشد و در آن زمینه مثلا کاشت طبیعی ترین رنگ لمینت دندان تخصص بالایی داشته باشد نسبت به دندانپزشکی که تجربه کمی را دارد هزینه و تعرفه بیشتری در قبال خدمات خود ارائه می دهد و این نیز مهم است که دانست کاشت ایمپلنت دندان نیاز به تخصص بالا و تجربه زیادی دارد و بهتر است آدمی یکبار هزینه کند و دیگر نگران از دست دادن سلامت دندان های خود نباشد.

تمامی این عوامل بر قیمت ایمپلنت دندان بسیار موثر می باشند و نیاز است که در کنار یکدیگر بررسی شده و بعد قیمت نهایی حاصل گردد.

تاثیر تفاوت نوع کاشت ایمپلنت

ایمپلنت دندان به 4 نوع متفاوت انجام می شوند که هر یک به سبب مراحلی که پیش رو دارند،نقش عملکرد و سختی و آسانی یا طول مدت ارائه خدمت سبب تفاوت در قیمت نهایی ایمپلنت می شوند.

انواع روش های کاشت ایمپلنت دندان

 • روش کاشت ایمپلنت دندان اندوستیل که جرائی کوچکی و جزئی ای را با خود به همراه دارد.
 • روش کاشت ایمپلنت دندان ساب پریواستیل که این روش هم جراحی کوچکی را طلب می کند.
 • روش کاشت ایمپلنت دندان یک مرحله ای
 • روش کاشت ایمپلنت دندان دو مرحله ای

هر یک از این روش های کاشت ایمپلنت دندان عملکرد و قابلیت های انحصاری خود را دارند ولیکن هدف نهایی هر یک از اینها بازسازی و جایگزینی دوباره دندان از بین رفته با دندانی دیگر به شکلی زیبا و طبیعی هستند و تنها به سبب تفاوت هایی که دارند سبب تمایز قیمت ایمپلنت دندان می شوند.

قیمت ایمپلنت دندان

تاثیر هر یک از روش های کاشت ایمپلنت

از آنجا که حدس زدیم شاید کنجکاو باشید که این روش ها چه تفاوت هایی با هم دارند که سبب تمایزشان در قیمت نهایی ایمپلنت می شوند لازم دانستیم اشاره مختصری به هر یک از این روش ها داشته باشیم.

تاثیر روش کاشت ایمپلنت اندوستیل بر هزینه ایمپلنت دندان 1402

 • ایمپلنت بر روی فک بیمار کاشته می گردد و به استخوان فک متصل می گردد.
 • دارای پایه های کوچک و گرد
 • پرکاربردترین روش کاشت ایمپلنت دندان

تاثیر روش کاشت ایمپلنت ساب پریو استیل بر تعرفه ایمپلنت دندان

 • در زیر لثه(زیر پوست)یا بر روی استخوان فک کاشته می شود.
 • کاربرد به هنگام از بین رفتن چندین دندان بیمار
 • به سبب کاشت بر روی لثه و استخوان ممکن است روزی سبب مشکل شده و آسیب هایی را به مثل عفونت و از بین بردن استخوان فک و..ایجاد سازد.

تاثیر روش کاشت ایمپلنت یک مرحله ای

 • انجام در یک جلسه درمانی و نصب سریع و زودهنگام
 • به عنوان روکش دندان موقت به کار می رود.

تاثیر روش کاشت ایمپلنت دو مرحله ای انجام در دو جلسه درمانی

 • حداقل زمان انتظار برای سررسید مرحله دوم حداکثر 6 ماه می باشد.

سعی نمودیم به طور مختصر به برخی تفاوت هایی که سبب تمایز در قیمت ایمپلنت دندان می گردد اشاره کنیم.لذا نباید از اهمیت هر یک از این روش ها بر سلامت و بهبود وضعیت دندان ها وهزینه ایمپلنت دندان غافل بود.

مزایای کاربردی کاشت ایمپلنت

 • دوام و ماندگاری بالای ایمپلنت دندان
 • جلوه طبیعی دندان های ایمپلنت شده
 • احتمال کمِ پوسیدگی دندان ها
 • در صورت کاشت تخصصی و اصولی به سایر دندان ها و لثه ها آسیب وارد نمی کند.
 • به راحتی دندان های طبیعی می توان با دندان های ایمپلنت شده غذا را جوید.
 • احتمال کمِ حرکت و جا به جایی دندان ایمپلنت شده
 • احتمال کمِ عفونت لثه
 • افزایش اعتماد به نفس به سبب افزایش زیبایی دندان ها و لبخند
 • احتمال کمِ التهاب لثه
 • آسان بودن شرایط نگهداری و مراقبت از دهان و دندان
 • اجتمال کمِ پوسیده شدن دندان های مراجع

قیمت ایمپلنت دندان

معایب و عوارض کاشت ایمپلنت دندان

اینکه کاشت ایمپلنت چه معایبی دارد و چرا نیاز است با دقت بالاتری به کاشت ایمپلنت دندان پرداخت نیاز به ارائه برخی مطالب موثر می باشد که در ادامه به آن ها توضیح مختصری می دهیم.

مانند هر روشی در کاشت ایمپلنت دندان هم عوارضی احتمالی وجود دارد که به سبب وجودشان ممکن است در طی زمان مجبور به اصلاح این عوارض شده و سپس دوباره به کاشت ایمپلنت پرداخت که سبب می گردد دوباره هزینه ای برای کاشت ایمپلنت دندان پرداخت گردد.

باید ذکر نمود در بیشتر مواقع چنین عوارضی هنگامی ایجاد می شوند که برای کاشت ایمپلنت دندان به نزد دندانپزشکی کم تجربه و غیرمتخصص در این زمینه مراجعه شده است.

 • احتمال آسیب وارد کردن به دندان های مجاور
 • احتمال خون ریزی،التهاب لثه و عفونت و تورم آن
 • احتمال ایجاد عفونت در دهان و دندان ها
 • احتمال بروز حساسیت و واکنش به این روش و تجهیزات مورد استفاده
 • و..

ولیکن جالب توجه است مراجعه به دندانپزشک متخصص و مجرب، میزان ترس و اضطراب در برابر خطرات و ناراحتی های احتمالی را بسیار کاهش می دهد زیرا نیاز است به حفظ سلامت دندان ها اهمیت زیادی داد.

مراحل کاشت ایمپلنت دندان

 1. در ابتدا دندان های مراجع معاینه می گردد و تعداد دندان های ایمپلنتی مشخص می گردد
 2. اگر برای کاشت ایمپلنت دندان جایگزین نیاز به کشیدن دندان آسیب دیده باشد دندان کشیده می شود
 3. اگر نیاز به جراحی مثل لیفت لثه یا پیوند استخوان باشد توسط دندانپزشک متخصص تشخیص و انجام می گیرد.
 4. پس از این مراحل پایه ایمپلنت بر روی استخوان فک یا لثه کاشت می گردد.
 5. قالب گیری بر روی دندان های فرد انجام می گیرد.
 6. روکش دندان موقت بر روی دندان ها نصب می گردد که لازم به ذکر است تعرفه و قیمت ایمپلنت دندان با روکش فوری کمتر از قیمت روکش دندان دائمی می باشد.
 7. پس از چندی روکش دندان موقت برداشته شده و ایمپلنت دندان که قالب گیری شده را به همراه روکش دندان دائمی بر روی دندان ها قرار می دهد.

لذا با توجه به مراحل ارائه شده روکش ایمپلنت به خوبی بر روی فضای خالی دندانی قرار می گیرد تنها نیاز است جهت کسب نتیجه ای مطلوب به دکتر دندانپزشک متخصص مراجعه نمود تا هر یک از این مراحل با تمرکز و تخصص بالایی انجام گیرند.

3 شرط لازم بر کاشت ایمپلنت دندان چیست؟

 1. اطمینان از سلامت لثه ها
 2. اطمینان از عدم نیاز به جراحی پیوند استخوان
 3. اطمینان از تعهد مراجع به مراقبت از دهان و دندان

سلامت لثه ها

وقتی لثه ها از سلامت کافی برخوردار باشند از ورود بیماری ها و عفونت ها به ریشه دندان مراجع و نیز همچنین استخوان فک او جلوگیری می کنند و به سبب سلامت خود می تواند تا سالیان درازی از ایمپلنت کاشته شده بر روی استخوان فک یا لثه محافظت کند.

ولیکن اگر لثه از سلامت و مقاومت بالایی برخوردار نباشد خطری بسیار جدی تلقی می گردد زیرا با کاشت ایمپلنت هم به لثه های ضعیف آسیب جدی وارد می گردد هم به دندان های مجاور و عوارض ایمپلنت به مرور خودی نشان می دهند.

بنابراین نیاز است که حتما با تایید دندانپزشک متخصص سلامت لثه ها تضمین گردد و پس از اطمینان از سلامت لثه ها و در نظر داشتن دیگر شرایط کاشت ایمپلنت،ایمپلنت کاشته شود.

اطمینان از عدم نیاز به جراحی پیوند استخوان

همانطور که پیش تر ذکر کردیم در صورتی که مراجعی پوکی استخوان داشته باشد یا استخوان فک اش ضعیف باشد و یا دارای هر مشکل دیگری باشد نیازمند جراحی پیوند استخوان می گردد لذا برای کاشت ایمپلنت دندان داشتن استخوان فک قوی و سالم بسیاری ضروری می باشد.

در غیر این صورت پایه ایمپلنت که بر روی استخوان فک قرار می گیرد نمی تواند به خوبی جوش بخورد و از محافظت استخوام فک بی بهره مانده و نمی تواند کاشت ایمپلنت دندان را به خوبی اجرایی کند.

پس اطمینان از سلامت و مقاومت استخوان فک و تایید آن توسط متخصص بسیار حائز اهمیت می باشد.اگر به این امر توجه نگردد فرد در صورت داشتن چنین مشکلی باید علاوه بر پرداخت تعرفه ایمپلنت دندان هزینه ای مازاد بر آن برای درمان و بهبود عوارض پس از کاشت ایمپلنت پرداخت کند.

اطمینان از تعهد مراجع به مراقبت از دهان و دندان

🔔 اگر در دو شرط قبلی موردی وجود نداشته باشد ولیکن مراجع در مراقبت از دهان و دندان های خویش نتواند به خوبی عمل کند هیچ متخصص مجرب و آگاهی به کاشت ایمپلنت دندان برای مراجع نمی پردازد زیرا مراقبت روزانه از دهان و دندان و عمل به نکات نگهداری از دندان که توسط دندانپزشک متخصص ذکر می گردد به خوبی رعایت نشوند دندان ایمپلنت شده عفونت کرده و یا به لثه ها و دندان های دیگر آسیب جدی وارد می شود.

بنابراین مراجع باید در حفظ مراقبت از دهان و دندان های خود بسیار کوشا باشد؛مسواک زدن را در طی روز فراموش نکند و از نخ دندان به طور قطع استفاده نماید.

قیمت ایمپلنت دندان

کاشت ایمپلنت دندان برای افراد مشمول به کاشت

افرادی هستند که به سبب مشکلات دندانی که دارند می توانند پس از معاینه و تشخیص سلامت دندان هایشان به کاشت ایمپلنت دندان بپردازند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • کسانی که یک یا چندین دندان خود را از دست داده اند.
 • افرادی که شرایط استفاده از دندان مصنوعی را ندارند.
 • افرادی که به سبب از دست دادن دندان هایشان فاصله ای طبیعی نه بیش از حد بین دندان هایشان حاصل گشته است.

نیاز است یادآور شویم مهم است که افراد جهت کاشت روکش کامپوزیتی حتما به نزد دکتر دندانپزشکی متخصص و مجرب رفته و پس از تایید سلامت دندان ها توسط متخصص جهت کاشت روکش ایمپلنت، با این روش فضای خالی دندان از دست رفته خود را پر کنند.

لذا افراد می توانند جهت کاشت ایمپلنت در بالاترین سطح ممکن با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایند..عرشیان کلینیک یکی از مجرب ترین و تخصصی ترین کلینیک هایی است که می توان جهت ایمپلنت دندان ها به آن مراجعه نمود زیرا با تضمین کیفیت و قیمت کاشت ایمپلنت، دیگر نگرانی از بابت کاشت ایمپلنت وجود نخواهد داشت.

عدم کاشت ایمپلنت دندان برای افراد غیر مشمول به کاشت

 • افرادی که استعمال دخانیات و مصرف الکل دارند
 • افرادی که دچار بیماری های خاصی هستند
 • افرادی که دارای عیوب دندانی هستند
 • افرادی که هنوز به سن مناسب کاشت ایمپلنت نرسیده اند
 • زنان باردار

در ادامه نیز به هر یک از این موارد اشاره می کنیم..

استعمال دخانیات

فردی که می خواهد به کاشت ایمپلنت دندان بپردازد در عین حال الکل خود را بنوشد و سیگارش را بکشد و..تنها سبب از بین رفتن ایمپلنت خود می شود و هیچ نتیجه و سودی از کاشت ایمپلنت نمی بیند لذا به سبب استعمال دخانیات و نوشیدن الکل ایمپلنت ضعیف می گردد و ایمپلنت نمی تواند به خوبی در جای خود قرار گرفته و وظیفه اش را اِعمال سازد.

بنابراین فردی که سیگار می کشد و..نباید جز پس از ترک استعمال دخانیات و به حداقل رساندن مصرف الکل خود به کاشت ایمپلنت بپردازد و یا حتما با متخصص مشورت کرده و نظر تخصصی ایشان را در نظر گیرند.

بیماری های خاص

افرادی که دچار دیابت.بیماری هموفیلی و بیماری های بافت همبند و تحت درمان بیس فسفونات در مدت زمان زیادیعیوب  هستند و یا از داروهایی مثل آسپرین یا ضد انعقاد خون استفاده می کنند.

🔔 البته باید اشاره گردد این افراد می توانند با مشورت دندانپزشک متخصص و مجرب از نظر تخصصی وی آگاه شوند و هر صلاح دیدی که متخصص برایشان در نظر گرفت را به سرانجام برسانند.

فرض مثال شخصی که دیابت دارد اگر وضعیت قند خون مناسبی پیش از کاشت ایمپلنت دارد می تواند با تایید متخصص به کاشت ایمپلنت بپردازد و البته از مراقبت های خاص خود برخوردار می باشد.

لذا همچنین افرادی که رادیولوژی انجام می داده اند هم نباید به کاشت ایمپلنت بپردازند.بخصوص فردی که به رادیولوژی فک و صورت خود می پرداخته است

عیوب دندان

شخصی که دارای عفونت دندانی باشد به هیچ عنوان نباید به کاشت ایمپلنت بپردازد مگر پس از برطرف نمودن عفونت دندانی در غیر این صورت پرداخت تعرفه و قیمت ایمپلنت دندان برای او چیزی جز پشیمانی به سبب مشکلات پس از کاشت به همراه نخواهد داشت.

فراهم نبودن شرایط سنی

افرادی که همچنان به رشد کامل استخوان فک خود نرسیده اند نباید به کاشت ایمپلنت خود بپردازد.بنابراین نیاز است که حتما از کاشت ایمپلنت پیش از شرایط سنی تعیین شده امتناع ورزید تا از بروز هرگونه آسیب به دندان ها، لثه و فک جلوگیری گردد.

بارداری

از آنجا که برای پیشبرد درمان کاشت ایمپلنت دندان نیاز به مصرف داروهای خاص و قرارگیری در برابر اشعه ایکس آن هم برای چندبار است بهتر است بانوان باردار پس از این دوران به کاشت ایمپلنت بپردازند تا خطری ایشان و فرزندشان را تهدید نکند.

بنابراین نیاز است افراد با دقت توجه بیشتری به کاشت ایمپلنت دندان های خود بپردازند تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری نمایند لذا دکتر دندانپزشک متخصص به سبب تجربه و مهارت بالا در ایمپلنت دندان نیز بسیار می تواند از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری نماید زیرا با تمرکز بالایی به کاش ایمپلنت می پردازد تا دندان طبیعی و ایمپلنت نیز قابل تشخیص نباشند.

قیمت ایمپلنت دندان

کاشت ایمپلنت دندان اصولی در عرشیان کلینیک

دندانپزشکی عرشیان به سبب بهره گیری از بهترین متد روز و مطمئن ترین کیفیت اصول کاشت ایمپلنت دندان اقساطی و یا لمینت دندان ارزان زیباترین دندان ها را با حفظ سلامتی دندان ها به مراجعین خود تقدیم می دارد و این کیفیت را تضمین می نماید.

می دانیم که ضمانت کیفیت و قیمت خدمات ایمپلنت دندان بسیار مهم می باشد و عرشیان کلینیک یکی از برترین کلینیک های دندانپزشکی است که به صورت کاملا طبیعی دندان از دست را ایمپلنت کرده و زیبایی دندان ها و لبخند آدمی را بیش از پیش می گرداند.

📞 افرادی که قصد دارند با اصولی ترین روش ها به دست متخصصین مجرب و توانمند به کاشت ایمپلنت دندان بپردازند و از بابت سلامت دندان ها و لثه هایشان خاطر جمع باشند می توانند برای کسب اطلاع از میزان هزینه و قیمت ایمپلنت دندان 1402 با کلینیک تماس حاصل کنند.

ایمپلنت دندان چه قیمتی است؟

پیشنهاد می گردد افراد به منظور کسب اطلاع از قیمت روز و دقیق ایمپلنت دندان با کلینیک تماس حاصل کنند زیرا قیمت نهایی به عوامل متعددی بستگی دارد.

چه افرادی باید از کاشت ایمپلنت دندان خودداری کنند؟

خانم های باردار.افرادی که بیماری های خاص مثل دیابت دارند و افرادی که به استعمال دخانیات و مصرف الکل می پردازند.نکات لازم در اینباره داخل محتوا ذکر شده است.

روش های کاشت ایمپلنت دندان چیست؟

روش کاشت اندوستیل.روش کاشت ساب پرواستیل.روش کاشت یک مرحله ای.روش کاشت دو مرحله ای

4.6/5 - (204 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)آیا بلیچینگ دندان درد دارد؟بهترین آنتی بیوتیک برای عفونت دندانکامپوزیت دندان در شرق تهراندرمان دندان درد در بارداریلمینت کامپوزیتیلمینت بهتر است یا کامپوزیتبهترین برند کامپوزیت دندانکامپوزیت ژاپنی توکویاما خوبه؟لمینت سرامیکیقیمت لومینیرز دندانطول عمر کامپوزیت ای پی اس IPSتعرفه لمینت دندان در سال 1402

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *