🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

قیمت آفیس بلیچینگ

قیمت آفیس بلیچینگ

بلیچینگ دندان یکی از روش های نوین زیباسازی و سفیدتر کردن دندان ها می باشد..از آنجایی که این روش دارای قیمت کاملا مناسب و به صرفه ای بوده و شفافیت و زیبایی دندان ها به صورت کاملا طبیعی نمایان می گردند، می توان آفیس بلیچینگ را یکی از برترین روش های سفیدتر ساختن دندان ها دانست.. از آنجایی که این روش یکی از محبوب ترین روش های سفیدتر کردن دندان ها می باشد اغلب افراد جویای این هستند که قیمت آفیس بلیچینگ چقدر است..در محتوا به این مسئله پرداخته ایم بنابراین افرادی که می خواهند دندان های خود را بلیچینگ کنند تنها کافیست با عرشیان کلینیک تماس حاصل نمایند. عرشیان کلینیک با ضمانت کیفیت و قیمت روش بلیچینگ در مطب دندانپزشکی می تواند دندان های مراجعین خود را به بهترین شکل ممکن زیباتر سازد.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

قیمت آفیس بلیچینگ چقدر است؟

یکی از سوالات متداول بین مراجعینی که قصد بلیچینگ کردن دندان های خود را دارند این است که تعرفه و قیمت آفیس بلیچینگ در 1402 چند است؟

بنابراین از آنجایی که می دانیم که بلیچینگ یکی از محبوب ترین روش ها بین افرادی است که دوست دارند دندان هایشان در مدت زمان کوتاهی سفید و شفاف باشد به این مسأله در ادامه می پردازیم.

عوامل موثر بر میزان هزینه آفیس بلیچینگ 1402 چیست؟

اینکه قیمت آفیس بلیچینگ چقدر است وابسته به نوع بلیچینگ و کیفیت آن می باشد..هر چه کیفیت بلیچینگ بالاتر باشد میزان هزینه آن هم به مراتب بالاتر می رود.

آیا هزینه آفیس بلیچینگ گران است؟

یکی از دلایل محبوبیت این روش زیباسازی دندان ها به روشی کاملا طبیعی، قیمت بسیار مناسب و به صرفه آن در سال 1402 می باشد.

بنابراین متقاضیانی که قصد بلیچینگ کردن دندان های خود را دارند می توانند با خیالی آسوده اینکار را انجام داده و از سفیدتر شدن دندان های خود لذت ببرند.لذا در ادامه جهت ارائه توضیحات بیشتر، در خصوص آفیس بلیچینگ با ما همراه باشید.

قیمت آفیس بلیچینگ

منظور از بلیچینگ دندان چیست؟

احتمالا تا به امروز اسامی روش های نوین دندانپزشکی جهت سفید ساختن دندان ها را اعم از کامپوزیت ونیر، لمینت سرامیکی و حتی بلیچینگ را شنیده اید.

باید بیان داریم یکی از روش هایی که به نسبت دیگر روش های روز، آسیب کمتری به دندان های طبیعی وارد می کند بلیچینگ دندان می باشد.

بلیچینگ دندان یکی از طبیعی ترین روش های زیباسازی دندان ها است که سبب می گردد زردی و تغییر رنگ دندان ها که ناشی از نوشیدن مکرر نوشیدنی های کافئین دار و رنگی و..بر روی دندان ها ایجاد می شوند از بین رفته و دندان ها با شفافیتی کاملا متناسب و طبیعی خودنمایی کنند.

حال چگونه می توان با بلیچینگ دندان ها را سفید نمود؟

بلیچینگ به مانند روکش های کامپوزیتی و لمینتی بر روی دندان ها نصب نمی شود بلکه بلیچینگ شامل موادی است که جهت سفید کردن دندان ها بر روی آن ها قرار می گیرد و با نفوذ بر دندان ها زردی و تیرگی دندان ها را از بین ببرد‌.

چرا دندان هایمان را بلیچینگ کنیم؟

همانطور که پیشتر اشاره نمودیم دندان ها در طول زمان می توانند دچار تغییر رنگ و زردی شوند به همین سبب می توان با بهره مندی از روش های نوین روز که یکی از

برترین آن ها بلیچینگ دندانی می باشد به سفیدی دندان ها پرداخت..

لذا از جمله دلایلی که سبب می گردد آدمی قصد بلیچینگ کردن دندان های خود را داشته باشد عبارتند از:

  • بر روی دندان ها لکه وجود دارد.
  • دندان ها تغییر رنگ داده و زرد شده اند
  • هر نوع فرسودگی دندانی

و..

بنابراین افرادی که قصد دارند با پرداخت هزینه ای به صرفه و مناسب دندان های سفید و زیبایی داشته باشند می توانند بدون نگرانی از قیمت آفیس بلیچینگ به بلیچینگ کردن دندان های خود بپردازند.

می توانیم عرشیان کلینیک را یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی جهت بلیچینگ کردن دندان ها بدانیم زیرا در عرشیان کلینیک با تخصص کاملا بالا با تضمین کیفیت و قیمت به آفیس بلیچینگ یا بلیچینگ دندان ها در دندانپزشکی پرداخته می شود..

لذا افرادی که قصد دارند دندان های خود را بلیچینگ کنند می توانند با عرشیان کلینیک تماس حاصل نموده و پس از کسب اطلاع از قیمت آفیس بلیچینگ با تعیین وقت قبلی به کلینیک مراجعه نمایند.

منظور از آفیس بلیچینگ چیست؟

پیشتر اشاره نمودیم که آفیس بلیچینگ همان بلیچینگ کردن دندان ها در کلینیک دندانپزشکی توسط دندانپزشک متخصص است.
دندانپزشکی که به صورت تخصصی و با تجربه و مهارت بالا به بلیچینگ کردن دندان های مراجع می پردازد از دو روش بلیچینگ با لیزر و بلیچینگ بدون لیزر به بلیچینگ کردن دندان ها می پردازد.

دندانپزشک متخصص به سبب اینکه در بلیچینگ کردن دندان ها کاملا حرفه ای عمل می کند جهت اینکه به لثه های مراجعین آسیبی وارد نگردد از مواد کاملا با کیفیت و مخصوصی استفاده می نماید که احتمال بروز هرگونه مشکل بر لثه ها را کاهش می دهد.

لذا باید اشاره نماییم بلیچینگ با لیزر و بدون لیزر تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند تنها باید بیان داریم زمانی که دندانپزشک متخصص از روش لیزر استفاده می کند مواد سفید کننده دندانی با عملکرد بهتر و سریع تری به روشن تر ساختن دندان های تیره می پردازد.

انواع روش های بلیچینگ دندان چیست؟

پیشتر اشاره نمودیم که نوع بلیچینگ می تواند بر تعرفه و قیمت آفیس بلیچینگ موثر باشد به همین سبب در ادامه به برخی از انواع بلیچینگ دندان اشاره می کنیم..

  • آفیس بلیچینگ
  • هوم بلیچینگ
  • و..

درباره آفیس بلیچینگ صحبت کردیم و توضیحاتی در خصوص این نوع بلیچینگ ارائه دادیم، حال نیاز است در خصوص هوم بلیچینگ هم صحبت کنیم.

قیمت آفیس بلیچینگ

چگونه در خانه دندان هایمان را بلیچینگ کنیم؟

اینکه چطور دندان ها را در خانه با بلیچینگ سفیدتر سازیم باید بیان داریم..

افرادی که قصد دارند دندان های خود را در خانه بلیچینگ کنند می توانند قالب مخصوص بلیچینگ را از مطب دندانپزشکی معتبر تهیه کرده و با قرار دادن مواد بلیچینگ بر روی آن به بلیچینگ کردن دندان هایشان در خانه بپردازند.

توصیه می گردد افراد حتما به روش انجام بلیچینگ در خانه از سوی دندانپزشک متخصص توجه نمایند و به مشورت با دیگران اکتفا نکنند. زیرا مدت زمان قرارگیری مواد بر روی قالب و دهان نیز بستگی به نوع بلیچینگ دارد

لذا نیاز است که افراد پس از گذشت مدت زمان معین از قرارگیری قالب در دهان، آن را از دهان خارج نموده و دهان خود را بشویند.باید توجه داشت که افراد باید با توجه به بازه زمانی لازم به قرار دادن قالب بپردازند و بیش از آن یا کمتر از زمان مورد نیاز ممکن است نتیجه مطلوبی را به همراه نداشته باشد..

از آنجایی که افراد قصد دارند دندان های خود را بلیچینگ کنند توصیه می کنیم برای مراتب اول از آفیس بلیچینگ بهره مند شوند زیرا دندانپزشک متخصص به مراتب با تخصص بسیار بالاتر و تجربه فراوانی که دارد می تواند بهترین نوع بلیچینگ را با بالاترین سطح کیفیت برای افراد برقرار سازد..

باید بیان داریم متقاضیانی که قصد دارند دندان های خود را بلیچینگ کنند می توانند با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایند و از قیمت بلیچینگ دندان مطلع گردند.

عوامل موثر بر هزینه بلیچینگ در مطب دندانپزشکی چیست؟

عوامل متعددی می تواند تاثیرگذار باشد که به دو مورد از مهم ترین آن ها در محتوا اشاره شد ولیکن از دیگر عوامل می تواند تخصص دندانپزشک و محل جغرافیایی وی و..باشد.

آیا بلیچینگ هم به مراقبت نیاز است؟

بله تمامی روش های سفید کننده دندان ها نیازمند مراقبت های مهم و اصولی فرضا مسواک و نخ دندان در طی روز و..هستند بنابراین مهم است که افراد به توصیه های دندانپزشک خود اهمیت دهند.

آیا می توان میزان سفیدی دندان ها را با بلیچینگ تقویت نمود؟

بله در صورتی که افراد دندان هایشان زرد شده و از این بابت ناراحت هستند تنها نیاز است که دندان های خود را در هر میزان که قصد سفیدیشان را دارند در قالب بلیچینگ قرار دهند ولیکن بهتر است بدین جهت به کلینیکی معتبر مثل عرشیان کلینیک مراجعه نمایند.

Rate this post
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)ترمیم دندانلمینت دندان از چه سنی مناسب است؟هزینه تراشیدن دندان خرگوشیتخفیف بلیچینگ دندان در تهرانهر واحد کامپوزیت دندان یعنی چه؟هزینه بریج دندان در سال 1402خمیر دندان مخصوص کامپوزیت دندانجلوگیری از زرد شدن کامپوزیت دندانهزینه ترمیم کامپوزیت شکستهآیا برای کامپوزیت دندان را تراش می دهند؟آیا کشیدن دندان درد دارد؟بهترین آنتی بیوتیک برای عفونت دندان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *