عصب کشی دندان قیمت مناسب

عصب کشی دندان قیمت مناسب به همراه بالاترین کیفیت پر کردن دندان آسیب دیده نیز یکی از واجباتی است که در عصر امروز باید به آن توجه نمود زیرا بسیاری افراد بنا به هر دلیلی دچار آسیب دیدگی در دندان هایشان شده و نیازمند عصب کشی دندان شان می باشند. از این رو دندانپزشکی عرشیان به سبب اهمیت بسیاری که به مراجعین خود می دهد علاوه بر کیفیت بالای عصب کشی دندان قیمت مناسبی را نیز برای عصب کشی دندان های مراجعین خود در تهران در نظر گرفته است. لذا در ادامه به میزان هزینه عصب کشی دندان قیمت مناسب نیز اشاره شده و افراد می توانند برای عصب کشی و پر کردن دندان آسیب دیده خود علاوه بر پرداخت هزینه ای مناسب از کیفیتی بالا در عرشیان کلینیک بهره مند شوند.

هزینه عصب کشی دندان قیمت مناسب ۱۴۰۲

از آنجا که امروزه بسیاری از افراد نیازمند عصب کشی دندان یا دندان هایشان هستند بسیار مهم است که از میزان هزینه عصب کشی دندان با قیمت مناسبی نیز آگاه شوند.لذا به سبب بهره مندی از عصب کشی دندان قیمت مناسب علاوه بر حفظ سلامت دندان ها، میزان هزینه ای مناسب نه بیش از حد پرداخته می شود.

عصب کشی دندان قیمت مناسب

مزیت عصب کشی دندان قیمت مناسب در عرشیان

به سبب مجرب و حرفه ای بودن متخصصان عرشیان کلینیک، خدمات دندانی عصب کشی نیز بدون هیچ نگرانی از جانب مراجعان به راحتی و بدون ترس انجام می گیرد.

به سبب تضمین کیفیت بالای کار متخصصان عرشیان کلینیک تا به امروز تمامی مراجعین با آرامش خاطر به جهت عصب کشی دندان قیمت مناسب و یا ایمپلنت دندان اقساطی نیز به نزد دندانپزشکی عرشیان آمده و تاکنون رضایت بسیاری از نحوه عملکرد متخصصان نیز داشته اند.

دندانپزشکان متخصص عرشیان کلینیک به سبب میزان تجربه بالا و مهارت های بسیاری که در بر دارند عصب کشی دندان را به بهترین شیوه و به روز ترین متد انجام می دهند تا هیچ یک از مراجعین درد و نگرانی ای را از بابت عصب کشی حس نکنند.

لذا شما بزرگواران هم می توانید به عرشیان کلینیک اعتماد نموده و عصب کشی دندان هایتان را با قیمتی مناسب به دستان متخصصان دندان‌پزشکی عرشیان با سابقه درخشان خود بسپارید.

عصب کشی دندان قیمت مناسب

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - ۱۴۰۲

خدماتهزینه(هزارتومان)
🔹 عصب کشی ۱ کاناله با پر کردن۲.۴۰۰
🔹 عصب کشی ۲ کاناله با پر کردن۲.۸۰۰
🔹 عصب کشی ۳ کاناله با پر کردن۳.۵۰۰
🔹 عصب کشی ۴ کاناله با پر کردن۳.۵۰۰
🔹 پرکردن یک سطحی۷۵۰
🔹 پرکردن دو سطحی ۸۵۰
🔹 پر کردن سه سطحی با آمالگام وکامپوزیت ۱.۱۰۰
🔹 بیلدآپ با آمالگام یا کامپوزیت۱.۴۰۰
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 روکش pfm۲۵۰۰
🔹 روکش زیرکونیا ۳.۵۰۰
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)۲.۰۰۰
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)۲.۵۰۰
📍 بلیچینگ هوم هردوفک۴.۰۰۰
🔹 لمینت ایمکس آلماناز ۶.۵۰۰ تا ۸.۵۰۰
🔹 ریمو(واحدی)۱۵۰
🔹 پالیش(هر فک)۴۵۰
🔹 لیفت لثه(واحدی)۲۰۰
🔹 دیاستم قبل انجام کار۲۰۰
🔹 دیاستم فقط پر کردن۴۵۰
جرم گیری سطحی هر فک۳۵۰
جرم‌گیری تخصصی هر فک۵۰۰

منظور از عصب کشی دندان چیست؟

روش عصب کشی دندان روشی است که در آن به تخلیه نمودن،پاکسازی و پر کردن مغز دندان که در ادامه به آن اشاره می گردد، پرداخته می شود و عفونت موجود بر آن را از میان بر می دارد.

لذا از عصب کشی استفاده می شود که حتی اگر مغز دندان هم از بین رفت بتوان جایگاه دندان را در دهان حفظ نمود و جای آن را با ایمپلنت، دندان مصنوعی و..پر نکرد.ولیکن نکات مهمی در این خصوص وجود دارد که آگاهی از آن ها به جنبه مراقبت از دندان آسیب دیده و نیازمند به عصب کشی بسیار مفید بوده و همچنین کسب

اطلاع از نکات پس از عصب کشی دندان بسیار مهم تر و ضروری تر تلقی می گردد.بنابراین تمامی این مطالب سر تا سر آگاهی بوده و مطالعه آن خالی از لطف نیست.

عصب کشی دندان قیمت مناسب

زمان نیاز به عصب کشی دندان

عصب کشی با نام انگلیسی Endodontic therapy  که با درمان ریشه یا Root canal therapy (روت کانال) شناخته می شود نیز زمانی نیاز به درمان و بررسی قرار می گیرد که عفونت هسته دندان نیز موجود باشد.

لذا مسلما دندانی که عفونت کند شامل درد بسیاری بوده و عصب کشی دندان قیمت مناسب ۱۴۰۲ در کنار درمان عفونت دندانی خیال بسیاری از مراجعان را به سبب هزینه مناسبی که در بر دارد جمع می سازد.

در ادامه به جهت کسب اطلاع از میزان تعرفه عصب کشی دندان قیمت مناسب نیز بهتر است با دلایل و علل درمان ریشه یا عصب کشی دندان آشنا گردید.

پالپ، محرک اصلی اطلاع از هزینه عصب کشی دندان قیمت مناسب

پالپ یکی از مهم ترین اجزای داخلی ساختمان دندان است لذا وقتی مغز دندان که به قولی به آن پالپ(Pulp)هم می گویند به هنگام پوسیدگی و یا هر دلیل آزاردهنده دیگری نیز دردی را به دندان انداخته و یا سبب از بین رفتن مغز دندان می گردد.

در قسمت تاج دندان نیز حفره ای وجود دارد که به آن اتاق پالپ می گویند همچنین به مجرای ریشه دندان، کانال دندان گفته می شود.لذا در ادامه پوسیدگی مغز دندان که زنده بوده و فعال است درد بسیاری ایجاد کرده و در نهایت آن را از بین می برد.

بنابراین عفونت کردن مغز دندان یا پالپ سبب می گردد دندان به درد افتاده و افراد به جستجوی کلینیکی با تعرفه عصب کشی قیمت مناسب بگردند تا علاوه بر حفظ کیفیت کار و تضمین آن با قیمت مناسبی هم به عصب کشی دندان بپردازند.

دلایل آسیب و مرگ مغز دندان(پالپ)

 • پوسیدگی شدید و عمیق دندان
 • شکستن دندان و بدون درمان رها کردن آن
 • پر کردن دندان به شیوه ای نامناسب و غیر اصولی که سبب پوسیدگی قسمت زیرین دندان می گردد.
 • نشت کردن پرکردگی دندان مد نظر که دلایل بهره گیری از عصب کشی دندان قیمت مناسب با کیفیتی بالا و تخصصی را ضروری می دارد.

عصب کشی دندان قیمت مناسب

رایج ترین علائم عفونت دندان

مسلما دلایلی سبب گشته که افراد جویای کسب اطلاع از عصب کشی دندان با قیمت مناسب و کیفیت کار اصولی می شوند و یکی از این دلایل علائمی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

 • تغییر رنگ دندان
 • متورم شدن لثه
 • درد بی دلیل دندان به خصوص درد شبانه آن
 • سیاه شدن رنگ دندان
 • خروج چرک از لثه که سبب نیازمندی فرد به عصب کشی دندان قیمت مناسب و اصولی می گردد.
 • درد دندان به هنگام جویدن مواد غذایی یا نوشیدنی های خنک یا گرم
 • درد غدد لنفاوی موجود در سر و گردن

باید توجه نمود در صورتی که این علائم و نشانه ها در دندان وجود داشت حتما در اولین فرصت به نزد دندانپزشکی مجرب و متخصص مراجعه شود زیرا در صورت بیشتر بودن پوسیدگی دندان، مغز یا پالپ دندان نیز از بین رفته و از دست می رود.

لذا زمانی که پوسیدگی به مغز دندان رسیده باشد درد دندان قطع می شود و برخی به اشتباه تصور می کنند که دندانشان خوب شده ولیکن عفونت دندانی در این هنگام به کانال دندان نیز وارد شده و تا به آنجا گسترش یافته است.

توصیه می گردد کسانی که پیش از این،پر کردگی دندان داشته اند در طی زمان برای بررسی و معاینه دندان خود نزد دندانپزشک بروند زیرا ممکن است این پر کردگی ترک خورده یا از دندان نیز جدا شده باشد بنابراین در این صورت نیاز است که در سریع ترین زمان ممکن به دستان ماهر دندانپزشک متخصص تعویض گردد.

توصیه دیگری که وجود دارد این می باشد که بهتر است افراد به هنگام تجربه درد و ورم نمودن لثه و هر علائم دیگری پس از عصب کشی دندان نیز دوباره به دندانپزشک مراجعه کند و این علائم و دردها را بی اهمیت ندانند.

لذا در بیشتر مواقع پس از گذشت حداقل زمان مورد نیاز پس از عصب کشی (Endodontic therapy)، دندان نباید دچار درد شود ولیکن در صورت وجود درد های مکرر پس از عصب کشی لازم است که در سریع ترین زمان ممکن به دندانپزشک مراجعه کرد.

اگر عفونت دندان بسیار گسترش یافته و عمیق و شدید باشد و نتوان به درمان آن پرداخت،به احتمال زیاد دندان نیاز به کشیده شدن پیدا می کند.

افرادی که به سبب این علائم، دردهایی در دندان و لثه خود دارند می توانند برای معاینه و بررسی اصولی و تخصصی دندان هایشان به عرشیان کلینیک آمده و در صورت نیاز به پر کردن دندان،عصب کشی دندان قیمت مناسب و کیفیت کار بالا نیز بر روی دندان آسیب دیده توسط متخصصان حرفه ای دندانپزشکی عرشیان در تهران اِعمال گردد.

عصب کشی دندان قیمت مناسب

مراحل درمان عصب کشی دندان به شیوه ای اصولی

باید توجه داشت نقش و نتیجه متد درمانی بسیار بر تعرفه عصب کشی دندان قیمت مناسب ۱۴۰۲  موثر می باشد.لذا اگر با تخصص لازم و به صورت اصولی به عصب کشی دندان پرداخته شود دیگر نیازی به نگرانی از هزینه های مازاد بر تعرفه عصب کشی دندان با کیفیت بالا و قیمت مناسب نخواهد بود.

✅ بی حس نمودن دهان به سبب پیشبرد عصب کشی دندان

✅ ایجاد سوراخ در تاج دندان به سبب دسترسی به مغز دندان توسط دندانپزشک متخصص

✅ تخلیه محفظه مغز دندان با بهره گیری از تجهیزات مورد نیاز

✅ تراشیدن و تمیز ساختن دیواره های محفظه مغز دندان یا پالپ به همراه ریشه دندان مخصوصا قسمت نوک ریشه دندانی

✅ پر کردن دندان آسیب دیده با موادی مخصوص پس از پاکسازی دقیق و کامل دندان

✅ مهر و موم کردن پر کردگی دندان بدون تعلل به سبب جلوگیری از نفوذ باکتری، میکروب و هوا به داخل دندان

✅ لذا در انتها عموما روکشی بر روی دندان قرار می گیرد تا فشار زیادی به تاج دندان اصلی وارد نشده و به سبب نصب روکش دندان احتمال شکستگی آن کاهش یابد.

عصب کشی دندان قیمت مناسب

الزامات ضروری پس از عصب کشی دندان قیمت مناسب

بهتر است به نکات لازم بر مراقبت هایی که نیاز است پس از عصب کشی دندان انجام گیرد توجه شود؛ از آنجا که احتمال زیادی وجود دارد که درد های دندانی و لثه به خصوص متورم شدن آن، پس از تمام شدن و از بین رفتن اثر داروی بی حسی برای فرد آزار دهنده باشند بهتر است به نکات پیش رو توجه گردد.

🔴 اهمیت به رعایت بهداشت دهان و دندان با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن

🔴 با پیشنهاد دندانپزشک از خمیر دندانی مناسب که فلوراید دارد استفاده گردد.

🔴 خودداری از جویدن مواد غذایی و هر نوع خوراکی دیگری با دندانی که به تازگی عصب کشی شده است.

🔴 مراجعه و یا تماس به دندانپزشک به هنگام ادامه یافتن دردهای دندان و لثه پس از عصب کشی دندان قیمت مناسب

باید توجه داشت حتی اگر کیفیت کار متخصص در عصب کشی دندان نیز بسیار بالا باشد نیاز است که مراجعین در منزل به مراقبت های پس از عصب کشی توجه کرده و به آن ها عمل کنند.

بنابراین بهتر است مراجعین پس از عصب کشی دندان، نکات بیشتری را به سبب جلوگیری از مشکلات احتمالی مثل عفونت دندان پر کرده و..از دندانپزشک متخصص خود جویا شوند.

عصب کشی دندان قیمت مناسب

آیا قیمت عصب کشی دندان زیاد است؟

با مشاهده لیست هزینه عصب کشی و پر کردن دندان در دندانپزشکی عرشیان افراد به راحتی می توانند علاوه بر بهره مندی از کیفیت بالای کار از عصب کشی دندان قیمت مناسب در عرشیان کلینیک نهایت استفاده را ببرند.

چه علائمی نشان دهنده نیاز به عصب کشی دندان است؟

تورم لثه.درد دندان به خصوص در شب.تغییر رنگ و سیاهی دندان آسیب دیده.خروج چرک از لثه و دیگر علائمی که در داخل محتوا به آن ها اشاره شده است.

چرا دندان دچار عفونت می شود؟

به این مسئله به طور کامل در محتوا اشاره شده است پیشنهاد می دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر به محتوا رجوع شود.

۴.۶/۵ - (۸۹ امتیاز)
قیمت کامپوزیت دندان سال ۱۴۰۲ (دندان های جلو و کامل)طرح لبخند دندان و رشد اعتماد بنفس شمامتخصص ایمپلنت در تهرانپارسپر کردن دندانقیمت بلیچینگ دندانکامپوزیت دندان از چه سنی مناسب است؟فرق روکش و کامپوزیتضرر لمینت دندانآیا کامپوزیت به دندان آسیب میزندعلت خشکی دهان بعد از کامپوزیتبلیچینگ دندان قسطیقیمت لومینیرز دندانچگونه زردی دندان را از بین ببریم؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

phon 021-77278562 واتس اپ ارتباط در واتساپ