🎉 30% تخفیف به مدت محدود فقط تا 10 مهر
مشاهده تعرفه ها
مشاوره رایگان
واتساپ 77206000

عصب کشی دندان ارزان در تهران

عصب کشی دندان ارزان

یکی از خدماتی که عرشیان کلینیک با ارائه تضمین کیفیت و قیمت به انجام می رساند عصب کشی دندان ارزان می باشد..عرشیان کلینیک با بهره گیری از به روزترین متد و با کیفیت ترین مواد نیز به برطرف نمودن پوسیدگی و عفونت دندان می پردازد. لذا در محتوا نیز با ارائه لیست قیمت عصب کشی دندان در عرشیان این امکان فراهم گردیده تا با مشاهده قیمت و هزینه عصب کشی در صورت تمایل نیز با شماره درج شده تماس حاصل نموده و با تعیین وقت قبلی در کلینیک حضور یابند. بسیار مهم است که عصب کشی دندان توسط دندانپزشکی متخصص انجام گیرد زیرا مهم است که تمامی عفونت از دندان خارج شده و خدمات پر کردن دندان به خوبی انجام گیرد. متخصصین عرشیان کلینیک با حفظ سلامت دندان ها نیز به ارائه خدمات دندانپزشکی می پردازند.. تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

منظور از عصب کشی دندان ارزان چیست؟

مطمئنا می دانیم که برای عصب کشی دندان نیاز است حتما به دکتر دندانپزشکی متخصص و مجرب مراجعه نمود زیرا عصب کشی در صورتی که به درستی انجام نگیرد می تواند سبب آسیب رسیدن به دندان گردد.

از آنجایی که عرشیان کلینیک یکی از مراکز دندانپزشکی معتبر در خصوص خدمات دندانپزشکی از جمله عصب کشی می باشد با توجه به ارائه با کیفیت ترین خدمات عصب کشی، با عصب کشی دندان ارزان با قیمتی مناسب این شرایط را برای متقاضیان فراهم نموده تا با پرداخت هزینه ای مناسب و به صرفه از خدمات عصب کشی با برترین متخصصان دندان در این زمینه بهره مند گردند.

به همین سبب تنها کافیست با عرشیان کلینیک در خصوص عصب کشی دندان تماس حاصل گرفته شود.لذا در ادامه لیست قیمت عصب کشی دندان در کلینیک دندانپزشکی عرشیان را قرار داده ایم.

عصب کشی دندان چیست؟

در عصب کشی دندان، به پر کردن مغز دندان می پردازند و نیاز است که دندان از عفونت موجود پاکسازی شود زیرا دندان زمانی نیازمند عصب کشی می گردد که پوسیدگی دندان بدون درمان ادامه یافته و عفونت حاصل از آن بر دندان وارد گشته است به همین سبب با بهره گیری از عصب کشی دندان این عفونت از روی دندان برداشته می شود.

باید یادآور شد زمانی که دندانپزشک به صورت تخصصی به عصب کشی دندان بپردازد می توان پس از گذشت مدت زمان لازم پس از عصب کشی شاهد بهبود وضعیت دندان بود ولیکن اگر این عمل توسط دندانپزشک متخصص و حرفه ای انجام نگیرد ممکن است عفونت همچنان در دندان باقی مانده و نیاز به عصب کشی مجدد یا کشیدن دندان باشد.

پس نیاز است در زمان مناسب به دندانپزشک متخصص مراجعه نمود و درمان پوسیدگی دندان را به تعویق نینداخت.

عصب کشی دندان ارزان

چطور بدانیم نیاز به عصب کشی داریم؟

اینکه چگونه می توان دریافت دندان ها نیاز به عصب کشی دارند یا خیر با مشاهده چندین نشانه رایج می باشد که به آن ها اشاره می کنیم.

 • تورم لثه
 • تغییر رنگ دندان ( سیاه شدن )
 • دردهای دندانی خصوصا شب به هنگام خواب
 • احساس درد به هنگام خوردن مواد غذایی گرم و سرد
 • و..

لذا متخصصین عصب کشی دندان قیمت مناسب در عرشیان کلینیک با در نظر داشتن تمامی نشانه ها و علائم درد در ناحیه دندانی و با بررسی های تخصصی پس از تشخیص نیاز به عصب کشی دندان، به درمان دندان پرداخته و با دریافت هزینه ای مناسب با شعار عصب کشی دندان ارزان با ارائه بالاترین سطح کیفیت خدمات نیز به عصب کشی ناحیه دندانی مورد نظر می پردازند.

عصب کشی دندان ارزن در عرشیان کلینیک

مسلما باید توجه نمود که چه دلایلی سبب می گردد خدمات عصب کشی در کلینیک عرشیان بسیار با کیفیت انجام گیرد.

لذا خدمات عصب کشی در عرشیان کلینیک نیز با ویژگی های ذیل انجام می گیرد.

 • تضمین کیفیت مواد
 • تخصص بالای متخصصین
 • دریافت هزینه ای مناسب و تضمین قیمت
 • و..

تضمین کیفیت مواد

متخصصین عصب کشی کلینیک دندانپزشکی عرشیان از بالاترین سطح کیفیت مواد جهت ارائه خدمات خصوصا خدمات عصب کشی بهره می گیرند و همچنین کیفیت بالای خدمات خود را ضمانت می کنند.

این ضمانت نشان از کیفیت کار بالای متخصصین عرشیان کلینیک می باشد که سبب می گردد افراد با خیال راحت جهت عصب کشی دندان پوسیده خود به عرشیان کلینیک مراجعه نمایند.

تخصص بالای متخصصین

عرشیان کلینیک، جهت ارائه تمام خدمات دندانی خود دارای کادر دندانپزشکی بسیار مجربی می باشد که هر یک تخصص بسیار بالایی در ارائه خدمات دندانپزشکی دارند.بنابراین مراجعین می توانند خاطر جمع باشند که با حفظ سلامت دندان هایشان نیز از خدمات دندانی عرشیان کلینیک بهره مند می گردند.

تضمین قیمت

مسلما نمی توان قیمت بالا را نشانه ای از کیفیت بالای خدمات دندانی دانست لذا به همین سبب عرشیان کلینک با ارائه خدمات دندانپزشکی در بالاترین سطح کیفیت با قیمتی مناسب و به صرفه نیز نشان می دهد که به کیفیت کار بیش از هر چیزی اهمیت می دهد.لذا قیمت خدمات دندانی از جمله عصب کشی دندان در عرشیان کلینیک تضمین می گردد.

افراد می توانند جهت بهره مندی از خدمات عصب کشی دندانی نیز با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایند.

مراحل عصب کشی دندان ارزان چیست؟

چرا نیاز است که عصب کشی توسط دندانپزشکی متخصص انجام گیرد؟ زیرا عصب کشی بسیار مهم است و در صورت عدم رفع پوسیدگی به شیوه ای تخصصی ممکن است عفونت حتی پس از مراحل درمان در دندان باقی مانده و مجددا سبب درد دندان و نیاز به عصب کشی گردد.

لذا در ادامه مراحل تخصصی عصب کشی را بیان می نماییم..

 • بی حس کردن دهان و دندان ها
 •  دسترسی به مغز دندان با ایجاد سوراخ و شکاف نقطه ای و کوچک بر روی دندان
 • خالی کردن محفظه مغز دندان
 • تراش دیواره های مغز دندان و ریشه دندانی
 • پاکسازی دندان به صورت کاملا تخصصی
 • پر کردن دندان آسیب دیده
 • جمع بندی سریع و بدون فاصله پر کردن دندان به سبب جلوگیری از بروز هر نوع میکروب و باکتری بر دندان
 • قرارگیری روکش دندانی جهت عدم وارد آمدن فشار بر دندان و کاهش میزان احتمال شکستگی دندانی

لذا مهم است که این مراحل توسط دندانپزشکی متخصص انجام گیرد زیرا متخصصی که در زمینه درمان پوسیدگی و عفونت دندانی تجربه بالایی دارد با دقت به رفع عفونت و پر کردن دندان می پردازد به نوعی که هیچ اثری از عفونت دندان باقی نمی ماند.

عصب کشی دندان ارزان

عوامل موثر بر هزینه عصب کشی دندان

عوامل متعددی می توانند بر هزینه نهایی عصب کشی دندان موثر باشند که قصد داریم در ادامه به برخی از این عوامل اشاره کنیم.

از جمله عوامل موثر بر قیمت عصب کشی دندان عبارتند از:

 • هزینه های جانبی
 • میزان پوسیدگی دندان
 • میزان کیفیت مواد
 • موقعیت دندانی
 • تخصص دندانپزشک
 • موقعیت جغرافیایی کلینیک

1.منظور از هزینه های جانبی عصب کشی دندان چیست؟

پیش از عصب کشی دندان ها نیاز است که برای درمان موثرتر نیز از دندان ها عکس برداری نمود.عکس برداری از دندان ها سبب می گردد دکتر دندانپزشک میزان پوسیدگی دندان را دقیق تر مشاهده و به درمان آن بپردازد.

2.میزان پوسیدگی دندان

هر چه میزان پوسیدگی دندان شدیدتر باشد نیاز است زمان بیشتری برای درمان دندانی گذاشت. لذا اگر این میزان پوسیدگی کمتر باشد هزینه کمتری را می توان پرداخت نمود.

به همین سبب این مسئله می تواند یکی از دلایلی باشد که میزان هزینه نهایی عصب کشی را تعیین می کند.

3.میزان کیفیت مواد

زمانی که دندانپزشک جهت برطرف نمودن پوسیدگی دندان، از موادی با کیفیت بالا استفاده نماید میزان هزینه عصب کشی افزایش می یابد ولیکن اگر موادی با کیفیت متوسط بر روی دندان قرار گیرد هزینه عصب کشی کمتر می گردد.

4.موقعیت دندان

منظور از موقعیت دندان، دندان های جلو و عقب می باشد. هر یک از این دندان ها دارای کانال هایی هستند لذا هزینه عصب کشی بر اساس این کانال ها در ردیف عقب یا جلویی دندان ها تعیین می گردد.

اگر نیاز باشد کانال دندانی در قسمت پشتی دندان عصب کشی شود هزینه آن بیشتر بوده و اگر نیاز باشد کانال دندانی در قسمت جلویی دندان باشد هزینه آن کمتر می شود.

5.تخصص دندانپزشک

می دانیم هر چه میزان تخصص دندانپزشک در ارائه خدمات دندانی بیشتر باشد قیمت عصب کشی افزایش یافته و هر چه تخصص وی کمتر باشد قیمت عصب کشی کمتر می گردد.

به طور کل از آنجایی که عصب کشی دندان یکی از خدمات دندانی بسیار مهم و حیاتی می باشد توصیه می گردد افراد جهت درمان و عصب کشی دندان های خود نزد دندانپزشکی متخصص مراجعه نمایند.

6.موقعیت جغرافیایی کلینیک

اگر کلینیک دندانپزشکی در منطقه ای شلوغ و در مناطق اصلی شهر باشد میزان هزینه عصب کشی افزایش می یابد ولیکن اگر کلینیک در حومه شهر و منطقه ای خلوت واقع شده باشد میزان هزینه درمان کاهش می یابد.

لذا مهم است که افراد نکات لازم جهت مراقبت از دندان پس از عصب کشی را از دندانپزشک متخصص جویا شوند تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری نمایند.

همچنین می توان جهت بهره مندی از این خدمات در عرشیان کلینیک با شماره درج شده تماس حاصل نمود.

میزان هزینه عصب کشی در عرشیان کلینیک چقدر است؟

در محتوا لیست قیمت هزینه عصب کشی در کلینیک دندانپزشکی عرشیان قرار داده است.

عوامل موثر بر هزینه عصب کشی دندان چقدر است؟

همانطور که در محتوا اشاره شده عواملی اعم از هزینه عکس برداری، موقعیت فعلی دندان، میزان پوسیدگی و..در میزان قیمت نهایی موثر می باشد.افراد می توانند جهت عصب کشی دندان در عرشیان کلینیک با شماره درج شده تماس حاصل نمایند.

چطور به عرشیان کلینیک اعتماد کنیم؟

عرشیان کلینیک کیفیت و قیمت تمامی خدمات دندانی خود را تضمین می نماید و افراد می توانند با خیال راحت به عصب کشی دندان بپردازند.

Rate this post
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)عصب کشی دندان در دوران شیردهیآیا عصب کشی درد داردآیا کامپوزیت به دندان آسیب میزندمراقبت از کامپوزیت دندانآیا سیگار کامپوزیت را خراب میکند؟قیمت پر کردن دندانروکش دندان جلودرد دندان بعد از عصب کشیکامپوزیت دندان در رسالتروز دندانپزشک در سال 1402کامپوزیت شیشه ای دندانمسواک مخصوص کامپوزیت دندان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *