کلینیک دندان پزشکی شبانه روزی ارزان قیمت

دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت عرشیان

دندانپزشکی یکی از مراکز مهم و مورد نیاز برای هر انسانی می باشد و به سختی می توانید فردی را پیدا کنید که روزی به یک دندانپزشکی خوب نیاز نداشته باشد. کلینیک ها دندانپزشکی به وفور در کشور ما و در شهر های مختلف یافت می شوند اما نیاز اورژانسی ما به این مراکز ، گاهی باعث می شود که به یک دندانپزشکی شبانه روزی نیاز پیدا کنیم. اگر به دنبال یک دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت در تهران می گردید این صفحه را از دست ندهید چرا که قصد داریم کلینیک عرشیان را به شما معرفی کنیم.

کلینیک عرشیان ؛ دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت در تهران

کلینیک دندانپزشکی عرشیان با سال ها تجربه در زمینه انجام انواع خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی در تهران این امکان را برای شما میسر کرده است که به دریافت خدمات دندانپزشکی در شبانه روز بپردازید و بهترین و با کیفیت ترین خدمات دندانپزشکی را بهترین قیمت دریافت کنید. شما می توانید همین حالا از طریق این مطلب اقدام به تماس با کلینیک عرشیان نمایید و با دریافت نوبت به انجام خدمات دندانپزشکی بپردازید.

در ادامه بیشتر در مورد خدمات دندانپزشکی شبانه روزی عرشیان توضیح خواهیم داد.

کلینیک دندان پزشکی شبانه روزی ارزان قیمت

خدمات کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی عرشیان به چه صورت است ؟

شما از طریق این کلینیک دندانپزشکی می توانید از تمامی خدمات زیر با بهترین قیمت برخوردار شوید :

کامپوزیت دندان : 

از پر طرفدار ترین راه های اصلاح زیبایی و لبخند در عصر امروزی می توان به کامپوزیت کردن دندان اشاره کرد. کلینیک شبانه روزی عرشیان با استفاده از بهترین مواد کامپوزیت و کادر پزشکی متخصص این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به صورت اقساطی به اصلاح فرم دندان های خود و کامپوزیت کردن آن بپردازید و از لبخند زیبای خود لذت ببرید.

لمینت دندان : 

یکی دیگر از خدمات زیبایی کلینیک عرشیان لمینت دندان است که در کنار کامپوزیت یکی از انتخاب مناسب جهت اصلاح لبخند می باشد. کادر تخصصی دندانپزشکی عرشیان این امکان را برای شما فراهم کرده است تا همانند کامپوزیت دندان با بهترین قیمت و بهترین مواد ، به صورت اقساطی به لمینت کردن دندان خود بپردازید و زیبا ترین لبخند را داشته باشید.

روکش دندان : 

یکی از خدمات مهم دندانپزشکی که هم جنبه درمانی دارد و هم جنبه زیبایی ، روکش می باشد که برای دندان های شکسته و از بین رفته به کار گرفته می شود. از آنجایی که مواد روکش دندان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد ما در کلینیک شبانه روزی خود سعی دارید تا با بهترین مواد که سرامیک یکی از آن ها می باشد به ساخت روکش برای شما بپردازیم رضایت صد در صدی شما را جلب نماییم.

ترمیم دندان :

از مهم ترین و پر استفاده ترین خدمات درمانی دندانپزشکی می توان به ترمیم دندان اشاره کرد که به احتمال بسیار بالایی همه ما روزی به آن نیاز پیدا می کنیم. ترمیم دندان از حساسیت بالایی برخوردار می باشد چرا که ممکن است دندان پوسیده در هنگام درمان به عصب برسد. به همین علت ما به کمک متخصص ترین کادر دندانپزشکی با بهترین کیفیت به ترمیم دندان می پردازیم و سعی داریم تا از با کیفیت ترین کامپوزیت و آمالگام برای ترمیم استفاده نماییم.

عصب کشی :

عصب کشی یا اندو از دیگر درمان های ضروری است که گاها باید به صورت اورژانسی صورت بگیرد. کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت در این زمان می توان یک انتخاب بسیار خوب برای شما باشد چرا که در سریع ترین زمان ممکن به درمان دندان خود می پردازید و با بهترین هزینه درد درمان خود را برطرف می کنید. کلینیک عرشیان با ارائه خدمات شبانه روزی در این زمینه به شما کمک خواهد کرد پس با ما تماس بگیرید.

بلیچینگ :

در آخر خوب است بدانید که این کلینیک به ارائه خدمات تخصصی زیبایی و سفید کنندگی دندان نیز می پردازد و شما می توانید با استفاده از مواد با کیفیت و بدون حساسیت با کمترین هزینه به سفید کردن دندان بپردازید. البته پیش از آن قطعا به طور کامل توسط کادر پزشکی ما مورد معاینه قرار میگیرد و سپس متناسب با وضعیت دندان های خود از این مواد استفاده کنید.

خوب است بدانید که در این کلینیک سایر خدمات دندانپزشکی مانند ایمپلنت ، جرم گیری و… نیز انجام می شود.

کلینیک دندان پزشکی شبانه روزی ارزان قیمت

هزینه خدمات دندانپزشکی عرشیان

در این قسمت می توانید لیست قیمت خدمات دندانپزشکی عرشیان را به طور کامل مشاهده کنید :

هزینه لمینت دندان کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه (تومان)🎉تخفیف محدود
🔹 لمینتاز 9.000.000 تا 12.000.000از 6.500.000 تا 8.500.000

هزینه کامپوزیت دندان - 1402

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
نوع و برندتعرفه (هر واحد)🎉تخفیف محدود
🔹 توکویاما(ژاپنی bw)1.260.000990.000 تومان
🔹 توکویاما(ژاپنی sw)1.400.0001.090.000 تومان
🔹 کاریزما(آلمانی)1.550.0001.190.000 تومان
🔹 سارمکو سوئیس 1.650.0001.290.000 تومان
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)2.450.0001.890.000 تومان
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)2.300.0001.990.000 تومان
🔹 آی پی اس لیرینگ3.250.0002.600.000 تومان
📍هم سطح سازی، قرینه سازیرایگان
📍اقساط بدون سودتماس بگیرید

هزینه کامپوزیت دندان در صورت نارضایتی شما بازگشت داده می شود.

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1402

خدماتهزینه(هزارتومان)🎉تخفیف محدود
🔹 عصب کشی تک کاناله با پرکردن29002400
🔹 پرکردن یک سطحی980750
🔹 روکش pfm3.2502500
🔹 روکش زیرکونیا 4.5503.500
🔹 کشیدن دندان عقل850از 700
🔹 بلیچنیگ Office (هر فک)2.6002.250
🔹 بلیچنیگ Home (هر فک)3.2502.500
🔹 لمینت ایمکس آلماناز 9.000 تا 12.000از 6.500 تا 8.500
🔹 ایمپلنتتماس بگیرید
🔹 ریمو(واحدی)350250
🔹 لیفت لثه(واحدی)300200
جرم گیری هر فک700‌500

در نظر داشته باشید که این هزینه ها به تومان می باشد. با مقایسه قیمت ها به خوبی در می یابید که به خوبی می توانید با ارزان ترین قیمت از با کیفیت ترین خدمات دندانپزشکی استفاده نمایید.

چرا کلینیک شبانه روزی عرشیان ؟

ما برای جلب رضایت مراجعه کنندگان خود سعی داریم تا خدمات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. شما با انجام خدمات دندانپزشکی در کلینیک شبانه روزی ارزان قیمت ما می توانید از مزایا زیر بهره مند شوید :

  • ضمانت یکساله : تمامی خدماتی که دندانپزشکی شبانه روزی عرشیان به شما ارائه می کند با ضمانت یکساله می باشد چنانچه در طول این زمان با مشکلی رو به رو شدید به طور کاملا رایگان آن را بر طرف خواهیم کرد.
  • اقساط بلند مدت : ما نه تنها سعی داریم تا بهترین هزینه را برای خدمات دندانپزشکی ارائه کنیم بلکه امکان پرداخت اقساطی را نیز برای شما میسر کرده ایم شما می توانیم هزینه انواع کامپوزیت دندان ، لمینت و … به صورت قسطی پرداخت نمایید.
  • بهترین مواد دندانپزشکی : در صورتی که برای انجام خدمات دندانپزشکی به مواد نیاز باشد ، می توانید بهترین برند های دنیا را (برند های آمریکایی ، آلمانی و …) مورد استفاده قرار دهید و از کیفیت کار نهایت لذت را ببرید.
  • ضمانت کیفیت : علاوه بر ضمانت قیمت ، برای خدماتی مانند کامپوزیت ضمانت بازگشت وجه نیز وجود دارد و شما در صورت نا رضایتی می توانید کلیه وجه را مطالبه نمایید یا به اصلاح مشکل خود بپردازید.
  • ضمانت قیمت : در این کلینیک سعی داریم تا با کسب سود کم ، با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت عرضه کنیم و رضایت صد در صدی شما را به دست بیاوریم.
  • کادر متخصص و مجرب : ما به پشتوانه نیروی متخصص و مجرب خود در زمینه انواع خدمات دندانپزشکی ضمانت کیفیت و تضمین یک ساله را بر روی خدمات خود ارائه می کنیم پس نیاز نیست نگران کیفیت کار باشید.

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با عرشیان ، کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت در شرق تهران آشنا کنیم. همین حالا با ما جهت دریافت نوبت تماس بگیرید و با خیالی راحت به انجام انواع خدمات دندانپزشکی بپردازید.

امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید.

 

 

 

هزینه خدمات دندان پزشکی در عرشیان کلینیک به چه صورت می باشد ؟

جهت مشاهده جدول قیمت ها با ما در این مطلب همراه باشید و به کسب اطلاعات لازم بپردازید.

پرداخت هزینه دندان پزشکی در عرشیان کلینیک به چه صورت می باشد ؟

این امکان برای شما میسر شده است تا هزینه خدماتی که دریافت می کنید را به صورت اقساط بلند مدت پرداخت کنید.

خدمات دندان پزشکی عرشیان به چه صورت می باشد ؟

انواع خدمات کامپوزیت دندان ، لمینت ، خدمات درمانی و ... با بهترین کیفیت در این کلینیک عرضه می شود.

4.6/5 - (77 امتیاز)
هزینه کامپوزیت دندان سال 1402 (دندان های جلو و کامل)تفاوت کامپوزیت و لمینت دندانآیا لمینت متحرک دندان خوبهکلینیک دندان پزشکی قیمت مناسبهزینه ترمیم کامپوزیت شکستهکامپوزیت سفید یخچالیراه های سفید کردن دندان در دندانپزشکیدرمان سریع دندان درد در شبرنگ کامپوزیت دندان xbwانواع لمینت دندانسفید کردن دندان مصنوعیطرح لبخند دندان خرگوشیلمینت دندان از چه سنی مناسب است؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *